« 1 2 »
Autor Zpráva
SooN
Profil *
http://www.effektual.profitux.cz
SooN
Profil *
sekce reference ještě není, protože zatím nemáme zákazníka.
Bhu
Profil
To horní logo při přejezdu bliká, černé písmo v patce nejde přečíst (vidím ho pouze při hoveru), jinak se mi web líbí.
Bhu
Profil
To horní logo při přejezdu bliká, černé písmo v patce nejde přečíst (vidím ho pouze při hoveru), jinak se mi web líbí.
SooN
Profil *
TO Bhu: Díky za kritiku, mohl bych se tě zeptat co máš za prohlížeč??? Jinak newim jak můžeš vidět černý písmo v patičce když je nastaveno na bílě ;)
Hyna
Profil
Dělá to v IE6 aji v IE7. Černý text v patičce.
SooN
Profil *
JJ už sem to opravil díky :)
oogi
Profil
"Přivydělávat" se píše s Y, v prvním odstavci několik překlepů... (to by profesionál v oboru neudělal, taky by to nedělal za tyhle peníze)
"Opravdu nejste drahý?" ... no comment :)
Co má znamenat slovo "strana" v URL?
Záruka spokojenosti ... to bych chtěl vidět v praxi...
Divná zelená pozadí u prvků ve stránce...

No, abych jen nekritizoval:
pěkná hlavička (obrázek)

7/13
SooN
Profil *
To oogi: Díky za krtiku souhlasím, je tam ještě spoustu prapopisných chyb, ceny snížíme ze začátku, ale na druhou stranu si myslím, že to není zdrcující cena oproti jiným studium ;)
oogi
Profil
SooN
Spíš jsem chtěl říct, že profesionál v oboru by za 2000-5000, za které to tvoříte, sotva zapnul PC...
Označení profesionál + tu zároku bych dal radši pryč, ať z toho pak nemáte problémy...
Zdeněk Košťál
Profil
1) Efektivní tvorba webových stránek nebo jste mysleli Tvorba efektivních webových stránek? Chyba hned v nadpisu.
2) Líbí se mi ošetření při vypnutých obrázcích, což se obvykle opomíná.
3) Kód není špatný až na tu reklamu profituxu :-)
4) Moc se mi nelíbí nadpis v hlavičce, který je málo zřetelný a jakoby rozmazaná Vista tlačítka v menu.
5) Zelený podklad nadpisů se moc nehodí - změnil bych odstín a kontrast.

Ale když to shrnu tak to není špatné, ale zase mě to nějak nenadchnulo. Ten Vista styl na webu nemusím.
ANONYM
Profil *
me se to libi, protoze to ma smrnc. je to pekne a je to VALIDNI XHTML ceho si vazim.
to Zdeněk Košťál: 1) neni to jedno?
4) nejsou to vista tlacitka je to wmp11 a upravene
5)v tom bych mozna s tebou souhlasil
esemeska
Profil
SooN
Jen dodám, že jsem potěšen zobrazením s vypnutými styly, je to velmi použitelné.
6/10
Dero
Profil
Po přečtení věty Naše maximální cena webové stránky je 5000kč a proč? bych tipoval, že autorem je desetiletý žáček základní školy. Omlouvám se všem zdatným desetiletým žáčkům.

Takový sloh, to je něco otřesného. O chybách nemluvě. Tvrdá slova volím, protože bych byl rád, aby si konečně tvůrci webového obsahu uvědomili, že v konečném důsledku prodávají slova, ne naleštěná grafika a už vůbec ne kvalitní kód stránky.
Petr Tichý
Profil
Opera 9.10 a vodorový posuvník.
Pod patičkou moc prostoru.
Pohrál bych si s typo. Zarovnání občas pokulhává o ony viditelné px. Třeba sekce kontakt je hrozná. Matně doufám, že je to jen v Opeře.

<ul>
<li><a class="uvod" href="/strana-uvod" title="Úvod">Úvod<span> </span></a></li>
<li><a class="nabidka aktivni" href="/strana-nabidka" title="Nabídka">Nabídka<span> </span></a></li>
<li><a class="cenik" href="/strana-cenik" title="Ceník">Ceník<span> </span></a></li>
<li><a class="reference" href="/strana-reference" title="Reference">Reference<span> </span></a></li>
<li><a class="kontakt" href="/strana-kontakt" title="Kontakt">Kontakt<span> </span></a></li>
</ul>

Žil byl jednou jeden indentifikátor...

Z hlediska použitelnosti bych zkoupil sekce Nabídka a ceník.

Toto <input type="hidden" name="sendto" value="effektual[zavinac]gmail.com" /> není moc moudré. Myslíte, že bych se mohl prostřednictvím vašeho serveru/hostingu trochu zaspamovat?

<h4>Web:</h4><br />
<h4>ICQ:</h4><br />
...

Proč je tam vždy <br />, nešlo by to řešit elegantněji?

Mapa stránek nebo nápis "nahoru" jsou opravdu tak důležité, aby byly obaleny "hátrojkou"?
Petr Tichý
Profil
ANONYM
Není, neb se tím mění význam sloganu.
SooN
Profil *
Všem díky za kritiku, to dero: ve slohu sem nikdy nebyl dobrej a sem ted v 9 na zš.
Lukáš Chadraba
Profil
Koukám, že tady někdo krade grafiku MS a je zamilovanej do Vista stylu.

Co se týký webu. Strašná úprava obsahu a navíc loga nabídek, které se mi vůbec nelíbí
Lukáš Chadraba
Profil
Ach ti amatéři. Chápu, že se snaží prorazit a hned mít svoje studio, ale schválně. Za jak dlouho narazí?
Anonym3
Profil *
to chabrada: A ty si snad profík bo co?? Seš nějakej namyšlenej ne?
Angrer
Profil *
Lukáš Chadraba
Prosím tě, myslíš si že jsou to špičkový tvořitelé web stránek?? Jak tam píšou sou to organizace, chcou si jen přividělat a ne brat plat furt. Asi je to baví. Možná si od nich web koupí nebo ne, to už je na nich. Tak se prosím tě nepředváděj za profíka.
Fantomas
Profil *
Ty šipečky na tlačítkách v menu bych umazal, evokují dojmem, že po kliknutí na ně se rozvyne nějaké submenu a ono nic. Mateš tím návštěvníky.
mm
Profil *
A tlacitka musis kopirovat z Media Playeru 10? Trapne kopirovani...
Manq
Profil
SooN
v sekci Kontakt je formulář moc nalepený na levý okraj stránky, více bych to odsadil
Bhu
Profil
ještě dost závažná chyba by jsme (bychom)...
scarab
Profil *
souhlasím s Derem; autoři by měly vzít do týmu ještě nějakou osobu znalou pravopisu a schopnou stvořit nějaké.. řekněme... "vhodnější" věty.
Lexter
Profil
Web udělaný z walpaperu Visty, nadále z tlačítek Visty, jediné co je tvoje, je nadpis v logu, do něhož jsi sprostě nacpal embos a to je celé. Webdesign, sry, ale chce to více tvořivosti.
Milda
Profil *
vždy je tady negativní kritika, umíte někdy ocenit práci jiných pozitivně? furt jenom kritizovat! asi to bylo pro ně těžké vše optimalizovat. Ty tlačítka sice jsou z visty ale dobrý nápad, protože ta zelená v nich vyniká. hoši trochu aj dobré kritiky ne?
zatomik
Profil
Milda
hehe, myslim ze je lepsi psat kritiku, aspon to donuti toho cloveka se v necem zdokonalit. Rozhodne mi to prijde lepsi nez tvorit spatne weby a cist jak jsou idealni:)

Sam jsem tu snad z graficke stranky nevidel hodne kladne hodnoceni, ale rekl bych ze podil na tom ma i individualni pohled na grafiku, zatimco kod je dobrej a nebo spatnej...
Lexter
Profil
Milda

Kritika osobních stránek a kritika "studií" se dost výrazně liší z důvodů, na které určitě sám přijdeš.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0