Autor Zpráva
PV
Profil *
Chtěl bych znát názor lidí laiků, ale hlavně odborníků na procházení oddělení v e-shopech.
Zda je lepší se proklikat přímo k cíli (tzn. bez otevírání dalších stránek) - jen otevření stromu a poslední otevře novou stránku. viz shop - Nářadí
Nebo vždy kliknout na dané oddělení, které se otevře a nabídne další pododdělení. (většina shopů)
popř. samovyskakovací strom - po najetí ukazatelem
art4web
Profil
logo ma 170kb? zoptimalizovat. Inak sa to strašne dlho načitava. menu by som spravil s hoverom. design je priemerný=dobrý ale bez nejkaho napadu, uplne obycajny.
Vladosik
Profil
PV
Prakvapuje me ze stranka vyuziva sluzbu PageRank...
Ten zdrojovy kod je tedy sileny...
Je videt ze tyto stranky nespravuje clovek seznameny aspon se zaklady SEO.

To jen tak mimo, stranky hodnotit asi nechces (v tom pripade jsi ale ve spatne sekci)

K dotazu - Je mi to jedno, kdyz neco hledam, tak se eshopu vzdy prizpusobim... Ale prvni zpusob je z meho pohledu nejlepsi a nejvyuzivanejsi.
quinux
Profil
art4web
Tvůj příspěvek je úplně OT. Dotaz zněl jinak.

PV
Tvůj způsob je dobrý, protože máš víc než dvě úrovně, na druhou stranu, když návštěvník kliká a jsou mu otevírány stránky, je mu tak vlastně nabízeno zboží a může tedy nakoupit i něco pro co vůbec nepřišel ;o)
DJ Miky
Profil
a může tedy nakoupit i něco pro co vůbec nepřišel ;o)

IMHO zákazník, který si chce koupit sekačku, asi nebude shánět nůžky na živý plot.

PV
Ty používáš vlastně oba způsoby - stačí si vypnout JavaScript.
Mně osobně se zdá při zapnutém JS tento rozbalovací způsob lepší, protože i při dnešních rychlostech internetu a faktu, že mnoho eshopů je šíleně napsaných (velká velikost kódu), trvá poměrně dlouho, než se načte nová stránka. Takže když omylem klepnu na jinou kategorii, nemusím půl hodiny čekat, než se budu moct opět dostat k menu.
quinux
Profil
DJ Miky
IMHO zákazník, který si chce koupit sekačku, asi nebude shánět nůžky na živý plot.
Ale může si koupit třeba kolečka, které se nacházejí ve stejné hlavní sekci jen v jiné větvi stromu. ;o)
DJ Miky
Profil
quinux
Já nevím, jak zákazníci myslí, ale já bych teda při shánění sekačky nestudoval kolečka, nůžky na živý plot, všelijaké nářadí apod... Na tohle by musel existovat nějaký výzkum či anketa, jinak se tu můžeme dohadovat. Nemáme žádné podložené informace...
quinux
Profil
DJ Miky
Ano, máš pravdu, že se tu můžeme dohadovat pořád dokola, ale uvažuj: jdeš koupit sekačku, procházíš obchodem a v seznamu produktů na tebe vyskočí kolečka, ty si najednou uvědomíš, že tvá stará kolečka mají vlastně díru a nová bys potřeboval, tak si řekneš proč ne a přihodíš je k nákupu. Takhle můžeš narazit na spoustu věcí, pro které jsi vůbec nepřišel, ale jak je uvidíš, tak si uvědomíš, že bys je třeba i potřeboval. Ostatně na tomto principu v podstatě funguje "související" zboží, které je pro e-shopy doporučováno v každé druhé "studii".
Marek Prokop
Profil
PV, snažil bych se přizpůsobit nějakému standardu, na který jsou lidé zvyklí. Tím by mohl být průzkumník Windows. Ten v asi většině verzích funguje tak, že kliknutí na +/- větev rozbaluje/sbaluje bez načtení obsahu a kliknutím na titulek navíc načte i obsah.

IMHO je to ale jen detail. Horší je, že je to menu příšerně veliké a není z něj jasné, co je aktuální zobrazená položka.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0