Autor Zpráva
mantisa
Profil
ahoj, prosím o zhodnocení mé CSS galerie, je psaná kompletně anglicky, dvoujazycnou verzi jsem zvazoval a nakonec zavrhl.. chtel bych expandovat i za hranice, respektive umoznit i zahranicnim navstevnikum pridavat weby :-))

co se galerie tyce, slibuji si od ni vice, nezli od fora, i kdyz forum take hodlam naplnit clanky o webdesignu, predevsim radami pro zacatecniky

kazdopadne, kdo by chtel pridat stranku, muze, budu rad :-) a jeste kdo hodnoti - dve slecny design, kamos kod a ja pricmrdavam ;)

kazdopadne diky za kompletni zhodnoceni

http://css.mantisa.cz/

P.S.: co se týká vysoké paticky, chtel bych tam zkusit umistit adsence, uvidime, kdyztak bych ho zase stahnul
Manq
Profil
mantisa
hlavička se mi zdá taková, no, prázdná.
jinak celkem pěkné, možná až dětinské :)
Petr Tichý
Profil
Chybí mi tam tagy <hr />, pod hlavičkou bych udělal pozadí jinou barvou. Pohrál bych si s menu. Odkazy bych dal do nějakého kontratního bloku nebo oblélníku. Teď je to moc chudé.

Design by neměly hodnotit pouze slečny.

Btw. Můžu přihlásit svůj web k zhodnocení?
yFang
Profil
Ve FF se na úvodní stránce nazobrazuje poslední odkaz celý. Jinak je to takové prázdné.
Inpocasi
Profil
Kombinace modré a zelené není pěkná - nahoře stránka vypadá vcelku dobře, ale dál nic moc
oogi
Profil
:::Children go to play with a sand. They are happy. But they don't have their website. Isn't it a problem?:::
Je to moc dětinské, prázdné, ale na galerii to asi použít půjde.
Záleží na tom jak bude zpracováno jednotlivé hodnocení webů.
Tomu menu bych dal jednotný pozadí - ta průhlednost tam úplně nesedí.
Hodnocení: 7/13 (zatím, až to bude dodělaný můžu pár bodíků přidat)
mantisa
Profil
Petr Tichý

web přihlásit může kdo chce :-)

slečny neměly :-) samořejmě, že do toho budu kafrat i já (do designu), případně kámoš

yFang

ve FF je problém, že nezobrazuje velikost obrázku když tam není, až bude první web, posune se to

jinak díky všem za připomínky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0