Autor Zpráva
Lexter
Profil
Zajímavé, jak mám o víkendu volnější režim. Tohle je další design ze sady mého PSD koše. v podstatě je dělám jen proto, abych se naučil další nové věci. v tomto případě to byly například ty pásky v headeru. Neberte prosím design, jako by to byla další bůhvíjaká zakázka. Prostě design pro další pochopení dalších grafických prvků a praxe. i tak kdybych měl ukazovat vše co dělám celé ty dny, asi by jste nehodnotily nic jiného. Avšak čím víc designů dělám, tím víc cítím, že vím, co vůbec dělám :D.

http://data.ljt.cz/data/navrhy/asa/
Dero
Profil
PSD koš...

... ale líbí se mi, že i Tvé špatné návrhy jsou použitelné jako nouzovka. Až budu potřebovat průměrnou a neurážející grafiku v extrémní časové tísni, budu vědět, na koho se obrátit.
Lexter
Profil
Dero

Až budeš potřebovat nadprůměrnější a hezkou grafiku, klidně se na mě taky obrať, budu na tom makat o hodně víc :)
klokyn
Profil
Povedal by som, že je to len priemerné. Vôbec sa mi napríklad nepáčia tie prechody v subnadpisoch menu. Inak ti závidím to množstvo času, keď si len tak môžeš sadnúť a urobiť design pre radosť :-).
habendorf
Profil
Neurazí, nenadchne.
Lexter
Profil
klokyn

To můžu, nezabere to více jak tři hodinky. :)
Zdeněk Košťál
Profil
habendorf

Přesně můj názor.... takové nijaké, špatné to není, ale nic si z toho neodnesu (resp. nezapamatuju si co tam bylo)
Taps
Profil
Je to pěkně graficky zpracované
frances
Profil *
Na mě to působí taky dobře. Určitě lepší průměr.
Plaváček
Profil
Lexter

Poslyš, nemůžeš mi hodit do mejlu odkazy na všechny návrhy, které jsi nepoužil?
Lexter
Profil
Plaváček

Poslyš, máš hodně obsáhlé přílohy? :D Já je mám povětšinou všechny v PSD a exportovat to by mi asi zabralo půlku dne :).
oogi
Profil
Ta hlavička to šíleně kazí...
Lexter
Profil
oogi

Tak ta se mi právě líbí, jen kvůli ní jsem to dělal. Viz první příspěvek.
Nox_lbc
Profil
Lexter je koukám mimořádně produktivní, nemáš v plánu to opravdu jednou všechno vyexportovat a udělat si obsáhlé portfolio nepožitých návrhů? Možná přijde čas, kdy budu taky něco narychlo potřebovat ... docela bych se na všechny tvé návrhy mrknul ;)
Lexter
Profil
Nox_lbc

Mmořádně ani ne. prostě si k tomu občas sednu (mimo zakázky) a mám chuť naučit se něco nového: lepítka, umělecké fota, mloky :D atd, atd...

ne nemám v plánu z toho udělat rozsáhlé portko nepoužitých návrhů. Původně je to myšleno jako PSD koš, kde jednou za čas udělám inventuru a dám to třeba na free nebo nějakému začátečníku na výuku.

PS: Tady ukazuju jen asi desetinu těch svých chujovin :), samozřejmě když jde o něco jiného než je má chorobná fantasie, tak do toho dávám mnohem více. Přeci jen práce je práce.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0