Autor Zpráva
mipo
Profil
www.mipo.ssag.sk
Uvítam všetky nápady, názory či objektívnu kritiku. Ďakujem.
Marty
Profil
No já tomu nemám prakticky co vytknout (validní + čistý kód, nerozhodí se při různém nastavení, dobrý design).
Vzhledem k tomu, že stránky se nerozhodí ani v IE 5.5 (po čemž sahám jen když nevím co kritizovat), tak chválím a jedinné, co jsem našel:
U hoveru v hlavním sloupci (nalevo, s těma popiskama) mi zmizí ta přerušovaná čára. Možná by to vypadalo líp, kdyby tam zůstala.
mipo
Profil
2 Marty: Ďakujem, vyskúšam to s čiarou a uvidím.
habendorf
Profil
Jedním slovem: perfektní

Maličká drobnůstka: v inputu pro hledání musím smazat nebo přepsat ten text "Hľadať v stránke", to mi přijde nepohodlné.
Doporučuji onclick="this.value=''"
mipo
Profil
2 habendorf: Viem, čo máte na mysli. Osobne som si zvykol to odmazávať, ale asi to dorobím. Ďakujem.
ronnie
Profil
mipo: Teda opravdu krásný web, zařadil bych ho určitě do min. top 10 na tomhle webu, připadá mi velmi přehledný, perfekt. Nemám, co bych vytknul. Možná bych dal menší písmo, ale jinak je to velmi kvalitní práce
Kráťa
Profil
Za picili menší písmo se také přimlouvám, jinak fakt prima, to se tu vidí málo.
RiZe
Profil
alespoň myslí na slabozraké a také na nás co po celodení práci velkýma rudýma očima zýrají na monitor a luští ty prťavá písmenka. Mě osobně se ten web velmi líbí. Přehledný, kódově čistý, graficky nezaplácaný... Super.
mipo
Profil
Písmo zmenšovať nechcem. Slepý síce nie som, ale jeho veľkosť mi príde normálna a dobre (lepšie) sa číta.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0