Autor Zpráva
Martinnn
Profil *
zdravim vsechny,prosím mohli by ste me to zkritizovat?Vím že to neí uplne profesionalni prace ale delal sem co jsem mohl:-)Jen me zarazi ze me par lidi napsalo ze mam zdeformovane fotky,me se to na mem pocitaci zobrazuje dobre at v IE tak v mozile.nevite kde by mohl byt problem?dekuji
www.levnemoto.com
Nox_lbc
Profil
Mno, řeknu ti to velmi jednoduše ... jsme v roce 2007 a tvůj "web" je tak o deset let zpátky ... promiň, ale jestli chceš budovat solidní a kvalitní e-shop, tak to podle toho musí vypadat - tohle je na vyhození ...
Martinnn
Profil *
jak sem napsal,delal sem co jsem mohl,ja to vim ze to není nic extra ,ale stim nic nenadelam ,spis bych potreboval vedet jak se Vam zobrazují fotky a celkove jestli to nemate rozhazene aby to alespon nejak vypadalo.Jinak kdybych chtel nejaky tuctovy e-shop,tak si stahnu nejakou šablonu a nahraju tam fotky a nejaky popis abylo by to,ale chtel jsem to mit take trochu originální a mě se to líbí
tozi
Profil
Martinnn
1.obrázky zdeformované ako v hlavičke tak aj v ponuke
2.menu predpotopne

vieš čo? je tam toho veľa až toľko že začni odznova,s týmto sa nedá nič robiť.
Nox_lbc
Profil
Jinak kdybych chtel nejaky tuctovy e-shop,tak si stahnu nejakou šablonu a nahraju tam fotky a nejaky popis abylo by to,ale chtel jsem to mit take trochu originální a mě se to líbí

To jsou typické názory rádoby obchodníků, bože! (a to jsem ateista ...), kam ten svět spěje ...
tozi
Profil
Martinnn
Toto nieje originálne,toto je prepáč za výraz trápne.Neponižuj sa keď dávaš niečo také na doménu resp.hosting.Pre boha veď za to platíš, tiež nepodporujem šablóny.Ale nechaj si aspoň spraviť poriadny design.Tých pár korún ti za to stojí ak to myslíš z predajom cez e-shop vážne.
Martinnn
Profil *
no jo tak ta diskuze přesně spěje tak kam sem tušil proto jsem to sem ani nemel davat,prostě ste lidi co posuzují stranky podle aktuálních trendů,které vytvářejí profesionálové nebo lidi co sem dost dobře vyznájí v momentálním vývojářském prostředí,

Jen si dovolím oponovat,nemyslim že by stránky vypadali trapne,teda alespon s porovnání co je na internetu k videní.Myslim ze laik co na ne prijde se ani nenadtchne ale ani nezhrozí..nejsem pseudoobchodník,prostě to chci zkusit ,no nic asi to nemá cenu dále řešit

jen bych potřeboval vědět jak to udelat stema obrazkama aby nebyli rozhazeny.
tozi
Profil
Martinnn
Viem že sú aj horšie stránky,teda podobného typu.Ale tie stránky sú väčšinou na ic.cz alebo na iných freehostingoch.
Len vravím že by si mohol troška zainvestovať.Alebo určite by sa tu našiel niekto kto by ti design spravil zadarmo.

K tým obrázkom, tak hlavičku neporadím pretože ten obrázok je zjavne malý a ty si ho natiahol.
K obrázkom v obsahu, zrejme to maš cez nejaký script.Tak hoď ten script do rubriky PHP alebo inej,určite niekto pomôže :).
Radim
Profil
Taky bych se přiklonil k názoru, že by se stránky měly změnit.

Začít by jsi měl u barvy pozadí. Tato je zbytečně bijící do očí. Pozice obrázku se mi zdá v pořádku. Jen bych určitě vytkl jejich roztažení na šířku. Nevypadá to dobře.

Určitě by také stálo za změnu pozice textu, kterým vítáš příznivce motorek. Ne každý si ho takto dole všimne.

Také množství použitých obrázků je zde zbytečné. Mylím, že majitelé dial-up připojení by z toho nadšení nebyli.
Mistr
Profil
Martinnn
(1) Z pozadí brzy bolí oči. Změnil bych barvu.
(2) Motorka v hlavičce je výrazně zdeformovaná, avšak o tom zde již bylo psáno.
(3) Proč jsou položky menu řešeny pomocí flashe?
(4) Z hlavičky si odstraň zobrazování panýlku v MSIE s nabídkou pro uložení, vytištění obrázku apod.
(5) Nepodtrhávej nic, co není dokazem. Jen tím mateš čtenáře.
(6) Zmenši si obrázky. Jak datově, tak rozměrově. Není potřeba natahovat velikánské obrázky typu

když je pak stejně zmenšíš.
(7) Dle mého významnou chybou jsou naprosto nedostatečné kontaktní údaje. Pokud chci provozovat e-shop, pak bych uvedl "kamennou" adresu. Možná je to dokonce i v zákoně, nevím. Každopádně si myslím, že by to byla slušnost a navíc by to i zvýšilo prestiž takového elektronického obchodu.
(8) Proč je menu psané cesky, tedy bez háčků a čárek?
(9) Chybou je též neustále stejný titulek stránky (tag TITLE v části HEAD).
(10) Všechny stránky by měly mít stejný vzhled - stejné logo, stejné menu. U Tebe tomu tak není.
(11) Stránka se poměrně dlouho načítá.
Nic proti, ale stávající úprava a vzhled webu pro mě nejsou dostatečným lákadlem, abych si u Tebe, pokud bych byl motorkářem, něco koupil.
Martinnn
Profil *
jo hned az budu mit cas tak se do toho pustim,Ještě bych potřeboval vědet proč se některym lidem zobrazuje stranka takto:
http://img483.imageshack.us/img483/4099/motoxu8.jpg
me se to pri vsech rozlisenich zobrazuje stejne,nevite prosím jak by se ta šířka dala upravit aby se to ve všech rozlišeních zobrazovalo na celou šířku obrazovky?dik
Mistr
Profil
Martinnn
Myslim ze laik co na ne prijde se ani nenadtchne ale ani nezhrozí
Jde o to, že webové stránky jsou v Tvém případě nástroj vydělávací. Proto musí návštěvníka zaujmout a musí mu připadat důvěryhodné. Jinak nemá sebemenší problémy přejít ke konkurenci.

Nemám sice pro to žádné měření, ale vím, že kamarád, který není zatížen tvorbou webových stránek nebo se v tomto odvětví nepohybuje, si vybíral stavební firmu a jen tak mezi řečí se zmínil, že si vybíral i podle vzhledu a úrovně kvality zpracování webových stránek.

Takže nezapomeň, že u Tebe zvláště než kde jinde platí, že Tě web prodává a tudíž musí být na vynikající úrovni!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0