Autor Zpráva
vincenzo
Profil *
http://www.tvorba-www.unas.cz
vincenzo
Profil *
Vy co se v tom vyznáte...
Prosím ohodnoťte to aby jsme věděl jak jsem na tom!!!
habendorf
Profil
Hmm, dělaný ve FP, na Gecku částečně rozpadlý, zbytečný svátky a počítadlo, tabulkový design, chybějící doctype, jeden title pro všechny stránky, nesmyslný hlášky o optimalizaci pro rozlišení, ... bylo by toho hodně.

Ještě bych se na tvém místě trochu učil, než bych začal s komerční tvorbou.
Acci
Profil
Plně souhlasím s habendorfem.

Neber to jako urážku, ale raději se podívej na některá jiná webdesignerská studia, co mají za stránky

Teď ale k hodnocení stránek: formulář by se měl odesílat pomocí serveru a ne pomocí poštovního klienta (Mnoho lidí ho nepoužívá, třeba já)
Glacier
Profil
souhlasím s tím co uvedl habendorf a Acci a ještě dodám: nepoužíváš css a design nic moc.
Skutečně si nemyslím že komerční tvorba je na místě, já bych si od trebe nikdy stránky udělat nenechal.
Hanz
Profil
vincenzo
Já ohodnotím stránku z technického směru:
>>> Chceš se věnovat webdesidnu nazakázku a děláš ve FrontPage ?????????
A ani v tom to je nicmoc. Zapomínáš třeba dávat titulek stánky.
>>> Jak můžeš chtít za 6-10 stránky ve FrontPage až 1000Kč ???
>>> O tom že se platí za různé druhy grafiky (jpg a gif) a za velikost obrázku to slyší opravdu poprvé :o)
>>> Ve tvé nabídce je že u varianty silver si může zákazník přát animace ve SWISH, ale pod položkou maximální počet flash animací je že žádné! Tak co v tom SWISH děláš když né Flash ????? l.o.l.
>>> Webdesigner co má knihu návštěv od Blueboard???
>>> Z jakého důvodu je na každé stránce ta "vizitka" ?


PS: Jsi tipický začátečník. Firma co si u tebe nechá dělat stránky je chudák :o)
Hanz
Profil
Hanz
Jo a zapomněl jsem na layout! No prostě hrůza. Ale nic proti. Připojuji se ke všemu co napsal
Acci
habendorf
Glacier
Marty
Profil
Bohužel se zde setkávám hned s několika věcmi co nemám na webech rád.

- nesmyslné dekorace tituku(.:Vincenzo - Webdesigner:.)
- hýbající se text ve stavové řádce dole

Dále se mi nelíbí třeba ten černý hover u odkazů v menu a kontakt na tebe je na každé stránce (řekl bych zbytečné).

Konkurence v tomto odvětví je bohužel velice vysoká, takže prozatím s tímhle neprorazíš.
Nechci tě odrazovat, stačí se jen věnovat se webu dál, a za čas to zkusit znova.
vincenzo
Profil *
nebojte mne neodradite...
uznávám že chyby tam jsou ale co se dá dělat.
To že mám knihu od BLUE BOARDU je jen kvůli tomu že zatím nějak moc neovládám PHP ale chystám se to v nejbližší době napravit ale hned to nebude...
Ale dík za kritiku!!!
roberta
Profil
K tvorbě webových prezentací používám HTML, Java Skripty a Flash animace. Skloubením těchto technologií se Vaše stránky promění ve vysoce DYNAMICKÉ!!

tak to som nevedel, že dynamické stránky sa takto robia...
MVK
Profil *
Už dlouho jsem se tak nenasmál. Nebo to není vtip a tyto stránky jsou skutečně někoho, kdo chce takové paskvily prodávat?
Já bych tedy s čerstvým řidičákem na moped do kamionu nelezl!
roberta
Profil
inak ak si webdesinger, tak si skús pozrieť zopár dizajnov
Mistr
Profil
Už dlouho jsem se tak nenasmál. Nebo to není vtip a tyto stránky jsou skutečně někoho, kdo chce takové paskvily prodávat?
Já bych tedy s čerstvým řidičákem na moped do kamionu nelezl!


Souhlasím. Nic proti autorovi, ale já bych si u něj stránky také nikdy neobjednal. Zvlášť mě zaráží ta nabídka zařazení do vyhledávačů oceněná na 250,- Kč. To už je podobné, jako vydělávat na založení e-mailové schránky. A vím, že to někteří dělají.
Marty
Profil
Vím že to je trochu offtopic, ale mě těch 250 za registraci nepříjde až zas tolik, vzhledem k nabídce, kterou jsem dnes našel: Registrace do 3 českých vyhledávačů - 500Kč :(
Hanz
Profil
vincenzo
Ještě jsi mi neodpověděl na tuhle otázku:
Ve tvé nabídce je že u varianty silver si může zákazník přát animace ve SWISH, ale pod položkou maximální počet flash animací je že žádné! Tak co v tom SWISH děláš když né Flash ????? l.o.l.

Psal jsem jí už výše a opravdu mně zajímá jak to tedy je.
MVK
Profil *
Placená registrace do vyhledávačů je to nejmenší zlo, pokud to dotyčný umí. Kdybych vyráběl gumové kachničky a na počítači jen hrál pasiáns, tak za tu službu s radostí zaplatím - tedy pokud bych věděl, k čemu je to dobré.
Kráťa
Profil
O chlup lepší, než toto:
http://web.quick.cz/brezak/
O dost horší, než většina webů na internetu.
ronnie
Profil
vincenzo: Zapomeň na tvorbu stranek za peníze. Bez legrace. Sedni si k netu a par dni si jen pročítej komplet jakpsatweb, interval, weblog o přístupnosti, plaváčkův blábolník, pixylphone...kup si knihu od Pixyho o css a hlavně se začni učit. Jen proboha nedělej stránky za peníze. Zatím.
Hanz
Profil
ronnie
Jen dodám:
Nedělej je ve FronPage
mat
Profil
Hanz

asi bych nepoužíval slova jako hrůza, to opravdu není třeba, tím autorovi moc nepomůžeš... stejně tak není třeba používat tučné písmo - i normální písmo je na těchto stránkách (v diskuzi) dobře čitelné...


Kráťa

díky za odkaz na Břežáka (myslím to ironicky) - toho už mi je docela líto, ten jeho web je dneska snad už ikonou neumětelství ve webdesignu, a neprávem - když se podíváš na to doctype, je jasný, že vznikl určitě někdy v devadesátých letech, kdy se nám o css ani nesnilo... strefovat se do něj (určitě už na ten web dávno zapomněl, stejně jako my jsme zapomněli na svoje prvotiny) mi přijde hloupé...

všem - vicenzo stránky psát neumí, to je bez debaty, ale třeba tohle svoje neumětelství bude umět prodat a třeba taky vystřízliví a zastydí se a naučí se stránky psát, než je bude nabízet... - naše rady ale evidentně poslouchat nechce, ale s tím nic neuděláme... - posmívat se ale není třeba...
Kráťa
Profil
mat
ne ne, z mé strany to nebyl výsměch. Tu všeobecně známou stránku s balónky jsem použil úmyslně, jelikož vincenzo má možnost porovnat své stránky s těmito.
Každý nějak začínal, ale měl by mít trochu soudnosti. Připomělo mi to odpověď ve filmu "Marečku podejte mi pero" na dotaz jak chodí ten nový secí stroj "Chodí bezva, jenom neseje."
U tohoto webu bych odpověděl "Web je to bezva, jenom newebí". :-)
Hanz
Profil
mat
Já jsem to také nebral jako výsměch. A s tím písmem. V mém prvním příspěvku jsem to použil, protože se mi to zdálo jako nejvýraznější chyba z těch co jsem psal. A v tom druhém přiznávám že to tučně být nemuselo.

No tak projistotu ještě jednou:
Neberu to jako výsměch! Mi se zdá slovo hrůza jako scela přiměřené. Kdybych ho mněl brát podel toho jak by mněl umět (X)HTML a CSS na to aby mohl dělat stránky za peníze tak se mi to zdá i jako slabé slovo. Ale protože to není moje věc tak je mi to jedno. Kdybych se mu chtěl vysmívat tak to napíšu ještě hůř. No nechám to na každém z vás jak si to přeberete, ale já jsem to tak nebral.
vincenzo
Profil *
Už začínám pracovat na opravě ale ještě musím udělat jedny stránky kina!!!
Nějak teď nestíhám, ale na učení si určitě čas najdu!!!
Jo a moc dík za vyčtení chyb až udělám nový tak je sedm zase hodím abych věděl jestli jsem se aspoň trochu zlepšil.
Ale hned to nebude!!!
Mistr
Profil
Koukám, že pan autor asi zkrachoval, ne? Nebo se mu do toho vloudila chybička...?
mat
Profil
Mistr

asi bude lepší nechat autora na pokoji...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0