Autor Zpráva
kenny
Profil
Prosím o kritiku designu, obsahu i zpracování http://www.kennysvetem.ic.cz díky kenny
Vladosik
Profil
Tak po otevreni nic moc, ale po chvilce se mi to zacalo libit.
Odkazy na strance Odkazy dej klikaci.
Odkazy v banneru Hlavni strana, Ohlasy a Kontakt nejsou skoro videt.
Ten Toplist na uvodni strance je tam "hrozny".
Nevim proc nemas rovnou udelany title a u vseho mas "Kenny testing new design... Neco"

K obsahu: Zajimave prispevky v sekci ohlasy:-) Cekal bych tam asi neco jineho.

Zpracovani je normalni, zorientoval jsem se rychle, ikdyz je to takove neurovnane, nejdriv horni lista, pak leve menu, pak zas horizontalni menu... Clovek se musi hodne (a podle me aspon zatim) zbytecne proklikavat.

A projed si stranku validatorem.

Tak tot ma "krirtika"... 6/10
Mistr
Profil
kenny
(1) Proč ve stránce http://www.kennysvetem.ic.cz/odkazy.htm nejsou odkazy klikací?
(2) Myslím, že je trošku matoucí mít dvě vodorovná menu. Jedno v relativně výraznějším řádku s políčky Evropa, Asie atd. a druhé vpravo nahoře, jak upozornil kolega Vladosik, naprosto nekontrastní s pozadím.
(3) Pochvaluji změnu titulku stránky (tag TITLE v části HEAD) na jednotlivých podstránkách. Musím zde ovšem opět souhlasit s kolegou Vladosikem: proč je všude text Kenny testing new design?
(4) Myslím, že texty by ještě stály za oživení - podnadpisy, více barviček, obrázky.
(5) Popisky u některých fotografií (mám teď na mysli tu horní) jsou, dle mého, prakticky nečitelné:

(6) Na webu bych si u jednotlivých položek dokázal představit i mapy, případně odkaz na ně. Osvěžit je lze též státními vlajkami jednotlivých zemí.
(7) Mám nesrovnalost v menu: klepnu na Víkendovky. V levém sloupečku se mi ovšem otevře menu označené Víkendovky a ČR. Klepnu na první položku, tedy 2007 a objeví se nabídka Hardegg. Matně lovím v paměti, kde se v České republice nachází Hardegg... Až po chvíli a prohlídce dalších uvedených letopočtů mi dochází, jak je to celé asi myšleno.
(8) Mimochodem, musí mít menu tolik podúrovní? Například v případě popisovaném v předcházejícím bodě by snad šla, podle mého názoru, zcela vynechat ta úroveň s letopočtem. A pokud ho tam opravdu chceš mít, pak jej zapracovat do položek například Hardegg (2007)
Mistr
Profil
kenny
(9) Zamyslel bych se ještě nad celkovou koncepcí stránek. Ptám se, zda musí být tak čestné místo jakým je levý slopeček, kde mimochodem většina lidí hledá menu, využita na soupis novinek, který je, myslím, pro běžného návštěvníka webu naprosto nezajímavý. Když na Tvůj web přijdu, chci najít informace o nějaké státě či Tvém výletě tam. A jestli jsi 13. března 2007 uveřejnil první zkušební verzi stránek na server ic.cz, je mi... víš kde, ne?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0