Autor Zpráva
Senyx
Profil
až se skoro stydim to sem dát... ale přecejenom:

http://kapr.ic.cz/for/

nejsem designér a nemám zrovna estetický cítění, nemluvě o šikovnosti...
bohužel mi nikdo šikovnější design nenavrhne, tak prosím aspoň o radu co s tim...

díky
Senyx
Profil
jo, ještě dodávám, že je to jenom design, ne funkční stránka...
Petr Tichý
Profil
Máš recht.

"bohužel mi nikdo šikovnější design nenavrhne, tak prosím aspoň o radu co s tim..."
Myslím, že je hodně grafiků, kteří by ti design navrhli. Ať za přívětivou cenu nebo někdo i zdarma.
Lexter
Profil
Ale špatné to není :). Mě se to svým způsobem líbí. Je to zajímavé, ale chtělo by to si s tím více vyhrát :)
Lexter
Profil
Jo a nezapomeň na klikací logo a odkaz ÚVOD v menu.
DJ Miky
Profil
Ta krvavá barva v menu mi rve oči. Fuj.
Mistr
Profil
Senyx
(1) V MSIE 6 SP 2 to máš celkem rozsypané.
(2) Výrazný vodorovný pruh je v místech průchodu přes "hlavní" plochu stránky zúžen. Proč to?
(3) Doplnil bych klikací logo.
Senyx
Profil
to Mistr:

1-já v MSIE 6 SP 2 nemám problém, nevím čím to tedy je, určitě se na to podívám...
2-pruh by zůžený být neměl, buď je to dáno jen opticky, nebo tou rozpadlostí v MSIE 6
3-klikací logo určitě bude
Mistr
Profil
Senyx
já v MSIE 6 SP 2 nemám problém
Tak to já myslím, že to celkem problém je. Alespoň tedy na můj vkus.
Senyx
Profil
Mistr
neříkal jsem, že tohle není problém, ale že já ho nemám... mně se to zobrazí normálně...
takhle to rozhodně být nemá a budu opravovat...
Mistr
Profil
Senyx
neříkal jsem, že tohle není problém, ale že já ho nemám
Nevkládám Ti do úst, resp. do prstů na klávesnici, tvrzení, že jsi neříkal, že to není problém. Napsal jsi, že v MSIE 6 nemáš problém. A na to já reagoval, že tam problém je a hned jsem jej také dokumentoval PrintScreenem.

Přiznám se ovšem, že nevím, zda je podstatné, abychom toto hodnotící téma Tvého webu zamlžovali vysvětlováním kdo to jak myslel a odváděli tak pozornost někam úplně jinam. Neodvádějme tedy pozornost a nechme případné zájemce dál hodnotit Tebou představený web.
Senyx
Profil
už mě to odrolovalo z hlavní stránky, ale ještě bych poprosil, jestli by se někdo nevyjádřil...
saminho
Profil
ja by som spravil nejake lepšie odkazy alebo pripadne pridal nejaky hover
inak da sa
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0