« 1 2 3 »
Autor Zpráva
Aleš_S
Profil *
Předem děkuji za názory RankUp.cz
Taps
Profil
Vypadá to jako dobrý projekt.
Vladosik
Profil
To je katalog? A jak se do nej dostanu? Kde jsou nejake kategorie, kde je seznam webu?
Pak se mi nelibi, ze pravidla jsou pouze ve formatu pdf, ale to je individualni.
Lexter
Profil
Je to strašně nevýrazné. Souhlasím s Vladosikem. Katalog? Nějak jsem se do něj nedosta. To bude asi tím, že je to jen vyhledávač. Dobrý projekt? Při stávajícím provedení bohužel ne.

Rank Up? Jak si zvýším ranky, když ten katalog tam není a asi si odkazy taháte z databáze. Ale nevím, tomuto moc nerozumím.

Asi ne, takto se to nedělá.
Tomáš Langer
Profil
Líbí se mi to. Když je to katalog tak bych řekl, že by se hodil nějaký seznam kategoríí nebo něco. Trošku nehezký mi přijde i ten seznam nově přidaných webů. Jinak ten design jak je teď je ok. Ještě bych si prošel kód... http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Frankup.cz%2F
Fantomasmag
Profil
Katelog bych udělal podobně, jako mají třeba na Seznamu - tj. ukázat kategorie a umožnit katalogem procházet, ne jen vyhledávat stránky (Vyhledávání ale momentálně stejně nejde: "Vyhedávání je dočasně odpojeno.")
Lexter
Profil
Neříkám, že lehké barvy nejsou plus, ale nic se nemá přehánět. Světlé logo, form, písmo, vše. Je to tak nevýrazné a nezáživné, až mě to nezajímá a to je chyba. Mám tu google.
HajekJirka
Profil
Překlep v e-mailu:
Pokud se Vam nedari na odkaz kliknout zkopirujte ho do okan asveho internetoveho prohlizece a otevrete jej jako stranku. Po kliknuti na odkaz se stranka v nasem systmu zacne zobrazovat.


Akorát překlep a vypsat ty kategorie a bude to "všechno".
Bhu
Profil
Souhlasím, chtělo by to kategorie
wimstr
Profil
graficky to vypadá pěkně, ale nic než nejnovějš registrované weby jsem se nedozvěděl....možná by nebylo od věci říct o co de, udělat kategorie
Aleš_S
Profil *
Dovolte abych to přiblížil. Katalog WWW stránek to bude, zatím je katalog (procházení kategorií) a vyhledávač zastaven dokud databáze nebude zaplněna alespoň pár odkazy. Do té doby by bylo 90% stránek prázdných. Zatím je k dispozici především registrac stránek.
bukaj
Profil
Dovolte abych to přiblížil. Katalog WWW stránek to bude, zatím je katalog (procházení kategorií) a vyhledávač zastaven dokud databáze nebude zaplněna alespoň pár odkazy. Do té doby by bylo 90% stránek prázdných. Zatím je k dispozici především registrac stránek.

jen taková připomínka... ale kdo by si tam tedy web registroval, když to nefunguje? :)
dracek
Profil
No taky by ty stránky mohly mít nějaký gpr....
HajekJirka
Profil
dracek
Nemohly, protože jsou ty stránky pravděpodobně nové, tudiž nemohou mít GPR.
Nemýlím li se.
Gekon
Profil
HajekJirka
Nemýlit, když už.

Aleš_S
Design jednoduchý, ale zapamatovatelný a pěkný.
HajekJirka
Profil
Nemýlit, když už.
Ups! Chyba!

Opraveno!
Petr Tichý
Profil
Design je opravdu pěkný, ale málo výrazný. Přidal bych tmavší bordery a okolí inputu pro searching.
Aleš_S
Profil *
Díky za pochvalu. GPR nemáme zatím neboť doména je nová a proč se registrovat? Až tám pár webů bude spustíme katalog a na registrované stránky povedou odkazy, a časem snad i velmi kvalitní. Registrace nikomu neublíží a snad jen časem webu přidá.
Lexter
Profil
Aleš_S

Nikomu se nebude chtít přidávat stránku kvůli hezkému topu stránky s deseti odkazy. Pravda. Blogísků tam budeš mít požehnaně :).
Lexter
Profil
Aleš_S

Nikomu se nebude chtít přidávat stránku kvůli hezkému topu stránky s deseti odkazy. Pravda. Blogísků tam budeš mít požehnaně :).
Aleš_S
Profil *
to Lexter

aha a ono někomu ublíží si tam dát stránky? vyplnit formulář za půl minuty a mít z toho jedině přínos nikoliv zápor? Já nevím, nevím...
Lexter
Profil
Aleš_S

Nejde o to, jestli by to někomu oblížilo, ale lidem se asi nebude chtít (mě určitě ne), pokud jim nenabídneš něco navíc, víš? V poslední době jsou novinky strašně důležité a bez nich se máloco chytí.
Aleš_S
Profil *
Lexter

já to chápu, ale na druhou stranu dnes je každej rád za zpětnej odkaz :) a časem se to posune třeba někam jinam ale to se prostě nedá dělat bez obsahu ;)
Lexter
Profil
Aleš_S

Tak jo Aleši. Měj radost. Mám volno, tak si tam jdu regnout webgrafiku :)
Aleš_S
Profil *
:) tak to je uspěch
klik
Profil *
Proč je stanoven min. limit pro popis sránky 200 znaků??
Railbot
Profil
klik
Aby tam nikdo nevkládal slohové práce?
Vladosik
Profil
Railbot
Minimální, ne maximální:-)
Aleš_S
Profil *
je tam stanoveno min.200 znaků a maximum 1000 znaků. Je to proto aby majitel stránek popsal co stránka obsahuje, věříme že napsat 200 znaků o jakékoliv stránce není problém a na druhou stranu to přispěje jedině na kvalitě odkazu. Čím více toho napíšete tím máte větší pravděpodobnost že Vás v katalogu i někdo najde. ;)

Pokud se někdo domnívá, že není možné o nějaké stránce napsat 200 znaků aď dá vědět a já mu to sesmolím :)
Aleš_S
Profil *
mj. podle mého názoru stránka která není možná popsat min. 200 znaky ani nestojí za prezentaci v nějakém katalogu... I u podprůměrného webu to je možné. Věřím že když bude stránka prázdná bude to problém :)
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0