Autor Zpráva
Dejf256
Profil *
Ahojte lidi,
využíval jsem jakpsatwebu a jeho diskuze při psaní stránek www.ges-air.cz a teď by mne zajímalo, jak se k nim stavíte? Grafika, kód, prostě cokoliv je povoleno zdrbat:-)
Stránky nejsou zatím úplně dokončeny, pár věcí se musí ještě doplnit, jiné určitě doladit.. no, prostě běží od včerejška..

Díky
Vladosik
Profil
Dejf256
Vyuzival jsi diskuze a presto Ti chybi zde tolik proflaknuta klikaci hlavicka... Pri navsteve nejake stranky vubec netusim jak se dostanu zpet na uvodni...

Odkazy podtrhavej. Jak maji treba barvoslepi lide poznat co je odkaz?

Tento text Valid CSS & HTML 4.01. © 2007 Dejf prakticky vubec nevidim.

Kod stranek je docela predivovany...
jojoj
Profil *
Tento text Valid CSS & HTML 4.01. © 2007 Dejf prakticky vubec nevidim.
asi vie prečo, pretože validátor hlási nevalidné CSS aj HTML :o)
Taps
Profil
Ty horní odkazy mi nějak divně broblikávají. I když se mají na webu využívat divy..tak se musí taky využívat v rozumné míře.
Dejf256
Profil *
Vladosik:
Logo bylo původně jinde a bylo klikací, pak jsem to předělal a už ho nerozklikal – napravím
Spodní řádek (Valid...) jsem nechtěl nijak zdůrazňovat, není důležitý:-)
Pravda, DIVů je tam dost, ale nějak jsem to nedokázal jinak, aby to chodilo všude stejně.. Ale na druhou stranu jsem se snažil všechny podstatné věci (Hx, P, A, ...) nezadivovat..
jojoj:
Bylo to validní a už zase skoro je, šťoural jsem se v tom a nasekal tam chyby:-) V CSS to teď hlásí jen to "_margin-left", ale nevím jak jinak to udělat, aby se to v IE chovalo tak, jak potřebuji, to mě ale netrápí. A pokud jde o HTML, nelíbí se mu ten noscript, který je v kusu kódu ztaženého z počítadla Toplistu a překopíroval jsem ho tam dnes ráno, aniž bych se jím zabýval. na to se ještě podívám.
Taps:
Několikrát mi ty odkazy taky problikávaly, ale po reloadu to vždy přestalo – nerozumím:-)

Děkuji Vám za první reakce..
radim93
Profil
Hezké, kód ujde, ale ten font v menu nic moc.
6/ 10
oogi
Profil
Není to špatné, ale chce to živou vodu - je to uspávající...
mukis
Profil
Valid CSS & HTML 4.01. © 2007 Dejf
Tento text -není vidět
-není pravda. Validní nemáš ani html ani css, ale to jistě doladíš ;-)
V menu PROFIL se mi nelíbí položky kurzívou. Jsou moc zubaté. To samé v menu.
Grafika se mi líbí, ale chtělo by to něčím oživit.
Text je hezky pod nadpisem zarovnán do bloku, ale i v kroužku a seznamy vyčnívají z bloku. Posunul bych je spíše na druhou stranu.
Celkově se mi to líbí, až na těchto pár drobností. Kód nehodnotím. 7,5/10
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0