Autor Zpráva
roamn
Profil
Dobrý den
Zajímal by mě váš názor na naši stránku:

www.farawaystudios.com
Miloš
Profil
— S barvou textu si někdo dělá srandu, že? I s dobrýma očima málem olizuju monitor. http://www.sovavsiti.cz/kontrast/
— V české verzi anglická navigace a anglické nadpisy? Uráží mě to a nikdy bych si u takové firmy nic nekoupil.
— Zkuste si vypnout obrázky; velmi použitelné…
— S vypnutými styly taky nic moc.
— Při existenci externího stylopisu style.css považuji vlakový design (<tr><td><td><td>…) a prehistorika typu <div align=center> nebo <body bgcolor=black align=center topmargin=0 leftmargin=0 marginheight=0 marginwidth=0 za prasečinu.
— Nepodtrhané odkazy považuji za nedbalost, avšak podtrhané neodkazy, to je zločin. Asi bych měl být vulgární.
— Písmo v IE nelze zvětšit; arogance, nebo lemplovství?
— Datum a hodiny? Properuna proč? Aby si všichni řekli, jakej děsnej frajer ten programátor je, že to dokáže? Autoru chybí soudnost, nebo je *** (píp).

Bolí mě z toho oči, končím.
Railbot
Profil
Já vidím jen černou obrazovku a nějakej bílej flek...áha, to je toplist :) Ten "kontrast" písma je vážně šílenost.
Tomáš Langer
Profil
Absolutně bez kontrastu všechno nevýrazné. Po jedné větě jsem zdal i pokus o přečtení těch textů (vážně se to nedalo). Menu je taky, jak jinak než nevýrazné :) a chybí mu hover. Zkus na stránku mrknout s vypnutými obrázky...chci vidět jak se zorientuješ (všude ti chybí alt) a nakonec si můžeš stránku porotáhnout validátorem.
Fantomasmag
Profil
Šédé písmo na černém pozadí, chudáci očíčka čtenářů, takhle je trápit. Tabulky uvnitř <ul> seznamu je taky raritka.
Lexter
Profil
Hej, já bych rád aspoň něco viděl, ale i s brejlama jsem v trapu. sry
roamn
Profil
Mno alespoň "už víme na čem skutečně jsme".

Už jsme si "nějakou dobu vědomi, že web zrovna neodpovídá tomu, čemu bychom chtěli", proto už pracujem na webu novém. Chtěli jsme ale znát názor větší skupiny lidí, nejlépe těch co do toho vidí, a jelikož jsem dnes v podstatě náhodou zabrousil sem, tak mě napadlo proč sem nepostnout link.

Web jsme nicméně nedělali my, to aby nedošlo k mýlce.

Co se týče kontrastu, tak u toho osobně problém nemám. Těžko říct, asi rozdílná nastavení monitoru.
quinux
Profil
roamn
Nicméně jsme si už "nějakou dobu vědomi, že web zrovna neodpovídá tomu, čemu bychom chtěli", proto už pracujem na webu novém
V tom případě ti doporučuji nechat si zhodnotit grafický návrh nové verze než jej začnete zapracovávat. Ušetříte spoustu práce tím, že si to budete nechat "kontrolovat" již v průběhu a né až na konci.

Co se týče aktuální verze, tak jsem měl velké nutkání nejít dál než na hloupou vstupní stránku. Navíc nechápu, proč když jsem šel na českou verzi, musel jsem si vybírat v anglickém menu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0