Autor Zpráva
DethLev
Profil *
Zdravím všechny!

Rád bych Vaši kritiku webu www.odo-cepice.cz
Tento web podstoupil rekonstrukci a celkové aktualizaci. Tvorbě prezentací se věnuji asi 2 roky.

Předem bych rád napsal svůj názor a vlastní kritiku svého webu:

1. Chybí klikací logo (měl jsem s ním problém, ale bylo potřeba stránky rychle dát na internet... dodělám)
2. Hlavní menu je vytvořeno z obrázků (stejné menu nedokážu vytvořit jinak... proto je dole upozornění že je
třeba nechat zapnuté automatické načítání obrázků)
3. Jediný kontakt na firmu je telefon a mail na seznamu (je to bohužel výslovné přání majitele webu)

Předem děkuji za každý názor.

PS: K bodu 2 bych ještě dodal to, že pokud někdo navštíví stránky s úmyslem prohlédnout si fotografie čepic, nebude zakazovat načítání obrázků v prohlížeči.
Taps
Profil
definici css bych dal do externího souboru a ten bych pak načetl do stránek. Po stránce grafické se mi to velmi líbí.
Railbot
Profil
Při zvětšeném písmu celé rozhozené. Základní chyba.
Keilew
Profil
Graficky se mi to nelíbí. Ta žlutá je otravná a modrá utápí text. To uříznutí v patičce je kýčovité, menu není řešeno moderně - s posouváním image na pozadí (a přitom je to tak snadné!), stínování loga přehnané a nevkusné.
tiso
Profil
Table layout? Prečo?
czechport
Profil
- ten text dole
pro správné zobrazení stránky nechte zapnuté automatické načítání obrázků v prohlížeči.
v IE6 neni čitelný. Když se podívám na stránky v IE a v FF, tak v IE je zmenšené písmo v celém levém sloupci, přičemž to upozornění dole se stává nečitelným.

- menu v IE nemá hover efekt. V FF je v pořádku.

- mezery nadefinuj přímo v css v pro h1 a h3 a ne takto: <h1>&nbsp;&nbsp;&nbsp; Úvod - čepice</h1><h3>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; ......

- dál vem v potaz, že vyhledávače už dneska na klíčová slova kašlou, protože tam lidi spou nesmysly. největší vliv by měl mít title a h1 .... proto dát do h1 "&nbsp;&nbsp;&nbsp; Úvod - čepice" mi nepřijde vhodné

- graficky se mi to velmi líbí
czechport
Profil
tak už vím proč mi v IE nefunguje hover na tvém menu - máš jej přes javascript. Mám ho vypnutý. Proč to neni přes css? Uživatelů s vypnutým javascriptem je dnes už celkem dost navíc bys ušetřil na kódu.
Lexter
Profil
Sponku v logu bych asi vyřešil klasičtějším custom shapem, aby to jako sponka vypadalo :). Nelíbí si mi hlavní menu, je dost humpolácké. Doplň klikací logo. Obrázek v hlavičce až na toho kluka mi přijde velmi netématický.
oogi
Profil
Nelíbí se mi barvy v těle stránky, to pozadí taky nic moc...
Jde to.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0