Autor Zpráva
slidebord
Profil
Rád bych vás požádal o názor na stránku http://slidebord.info

Jde mi hlavně nebo především o kritiku kódu ale pokud budete už mít nějakou vítku k designu tak také přivítám :)

Předem děkuji za všechny názory..
mantisa
Profil
slidebord
K dnešnímu dni byli stránky

tady moje kritika končí, jelikož po přečtení této věty jsem odešel a nestačil si ani zobrazit kód

plus toto Výtejte na mých stránkach, to je ultraprasárna, doporučuju se nad sebou zamyslet a radši stránky nedělat, mein Gott!
zatomik
Profil
Kod je validni to je zaklad:)

z hlediska SEO bych pridal jeste nejake meta tagy + nemas na strance nadpis H1

menu bych se pokusil zaradit do seznamu
Inpocasi
Profil
Příliš tam ruší ten modrý odkaz

Chyby jsou hrozné.
slidebord
Profil
mentisa
Jo dík za kvalitní názor ale ať přemýšlím jak přemýšlím tak nepřestanu... Avšak je vidět jak daleko sahá tvoje znalost webu... Ke gramatice...Jinak dík každej názor dobrej

zatomik
JJ na to SEO se budu muset asi ještě podívat. na ten H1 jsem vážně zapoměl díky za upozornění.

To je pravda. zkusit to můžu každopádně. Uvidim jak mi to půjde...


Inpocasi
Ok zkusim ho nějak sladit... Předpokládam že myslíš ten odkaz na e-mail...

mno na chyby jsem moc nekoukal... sry...
Railbot
Profil
Kod je validni to je zaklad:)
Základ je neplácat podobné blbosti. Stejně tak meta tagy a SEO, na ty dnes každý vyhledávač už z vysoka kašle.
mantisa
Profil
slidebord
to zprznění přezdívky beru jako další projev tvého primitivismu; bohužel tvoje znalosti nesahají ani tam
slidebord
Profil
mantisa
:D jo takhle jsme se uráželi ve druhý tříde. Ale to nevadí už chápu že tobě to zazlívat nemůžu...
DJ Miky
Profil
To menu je opravdu šílenost. Hlavně ty poskakující a měnící se popisky.

Chybí klikací logo.

Na stránce Odkazy se ty popisky divně zalamují možná by bylo lepší dát jeden řádek odkaz a na další řádek s odsazením ten popisek.

http://slidebord.info/kody/ - tak toto jsi mohl taky zapracovat do designu.

Design je originálnější, ale na můj vkus je nahoře a dole až příliš moc prázdného místa.

Titulek je stále stejný.


Avšak je vidět jak daleko sahá tvoje znalost webu... Ke gramatice...

Gramatika je text. A web je o textu.
zatomik
Profil
Základ je neplácat podobné blbosti. Stejně tak meta tagy a SEO, na ty dnes každý vyhledávač už z vysoka kašle.

podle me pokud chce vyjadreni kodu tak zminit validitu se hodi. Aspon pro me je validita webu dulezita. Vyhledavace na meta tagy podle me nekaslou, jen nejsou nejdulezitejsim prvkem na strance, to ale neznamena ze by tam nemeli bejt.
Morasino
Profil
Mantisa

Jakou má přezdívku ti může být úplně u prd....Je to jeho věc
oogi
Profil
Design celkem pěkný.

K dnešnímu dni byli stránky umístěny na web. Jště na nich budou určitě probíhat četné úpravy převážně obsahu.
... no, chtělo by...

Taky nechápu proč mají odkazy vlevo po nakliknutí tak velký obdélníček při activu/focusu...
Railbot
Profil
zatomik
Vyhledavace na meta tagy podle me nekaslou, jen nejsou nejdulezitejsim prvkem na strance, to ale neznamena ze by tam nemeli bejt.
Kašlou. Mají nulový význam. Mluvím o keywords, robots apod. Smysl má z těchto podobných jen description, který by neměl nikdy chybět. Ovšem měl by být na každé stránce jiný stejně jako title, jinak je to vcelku také na nic.
zatomik
Profil
Railbot

tak nevim myslel jsem ze se jeste pouzivaji treba keywords napriklad u yahoo, mozna uz je to stara informace, tak se omlouvam
Gekon
Profil
Morasino
Spíš jsem to pochopil tak, že mantisa vytýká slidebordovi, že špatně napsal jeho/její přezdívku. Pokud nemáš co říct k danému threadu, nedělej to prosím.

slidebord
Ve W4 se píše, že odkazy mají být podtrhané. Proč je podtrhané nemáš?
YoSarin
Profil
Omlouvám se všem co jsem jdou za učelem mnou vyžádaného hodnocení. Avšak už jsem zjistil to co jsem potřeboval, sice ne to co jsem chtěl ale stalo se. A zároveň uznávám že můj pohled na lidi a na svět byl zřetelně zkreslený a zkrášlený avšak za tuto zkušenost děkuji...

Tak nic, no - kdyžtak to tu rovnou lockni.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0