Autor Zpráva
Skeleton
Profil *
Dnes jsem nahrál zrekonstruované stránky divadelního souboru ,, Na špagátku“. Podívejte se prosím na www.naspagatku.ic.cz – co si o webu myslíte ?
l007
Profil
Skeleton
to je vtip, že?
Railbot
Profil
Skeleton
Je to celé špatné. Od "designu" až po texty.

l007, že ty zrovna mluvíš o vtipu, ehm :)
oogi
Profil
Jestli to má bejt nějaká recese, tak je to až na použití framů dobrý :::)
Michalek
Profil
Tak nevím, mě se to i líbí. Nepopírám že po technologické stránce je to "špatně" a grafika by taky šla zlepšit, ale co je na tom až tak zábavného?
Skeleton
Profil *
Ted´ jsem to nepochopil,co je bráno jako vtip? Co se týče techniky, já vím,všude je mi do halvy cpáno, že framy už dnes prostě neletí,ale dělám,jak myslím ... podobně je na tom můj další web www.blackcompany.wz.cz . Co se týče textů,byl tam Times a ten se mi dvakrát zrovna nezdál. Komplet se předělalo menu a vše okolo
czechport
Profil
ten text v úvodu je strašně drobným písmem, nedá se to číst. Zvětši to trochu a dej to aspoň do odstavců.

a zkoušel jsi jak to dopadne když vypneš obrázky? ... naprosto nepoužitelné
Gekon
Profil
Skeleton
Úvodní obrázek má 282 kB. To si děláš srandu, ne?
tiso
Profil
Skeleton - pokiaľ to berieš tak že vieš že niečo rovno robíš zle (rámy), tak nechápem čo chceš skritizovať.
yderf
Profil
minimálne odstrániť vstupnú stránku a doplniť hover na menu + menu keď už obrázkovo, tak oddelenými obrázkami, nie pomocou map, pričom nastavovať atribút alt na text
esemeska
Profil
Skeleton
Připadá mi to stejné jako minule, možná, že se to trochu změnilo, ale rozhodně ne k lepšímu. Takové weby se už zkrátka nedělaní. Doporučuji celý web předělat a to minimálně aby byl v css layoutu, pokud ne celou grafiku…
Skeleton
Profil *
Mě se upřímně také nelíbí,když jsou framy po celé stránce,ale pokud se může rolovat jen prostředním rámem, nepřipadá mi to na škodu ... michodem když u píšu, v čem je aktuální době nejlepší dělat web? Já zamrzl na Frotnpage 2000, dopomáhám si Photoshopem
.Lenka.
Profil *
Skeleton
Ty jsi ten z Óčka?
Skeleton
Profil *
Myslíš naše klipy ,,Ztraceni" a ,,Error" ...jo,to jsem já,proč se ptáš?
.Lenka.
Profil *
Skeleton
Nic … jen tak
Ty klipy jsem tak nějak nepochopila…
Skeleton
Profil *
??? Lenko a když se na tu hitparádu podíváš, které klipy si pochopila???Že by ,,Příští stanice: Peklo"? :-) nevím, zatím se mi ozýváš takhle jako první, zatím to každý pochopil ... první je parodie na ztraceni a ve druhém si utahujete z webového serveru ukaž se --- jen tak mimochodem, na našem webu je vždy ke každému klipu vysvětlení o čem to je:-)
.Lenka.
Profil *
Skeleton
Nevím, se mi to nelíbí...
Skeleton
Profil *
To už je tvůj názor ...
Vladosik
Profil
Skeleton
Ve Firefoxu mam usekly spodek leveho a praveho sloupce. Nepomaha ani kdyz tocim koleckem. Jedine jak se dostanu nize je klepnutim mysi do prostoru sloupce a posunovanim sipkami... A koukal jsi se na to treba v rozliseni 800x600? To je preci s prominutim hrozne...
Jinak opravdu doporucuju CSS layout, musis vedet, ze s ramy je to tezke pro vyhledavace. Navic to male okynko je hrozne male. Jestli se chces odpichnout, tak prejdi na CSS layout. Vyuzit prece muzes i nejakou sablonu. Jinak graficky je to pekne (oba dva weby), ovsem ramy tyto stranky shazuji to vecnych lovist...

Nevím, se mi to nelíbí...
To už je tvůj názor ...
Tak ja pridavam svuj, take jsem oba dva klipy moc nepochopil, chybi jim prekvapeni, napad, aby byli neco vic... Ale ja vim, to je pouze muj nazor...
Skeleton
Profil *
Ok,já ti ho neberu,ale musím přiznat,že jste první dva s tímto názorem(nepočítám-li lidi,kteří nepochopoli Účastníky,přitom je tam napsané,že aby jste tento klip pochopili,nebylo by na škodu shlédnout původní film) ... ale to odbočuji,bavíme se tu o webu. Já vím,hodně lidí mi už to říkalo, jenže já vůbec netuším co je to Css,jak se v něm dělá,jaký na to potřebuji program apod. ... kámošmi říkal,že jsou to šablony na netu,které si poté upravím podle svého, je to něco tohoto rázu?
Skeleton
Profil *
Poradí mi někdo prosím s těmi CSS styly?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0