Autor Zpráva
mantisa
Profil
ahoj, snad mě nevyhodíte, když to tu bylo nedávno, ale přepracoval jsem trochu vzhled i kód
chtěl bych připomínky ke kódu, taky.. minule se diskuse zvrhla na debatu o kudlance :-)

a taky jako reklama na fórum :-)

díky moc, Plaváčkovi děkuji za radu na vyřešení Novinek

http://www.mantisa.cz/
YoSarin
Profil
Nelíbí se mi hover v levém menu - je takový moc ostrý/hranatý...
DJ Miky
Profil
To, že se jde vrátit na úvodní stránku i klepnutím na prázdné místo nad menu, považuji za dosti matoucí...

Hover + active efekt v menu nevypadá dobře, když je pozadí pod každým tlačítkem jinak široké.
Mistr
Profil
mantisa
To, že se jde vrátit na úvodní stránku i klepnutím na prázdné místo nad menu, považuji za dosti matoucí...
Souhlasím. A dále:

(1) Nebylo by lepší na konci úvodu napsat Tým Mantisa.cz?
(2) Nejmladší aktualita (z 15. května) má ve svém obsahu čtyři druhy podtržení:
- černé přerušované
- modré souvislé
- zelené souvislé
- červené souvislé
Proč to? Pokud si dobhře vzpomínám, barevně se obvykle označují odkazy vedoucí na stránky, kde jsem již byl a kde nikoliv. Neuvědomuji si, že bych na nějaké z barevně vyvedených podstránek již byl.
(3) Ve stránce http://www.mantisa.cz/nabidka-xhtml-css-javascript-php.html začínají druhý a třetí řádek odspodu stejným slůvkem. To není hezké. Nebylo by lepší (pomocí nedělitelné mezery) vložit před spodní řádek spojku "a" z předchozího řádku?
(4) Osobně mě obrázek v pozadí ve stránce http://www.mantisa.cz/cenik.html docela rušil. Nežlo by ho například zesvětlit či zmenšit?
oogi
Profil
Nevidím tam nějakou výraznou změnu k lepšímu.
Ten hover je fakt strašnej...
Railbot
Profil
Můžu se zeptat, kdo všechno je v týmu? Mám dojem, že si pouze Mykáš, ačkoli jsi jediný, kdo za tím stojí. Kdyžtak se to neboj přiznat, být single je moderní a kůl :))
mantisa
Profil
Railbot
mám kolegu, který mi pomáhá s PHP a kolegyni pres Photoshop :-) ale popravde vetsinu delam sam
Keilew
Profil
Já budu radši zticha;-)
mantisa
Profil
Keilew

nj, přidal jsem ještě jedno zvířátko, ale...
teď použiji slovník Railbota :-))) hmyz je kůl, ale květy ne ;-)
Flip
Profil
a do úúúúútoku.... nejlepší obrana je útok ...
naladil bych tady na "přátelštější" vlnu, co říkáte ?
někdy se mi zdají agrumenty kritizujících až moc vyhrocené ... žíjte v míru a množte weby xD
Keilew
Profil
Flip
říkám snad něco?:-) Já si jen myslím své, už jsem se o svůj názor podělil a nemusím jím tapetovat každou mantisu:-))
souki
Profil
mantisa
Graficky to na mě opravdu zapůsobilo. Už jsem si bral kontakt na MSN, ale ještě jsem kouknul do referencí. A co nevidím.. Jedna jediný a rukopis očividně jiný. V kombinaci s podivný hover v menu mě napadlo - zda-li pak to není šablona?
Lexter
Profil
grafický návrh stránek + vsazení do (X)HTML a CSS 3700 - 7700 Kč

S jedinou referencí? Asi bych slevil a to o dost než nasbíráte referencí hezkou řádku.
mantisa
Profil
souki
děkuji, šablona to skutečně není, rukopis, nevím, co máš přesně na mysli, ale máš pravdu, reference jsou kámen úrazu, dvě zakázky mám sice nasmlouvané, ale nejsou 100%
a co se týká kódu v té Lubasově galerie, majitel stránek se v něm již pošťoural


Lexter
reference viz výše, jak jsem psal soukimu, tak uvidím ;)

každopádně všem děkuji za názor
souki
Profil
mantisa
Jestli potřebuješ místo kde se uplatnit, můžu Ti nějakou nekomerční grafickou referenci nabídnout :)
mantisa
Profil
souki
díky za nabídku, ale teď řeším školu a zaměstnání, takže tenhle měsíc mám hlavu někde jinde, přesto díky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0