Autor Zpráva
digriz
Profil *
Vytvořil jsem pro místní školu v Košťanech u Teplic internetové stránky www.zskostany.unas.cz. Cílem bylo vytvořit jednoduchý a přitom ucelený grafický vzhled (který by seděl Základní škole). Zvlášť bych se chtěl optat na javascriptové menu, jestli se vám zobrazuje správně (protože je to první pokus práce s JS podle jakpastweb.cz)
Railbot
Profil
Fuj. To logo snad nemyslíš vážně. S prominutím to vypadá jako obsah žaludku někoho, kdo měl dlouhou noc. Comic Sans nepoužívej, je to infantilní. Ani na web základní školy se nehodí. Obarvení prvního písmene v nadpisu také není šťastné. Celkově to na mě působí jako patlanice na hodně nízké úrovni. Špatné.
dwi
Profil
Uniká mi smysl menu zapsaného v externím souboru. Jako potencionální oblast zájmu vyhledávacích robotů ho schováváte, což z hlediska SEO jistě není dobře. Ocenil bych jakous takous sémantiku webu, beztabulkový layout, ale doporučuji nastudovat něco málo o typografii na webu (3 řezy písma se mi zdají více než dost na tak malý web) a kaskádových stylech.
digriz
Profil *
Externí soubor mi umožňuje na jedno místě změnit menu pro všechny stránky (stránky nejsou vytvořeny ani tak pro to vyhledávače, spíš jde o informování úzkého kruhu lidí)...ten třetí font, jestli se nepletu Arial v nadpisu...zkusim nahradit
dwi
Profil
V tom případě u dalších projektů dobře zvažte, zda je důležitější vaše pohodlí nebo čitelnost stránek vyhledávacími roboty.
Taps
Profil
To logo opravdu není moc pěkné. Tabulkový layout bych vyměnil za divy a celý web bych vystředil. A tak trošku porušuješ podmínky freehostingu..tady je menší výňatek:

V případě, že si přejete mít na svých stránkách pouze jeden námi vkládaný reklamní banner, je podmínkou, aby byl umístěn na úvodní stránce nahoře. Pokud nepoužíváte rámečky (tzv. frames), stačí v administrátorském rozhraní nastavit "Nahoře - na jedné stránce". A opět jej lze přesně umístit pomocí značky <!--WZ-REKLAMA-1.0-->. Úvodní stránkou je myšlena nejnavštěvovanější stránka Vašeho webu, tedy zpravidla index.html, index.htm, index.php nebo index.php3. Stránky které kromě banneru nemají žádný další obsah a slouží pouze jako vstupní stránky (obsahují víceméně pouze: "Vstupte", "Pokračujte zde", atp.), nejsou úvodní stránkou.
dwi
Profil
Tabulkový layout bych vyměnil za divy.

Zde autorovi trochu křivdíte. Tabulka je jen v úvodní splash stránce, kde se to dá odpustit. Zbytek webu je v divech.
zatomik
Profil
To logo je fakt spatne, minimalne by si zaslouzilo kvalitnejsi kompresy, takhle ten .jpg okoli pismen desne rozmaze

- dale bych doporucil pouzit bezpatkove pismo v textu
- odkazum v textu bych pridal nejaky hover
- prechod mezi hlavickou a menu se mi zda takovy divny, jako by tam to menu nepatrilo...
digriz
Profil *
Odstranil jsem vstupní stránku (už kvůli podmínkám webzdarma) a některé drobnosti, třeba způsoby odkazování.
oogi
Profil
Nelíbí se mi to, plusem je že se text aspoň dá číst.
bverca
Profil *
takl co
Oleg
Profil
- predelejte logo, opravdu neni moc vhodne a vypada jako kdyby ho delalo dite v malovani
- skola by si mohla invastovat do vlastniho hostingu a domeny (nyni se to da poridit za 1000,- na tyto stranky staci tak maximalne 200MB) - skola se musi prezentovat a toto neni hezka prezentace.

- patkove pismo neni moc hezke zvlaste v kombinaci s fontem v nadpisech
- foto v zahlavi se da zmensit proporcne aby nebylo tak kostickovane.

obsahove nevim, nemel jsem potrebu na to koukat
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0