Autor Zpráva
sTeeVe
Profil
Zdravím všechny,
právě jsem dokončil design a xhtml/css kód na můj budoucí blog.
Prosím o komplexní zhodnocení.
Díky,
sTeeVe

www.steeve.cz/blog/
Manq
Profil
sTeeVe
nemůžu si pomoci, ale strašně mi to připomíná Plaváčkův blábolník.
sTeeVe
Profil
No, já to bohužel slyším ze všech stran, ale od začátku jsem to takhle plánoval a měl jsem to v hlavě, ještě než Plaváček dal na svůj blog jeho nový design.
Lámu si hlavu jak to odlišit, aby to nevypadalo, že kopíruju... což jsem nikdy nedělal.
Mistr
Profil
sTeeVe
V MSIE 6 SP 2 je políčko vyhledávání poněkud níž než políčka "Archiv" atd. Je o záměr?
sTeeVe
Profil
Mistr

MSIE 6 nemám na vistě, takže jsem to ještě neměl možnost optimalizovat, díky za info.
Manq
Profil
sTeeVe
neříkám že jsi to okopíroval :-)
1. Když si vypnu styly je nadpis až pod vyhledáváním a horním menu. Zeptám se tedy stejně jako Mistr. Je to záměr?
2. Favicon mi neladí ke zbytku stránky
3. V nedávné minulosti, přesněji do ledna 2007 napsal bych Do nedávné minulosti, přesněji do ledna 2007
4. Jinak pěkné.
sTeeVe
Profil
Jej asi jsem Mistra prve nepochopil.. ne, není to záměr, spravím to.
sTeeVe
Profil
Manq

2. favicon mi tam zůstal z minula, dík za připomínku
3. jsem to ale češtin :-) dík, opravil jsem to
4. dík
Mistr
Profil
sTeeVe
Nejsem puntičkář. Tvá odpověď mi stačila. :-)

Ale mám další poznámku k Tvému webu: Konec věty Bez souhlasu autora je zakázáno kopírovat cokoli z těchto stránek. v patičce je již naprosto nečitelný, neb se nachází na prakticky stejně zbarveném podkladu.

Další připomínka se váže ke klikacímu logu. Chválím Tě za něj, jen v MSIE 6 se nad ním neukazuje ručička, stále zůstává šipečka.

Osobně bych též nedělal tak velké vertikální mezery u části Určitě navštivte.
sTeeVe
Profil
Mistr

aha, já to mám ve ff v ie7 a v opeře dobře pozicované, je možné, že to v ie6 ujíždí, ale to spravím, až bude zas trochu víc času, protože, jak jsem už psal výše, nemám ie6 k dispozici a nemůžu z různých důvodů mít virtual disc...
RPG
Profil
Moc pěkný vzhled, příjemný očím i duši :-). Chválím.
sTeeVe
Profil
RPG
dík :-)

btw: změna + spuštění
Railbot
Profil
ak jsem už psal výše, nemám ie6 k dispozici a nemůžu z různých důvodů mít virtual disc...
Standalone verze ti nic neříká? ;)

btw taky bys mohl mít v patičce uvedeno, že jedeš na RS2.
Manq
Profil
sTeeVe
koukám, že jsi zvětšil tlačítka v horním menu, podle mě byly ty předchozí lepší :-)
sTeeVe
Profil
Standalone verze ti nic neříká - říká, nefunguje mi

odkaz je uveden v odkazech na hlavní stránce
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0