Autor Zpráva
klokyn
Profil
Zdravím všetkých diskutujúcich,

Tento návrh som vytvoril približne za dve hodiny, ale nechce sa mi príliš pokračovať, ak sa nedozviem názor iných, či mám design doladiť, alebo či sa mi to oplatí nakódovať :).

Preto budem rád, ak mi tento grafický (takže nefunkčný) návrh zhodnotíte. Ďakujem.
Petr Tichý
Profil
Je to celkem fajn. Ale určitě to dolaď a vyhoď to obří tlačítko.
Manq
Profil
klokyn
mě se to líbí, ale jak píše Petr Tichý, to tlačítko se tam nehodí
esemeska
Profil
klokyn
Jo je to pěkné, samozřejmě to tlačítko dej pryč nebo ho zmenši :)

PS. Mohu se jako začátečník v PS zeptat, jak udělat shora zaoblený obdélník, ale aby měl dole rohy do pravého úhlu? díky ;)
wimstr
Profil
- vcelku zajímavé, ale nezapadá mi tam to "Kincel.sk osobní....", ta hnědá mi byje moc do očí, tak asi proto :D
- to tlačítko jek už bylo 2x zmíněno se tam nehodí :D nahradil bych odkazem nebo tak něak
- nakonec bych ještě zvětšil obsahovou část, tak o 50-100px, zdá se mi to malé, nerad moc přeskakuju řádky, pak se zdá, že je tam moc informací a ono nic :D...jinak pěkné
Knopi
Profil
Celkově se mi to moc nelíbí. Viděl jsem od tebe už lepší práce. :o) Logo vpravo pískové barvy mi tam přijde jako pěst na oko. Jednak ta barva se tam vůbec nehodí a není ani moc kontrastní - zvětši barvený kontrast mezi textem a pozadím. Nelíbí se mi zvolené barvy, je to takové mdlé a design je bez nápadu. Zkus to znovu...

Ovšem není to tragédie, ale máš na víc. :o)
oogi
Profil
Nelíbí se mi ta hnědošedá vpravo nahoře a tlačítko.
klokyn
Profil
Ďakujem všetkým za komentáre.

Petr Tichý
Ďakujem, to tlačítko som tam viac-menej hodil len preto, že tam zostal kúsok priestoru, ktorý sa mi nechcelo zmenšovať. Pozerám, že som urobil chybu.

esemeska
Ja to jednoducho robím pomocou Rounded Rectangle Tool (nástroj pero / horná lišta). Naznačím, vytvorím selekciu a orežem podľa toho, kde chcem mať pravé uhly. Ale takto to asi nepochopíš :)

wimstr
Ďakujem, ten obsah by bolo naozaj treba rozšíriť.

Knopi
Teraz si ma prekvapil. Myslel som že to má nejakú originalitu a nepôsobí to ako klasická stránka. Ale zrejme mám príliš subjektívne pocity tvorcu :-).

oogi
Mám pocit, že bez toho hnedého "papierového" prvku to bude pôsobiť príliš sucho a monotónne. Ale keďže to vytklo viac ľudí, niečo na tej nehodiacej sa hnedej predsa len bude...

--------------------------------------------------
Každopádne očakávam aj ďalšie názory.
esemeska
Profil
klokyn
Ja to jednoducho robím pomocou Rounded Rectangle Tool (nástroj pero / horná lišta). Naznačím, vytvorím selekciu a orežem podľa toho, kde chcem mať pravé uhly. Ale takto to asi nepochopíš :)


Díky, už vím, jak na to...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0