Autor Zpráva
woutloush
Profil *
dobrý den, prosím o zhodnocení webu. jde mi spíše o design než kod - vim že ten neni idealni a mam uz rozpracovanej standardnejsi. Otazky ktera mi nejvic vrta hlavou - menu, vim ze se prekriva s obsahem a muze byt necitene, nemate napad jak to zmenit? jinou barevnost? popr jakou? nebo to uplne prekopat a tu hlavicku udelat jinak? Dale me zajima nazor na nadpisi na uvodni strance, je to prehledne? me se posledni dobou cim dal tim vic zda ze ne :) tze pokud mate navrh jak to zprehlednit budu rad :) dekuju moc :)

fcrealteam.com
Kamil V
Profil
přehledný to podle mě je, ALE:

první dojem - strašný barvy. to je web o sportu? vypadá to jak blog 15tileté dívčiny

to zrcadlení v logu taky není pěkný

odkazy v menu bych nečísloval

menu překrývá obsah opravdu nečitelně, určitě bych ho podlil jinou barvou

no, ono to menu je hlavně nepoužitelný, když na něj chcu najet, tak se schová

modrý odkazy mají dost agresivní hover

3 odkazy v hlavičce (rss, home map) jsou nečitelný a sou zbytečně anglicky

blok s logem bych nenadepisoval slovem "logo". každý blok nemusí mět nadpis za každou cenu

mužstva v "Aktuální tabulka" bych necentroval, nech je zarovnaný doleva

pokus o kulaté rohy překrývají obsah (v "Aktuální tabulka"), nedělej kulatý rohy, stejně mají tak malý kontrast že to skoro ani nende vidět

proč není v patičce jedinná mezara? Toběsedobřečtebezmezer? Mě teda ne.

Ten box s patičkou (copyright) je tam tak nějak plovoucí, s žádným prvkem nelicuje.

Jo a nadpisy každyho bloku bych nepředsazoval obsahu, nechal bych je licovat s odstavcem.

P.S. nějaký sportovec do hlavičky pro oživení?

P.S.2. hodilo by se pootáčet ležaté fotky v galerii, aby se nestávalo tohle http://www.fcrealteam.com/url/foto/0607/jaro/kontrola/ipage00001.htm

P.S.3. u galerie nepoužívej IFRAME, nedá se pak na fotku odkazovat (pohodlně) a zrovna fotogalerie je místo, kde si lidi budou chtět posílat odkazy asi nejvíc
wimstr
Profil
tmavé, zachmuřilé, a co je nejdůležitější, tak je to nepřehledné...pohrál bych si s barava, trošku to oživil a zvíraznil bych text
kwit
Profil
je to dost necitelne, sedy text na cernem pozadi je podle me nekontrastni, taky ten rozbalovaci formular na zjisteny jmen hracu se mi nezda
woutloush
Profil *
jj, mate pravdu, skoro se vsim souhlasim. diky moc, nemam ted moc cas ale zkusim neco vymyslet a pak se trebas zase optam. kazdopadne este jednou - dekuju :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0