Autor Zpráva
frances
Profil *
Dobrý den byl bych vám vděčen za jakoukoliv konstruktivní kritiku k mému webu. Díky
Odkaz
Lexter
Profil
Měl bych jen takový malý dotaz. Moc se to netýká kritiky. Vím, že každý máme svůj styl, ale proč musíš kamkoli se podívám dávat byť jen náznaky Grunge?
Dero
Profil
Chaotické; bez špetky citu pro kompozici.
wimstr
Profil
- skusil bych více roztáhnout navigaci, zdá se mi to na sobě moc namačkané
- Komplexní znalosti s oblastí SEO, přístupnost, grafiky a programování dodávají mým prezentacím kvalitu. => překlep u s/z
- jinak se mi to líbí, jednoduché více méně i přehledné
Petr Tichý
Profil
Zbytečně široké a nezdá se mi anketa na webu s tímto zaměřením.
zatomik
Profil
- Osobne bych nejak lepe oddelil jednotlive polozky v hlavnim menu, prijde mi to na prvni pohled jako tok textu.
- Na par mistech jsem nasel ze chybi diakritika viz "Uvod" a pak jeste v ankete.

Dale bych mel takovy dotaz ohledne SEO.
Nebylo by lepsi pouzit misto parametru "?id=uvod" jinou adresu?
A v title umistit FrancesART pred popisem jednotlive stranky a prihodit tam nejake slovicko o webdesignu?
YoSarin
Profil
wimstr
skusil bych více roztáhnout navigaci ;)

frances
Dero má pravdu, je to takové chaotické, těžko se v tom vyznat. Třeba v referencích naprosto netuším který popisek patří ke které miniatuře (někde ke konci dokonce je jeden popisek, kteý IMHO k žádné miniatuře nepatří)
Co v kontaktech znaemná
e-mail(seznam) 300Kč?
To jako že na seznam ti můžeme psát jen za tři stováky? :)
Proč ti v hlavičce problikává (při přechodu z jedné sekce do druhé)ú to červené pozadí a pak tam skočí zase šedivá?
Obrázky v referencích jsou IMHO až příliš "ďobkované".
Petr Tichý
Profil
Pokusím se naznačit, co mi dost vadí. Jak řekli Dero a YoSarin.

Tvoje verze:


Můj návrh:


Ber to jen jako návrh, ale nějak zapracovat by to chtělo.
frances
Profil *
2Lexter Grunge mam rad, naznak tam opravdu je ale jen malinky:D
2Dero chaoticke? Co, napriklad, vsechno? Rady od tebe by se hodily a velice by pomohly, dik
wimstrmenu muzu roztahovat do aleluja ale na ukor prehlednosti v hlavnim poli..., chybu opravim, jinak diky
Petr Tichý siroke je to zamerne, skoda ze se ti zda zbytecne, anketu tam mam schvalne abych zjistoval nazory navstevniku...

zatomikna menu zkusim jeste popremyslet, ano mas pravdu pri tvorbe RS jsem kaslal na diakritiku, bo se mi nechtelo prepinat mezi jazykama(hrozna drbacka)

YoSarin
reference jsou mirne chaotcike to priznavam, co rikas na sluzby, taky chaos?
Ďobkovane? to nechapu, muze to byt gifem?
frances
Profil *
Petr Tichýok ok diky moc , tohle urcite predelam, je to prehlednejsi, i ve sluzbach...
Nox_lbc
Profil
A teď ke kódu ...

1) U stylů pro IE máš všechny hodnoty odlišné od style2.css? Do styleie.css dej jen ty řádky, které se liší -> ušetření dat ...

2) Na úvodní stránce bych do Title dal vhodnější SEO název ...

3) U některých elemetů (LI) máš před ukončovací závorkou mezeru ...

4) U elementů BR a HR naopak nemáš před lomítkem mezeru ...

Dál jsem nezkoumal nijak podrobně ;)
YoSarin
Profil
frances
Ano ve službách je to krapet lepší, ale jek už naznačil Petr Tichý - centrování v těch tabulkách opravdu nevypadá hezky.

Ad ďobkování - jo, může to být gifem - místo map prostě vytváří tečky (difůze se tomu tuším říká)
oogi
Profil
Na portfolio špatné, zlobí ti náhledy referencí...

A tohle je taky perla: "Jak jste se dozvěděli o mích službách: "
MVK
Profil *
Dokud tam budou chyby typu:
"Zaujali vás mé reference"
a pěkných pár překlepů, tak je spuštění pro veřejnost spíš na ostudu. Mimo toho je to typografův zlý sen.

Stránka je vizuálně neohraničená, což nepůsobí vizuálně dobře.
Anketa na úvodní stránce? Úvodní stránka je to, co má přitáhnout zákazníka.
Nadpisy jsou trošku moc kontrastní k textu, zvlášť na Službách, kde je h5 každý druhý řádek. Navíc bych se krotil s barevností nadpisů - obvykle stačí zdůraznit velikostí, barvy bych dal jen u význačných nadpisů nebo lépe jen u odkazů. Příliš barev škodí.
Pro přehlednost bych odsadil nadpisy větší mezerou shora. Konkrétně "Ceník služeb" na stránce Služby by byl lepší jako nadpis než "caption".
Životopis v DOC? Co tak nějaký standardní formát, PDF kupříkladu? Dát DOC na web je zhovadilost. Mimochodem se po otevření v mé verzi Wordu rozhodí tak, že to patrně nebylo v úmyslu autora - PDF se rozhodně nerozhodí.

Celkově mi to graficky přijde chaotické, jak poznamenali již kolegové výše, což je možná způsobeno absencí ohraničení.
Nutně je třeba to nechat projet někým znalým pravopisu a korektur. V tomto směru je to skutečně běs a jsou tam desítky opakujících se chyb.
frances
Profil *
Ok diky za vyčerpávájící kritiku, určitě na tom ještě zapracuju.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0