Autor Zpráva
Kaeru
Profil
Řekněte mi prosím, co by se dalo na tomto návrhu vylepšit, text s tím absolutně nesouvisí... Děkuji.
gyoja
Profil
2Kaeru 蛙 - zjemnil bych grafiku těch plastických prvků.
Inpocasi
Profil
Vůbec se mi nelíbí barvy.. depresivní, smutné - fuj
Fantomasmag
Profil
Na můj vkus je to moc zelené, jak web pro myslivce ;-)
Lexter
Profil
Když nevím, jaký bude obsah, tak asi těžko mohu komplexně zhodnotit design, jelikož nevím k čemu je určen a jaké jsou na něho kladeny požadavky.

1) Bevel & Embos používej s mírou. Nějak moc se to rozmohlo.
2) Ukaž návrh ve skutečném rozlišení, takhle si to bohužel nedovadu moc "do"představovat.
3) Menu špatné není, ale je dost humpolácké.
4) Logo - Úkos, jak jsem říkal, bacha na něj.

Na ukázku:



Tam je všude jen úkos a přechody. Nesmějte se, je to starší práce, ale poznal by jsi tam ten úkos? Ne. Když je to moc vidět, nebude se to líbit.

Verdikt:

3/10, není to zlé, ale bylo by záhodno na tom zamakat daleko více ;).
Kaeru
Profil
Díky moc za vaše postřehy, vynasnažím se...
Kaeru
Profil
Tak jsem to trochu poladil, ubral jsem na úkosu a stínování. Také jsem to pověsil na stránky, aby to bylo vidět celé, reklamní proužek prosím ignorujte... Můžete to posoudit teď, prosím?
Kaeru
Profil
Promiňte, dal jsem špatné url, tak znovu.
dredie
Profil
Not Found
The requested URL //www.netopyri-liberec.wz.cz/projekty/index.htm was not found on this server.
Kaeru
Profil
Ano, já vím, promiňte. Dal jsem tam 2. odkaz, ten funguje...
Kamil V
Profil
Nevím proč je v hlavičce ikonka "Menu", navíc je opticky přisouzena k hlavičce než k menu, dokonce má i proklik na hlavní stránku. Úplně bych to zrušil.

Kategoriím v menu bych dal větší padding-left.

Odkazy v menu bych natáhl na celou šířku teho zelenyho tlačítka.

Nelíbí se mně, že nadpisy sou předsazené odstavcům.

Nelíbí se mně patkový font v běžném textu.

Vyvaruj se typografických chyb (např. předložka na konci řádku).

V hlavičce bych řádek "projekt pro ..." nezačínal pomlčkou.

Je to dost ponuré a v tym je křiklavý logo. Je to o přírodě, co třeba svěží barva zeleně, nějaký kvítko pro uživení, trochu veselé barvy, má to být pro děti...
Kaeru
Profil
Kamil V

Díky, přesně tohle jsem chtěl slyšet, vynasnažím se to opravit, s tím kvítkem to je určitě dobrý nápad, budu se ho tam snažit nějak zakomponovat. Jěště k té typografii. Mám takový dojem, že na nadpisy se používá bezpatkové písmo (Arial, apod.) a na prostý text patkové písmo (Times New Roman, apod.), nebo se snad mýlím?

Jinak opravdu díky, moc lidí mi takto nepomůže... Např. věta: "3) Menu špatné není, ale je dost humpolácké." mi fakt moc nedá - na jedné straně mi menu pochválí, na druhé řekne že je to takové nic moc a člověk stejně neví, co s tím má provést, aby humpolácké nebyo...
Railbot
Profil
Mám takový dojem, že na nadpisy se používá bezpatkové písmo (Arial, apod.) a na prostý text patkové písmo (Times New Roman, apod.),
Spíš je to tak nějak naopak.
Kaeru
Profil
Tak jsem si s tím na základě vašich rad pohrál, myslím, že je to mnohem lepší, děkuji. Pokud Vás ještě něco napadne, neváhejte prosím, a napište mi to sem... Ohledně těch fontů se omlouvám - patkové písmo se běžně používá na tištěný papír, ale na webu je běžné bezpatkové, omlouvám se... Zde je znovu odkaz na můj návrh. Předem děkuji.
Petr Tichý
Profil
Je to trošku lepší a přehledné. Ovšem pěkné to není.
Kaeru
Profil
Petr Tichý
A můžeš napsat, co zlepšit, aby se to líbilo i náročným a zkušeným designérům jako tobě? Díky.
Petr Tichý
Profil
Kaeru
Nejsem zkušený designér ba snad ani designér. Právě proto ti zřejmě neumím poradit konkrétně. Zkus si projít několik desítek posledních webů na http://moderniweb.cz/ a poté zkus začít na novém plátně.
Kaeru
Profil
Petr Tichý
Díky, projdu to... No já myslím, že designér jsi, máš to i na stránkách...
nekdo
Profil *
Co byste rekli, kdyby vam nekdo udelal za 20 000 KC z tohoto: http://www.alkatravel.cz toto http://www.alkatravel.cz/new ???
Co celkovy nazor? Diky za jakekoli vyjadreji!
tiso
Profil
nekdo - založ si vlastné vlákno diskusie
Prani
Profil *
Muze nekdo smazat clanek o dva radky vys, jehoz autorem je NEKDO (zaslano: 23.5.2007, 22:56:23) Diky :))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0