Autor Zpráva
Coalfisher
Profil *
Prosím, mrknite sa na Tresku v majonéze, zaujíma ma najmä váš názor na použiteľnosť navigácie a celkovú prehĺadnosť. A môžte zahlasovať aj v ankete v indexe...
Vopred díky.
DJ Miky
Profil
Ten rozcestník je opravdu malý, nevýrazný.
Taps
Profil
Mě se to celé nelíbí....
Mistr
Profil
Ten rozcestník je opravdu malý, nevýrazný
Hlavně nevýrazný. Menu obvykle bývá vlevo. Tak okamžitě jedu na očekávané místo, avšak...? Nic. :-( Tak se musím zastavit a začít hledat. Chvilička, řekneš si možná, ovšem zdržuje.
Mistr
Profil
Coalfisher
(1) Zkus si ve stránce v MSIE 6 SP 2 něco označit. Jak to jde?
(2) Doplnil bych klikací logo.
(3) Nabízené ikony v pravém sloupečku jsou možná hezké, ale především příliš velké a nemají "standardizovaný", resp. obvyklý, rozměr (88 x 31).
(4) Doplnil bych patičku. Zvláště ten pravý sloupec najednou tak skončí...
(5) Pravdou je, že je to takové temné a nepřehledné.
YoSarin
Profil
<OT>
Coalfisher
Nevíš něco o letterboxingu v čechách? Nějaký pěkný odkaz nebo tak...
</OT>
Coalfisher
Profil *
Mistr: ******* exploiter, preklínam strejdu Billa. Logo, ikonky a patku opravím... ale ako presne myslíš temné a nepřehledné? Ako že to spôsobuje negatívne pocity?

YoSarin: Skús děsír. Inak neviem...

All: Vďaka za rady. Mám webmasterovský syndróm: všetko sa mi zdá byť dokonalo prehľadné a jasné :)
oogi
Profil
Spíš treska u chemičky....
Je to celé divné.
Mistr
Profil
Coalfisher
ako presne myslíš temné a nepřehledné?
Jednak je to na černém pozadí. A na první pohled, myslím, není jasné, kde který článek je. Nadpisy článků by mohly být výraznější, tlačítko Hledej u vyhledávání prakticky neviditělné či odstavce takové neurovnané. Občas, když zde hodnotím nějaké stránky, se do nich začtu. Prosím neměj mi to za zlé, ale do těch Tvých nemám vůbec chuť se začíst.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0