« 1 2
Autor Zpráva
yderf
Milda
vždy je tady negativní kritika, umíte někdy ocenit práci jiných pozitivně

a čo by im to pomohlo? negatívna konštruktívna kritika je to najlepšie, čo môžu dostať :-) hlavné v kritike je odhaliť chyby a samozrejme platí, čo vravel Lexter
Keilew
Prosím autora, ať radši dodělá ZŠ a nemontuje se do web designu. Jak správně píše Dero, je to o textech, ne o vytunelované grafice a já už u druhé věty nechápal, co to vlastně čtu...
SooN
Profil *
To Keilew: To snad trošku přeháníš ne??? Je to snad moje věc jestli se chci zajímat o webdesign či ne.
Lexter
SooN

Vůbec se nemusíš čílit. Tady je taková kritika běžná, ale musím se ke Keilewovi přidat. o webdesign se klidně zajímej, ale když za to chceš peníze, tak by jsi měl projevit trochu více umu než jen kopírování grafiky. Tvoje pojetí této výdělečné činosti hraničí s etiketou neřkuli...
Keilew
SooN
Naopak jsem byl dost mírný. Tvrdit o sobě, že jsem profesionál, tak to už je fakt nehorázná drzost.
Přidávám cintát z Wikipedie: Profesionál je člověk, který za svou práci pobírá peněžní honorář a je pro činnost v daném oboru kvalifikován buď praxí a/nebo odborným vzděláním. Lidově se říká profík neboli profesionál rovněž lidem, kteří něco dělají velmi dobře, byť za to nejsou přímo placeni. Naopak za profesionály nebývají zpravidla označováni jedinci, kteří jsou sice za svou pracovní činnost finančně odměněni, ale jejich kvalifikace je prakticky nulová, jako jsou např. pomocníci, brigádníci, podavači, učni, studenti na praxi atp.
Jak píše Lexter, zajímej se o co chceš, ale když chceš něco seriózně nabízet, tak nepajcuj a nauč se pořádně česky.
SooN
Profil *
Web se stejně bude dělat jinde, toto bylo spíš na vyplnění webu texty.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0