« 1 2 »
Autor Zpráva
tajny spion
Profil *
Ahojky ohodnotte pls muj novy web www.lenard.wz.cz- predem moc diky. Jo a piste mi prosim do moji Navstevni knihy.
mantisa
Profil
tajny spion
Problémy s načtením stránky? Vyčkejte prosím ještě pár sekund a pak stránku aktualizujte

poté jsem to zavřel

několika slovy, je to prostě katastrofa, začít uplně od zacatku nebo se vrhnout treba na sportovani
Taps
Profil
tajny spion
Odstraň z webu framy a tabulky a nahraď je divy. Rovněž bych odstranil i jezdící text, který je v patičce. CSS bych dal do zvláštního souboru, který bych pak načetl do stránek. Po grafické stránce to je docela slabé.
muco
Profil *
Takze mne sa tvoja stranka velmi nepaci myslim si ze ja mam lepsiu moja stranka
skus spravit nejak menu a pohrat sa s obsahom :D
muco
Profil *
Takze mne sa tvoja stranka velmi nepaci myslim si ze ja mam lepsiu moja stranka
skus spravit nejak menu a pohrat sa s obsahom :D
mantisa
Profil
muco

to je tak na stejné úrovni
Taps
Profil
muco
Lepší? no ani bych neřekl ty i tajny spion se máte ještě hodně co učit.
muco
Profil *
To viem, ale prosim ta porad mi ze kam dalej ok?
Manq
Profil
muco
založ si vlastní téma
Petr Tichý
Profil
Hrůza. http://jakpsatweb.cz/
yderf
Profil
Manq
muco tu už mal nejedno (2) vlastné vlákno...
muco
Profil *
nepochopil som co to znamena vlastne vlakno
Manq
Profil
muco
vlastní vlákno = vlastní téma
Petr Tichý
Profil
muco
Nebudeš psát do formuláře dole u nějakého příspěvku, ale dole u seznamu témat.
chipmonkey
Profil
Když jsem viděl, jak to sosá něco s příponou .mp3, tak jsem to hned zavřel.
tajny spion
Profil *
Když jsem viděl, jak to sosá něco s příponou .mp3, tak jsem to hned zavřel.
Tak to teda nechápu proč. Mimochodem sosalo to jednu pisničku na pozadi.

Problémy s načtením stránky? Vyčkejte prosím ještě pár sekund a pak stránku aktualizujte
Co se Vám nelíbí na tomhle. To je pro ty co mají pomalej net...

Taps
Hele sorry ale tabulky (v pripravovany verzi) mi tvori loyaut webu, ty se nedaji dat pryc. Externi CSS uz mam (bavime se o pripravovany verzi) a jezdici text proc zmenit na normal? Jinak grafiku jsem upravil na moderní (černo šedo bíla). Poraď co bych mel ješte vylepsit, vyditelne tomu rozumis. Uka tvuj web (JEN DOUFAM ZE TO NENI NEKDE STAHNUTA php SABLONA)

Petr Tichý
Dej odkaz na tvuj web... a porad jinak nez jen prostrednictvim jakpsatweb a jaknaweb ok?

Všem
Zapisujte se mi prosím do Guestbooku, ať mám příspěvky :)
Lexter
Profil
tajny spion

Tak to teda nechápu proč. Mimochodem sosalo to jednu pisničku na pozadi.

Já kvůli tomu tvůj web ani neotevřel. Posloucám si svou muziku a na to co se líbí tobě prdím.

Co se Vám nelíbí na tomhle. To je pro ty co mají pomalej net...

Máš stránky udělat tak, aby se načetli co nejrychleji i na pomalejších připojeních.

Hele sorry ale tabulky (v pripravovany verzi) mi tvori loyaut webu, ty se nedaji dat pryc. Externi CSS uz mam (bavime se o pripravovany verzi) a jezdici text proc zmenit na normal? Jinak grafiku jsem upravil na moderní (černo šedo bíla). Poraď co bych mel ješte vylepsit, vyditelne tomu rozumis. Uka tvuj web (JEN DOUFAM ZE TO NENI NEKDE STAHNUTA php SABLONA)

To snad nemusím dodávat komentář fracku.

Dej odkaz na tvuj web... a porad jinak nez jen prostrednictvim jakpsatweb a jaknaweb ok?

V tvém případě to ani jinak nejde.

Všem
Zapisujte se mi prosím do Guestbooku, ať mám příspěvky :)


BUBUBU, co z toho budu mít?...

Raději kluky poslouchej. Já ani nebudu někomu takovému pomáhat.
Lexter
Profil
muco

Honíme vodu a umíme kulový.

tajny spion

Kdyby ti Peťa poskytl odkaz na svůj web, tak by jsi nejspíše s hanbou stáhl ocas mezi nohy.
tajny spion
Profil *
Lexter

Já nechápu jak muze nekdo takovej jako ty bejt. NOrmalne se slusne bavime a ty prides a delas rozruch a nadavas. K tomu ze bych stahl ocas mezi nohy, sis asi trochu splet adresu ne? Ja se slusne ptam a cekam slusny odpovedi, a kdyz ma nekdo lepsi web nez muj, pochavlim, ne jak ty.

Nesnasim buzeranty...
Keilew
Profil
Ban?
Lexter
Profil
Věř tomu nebo ne, ale já to docela i chápu, jak někdo může být takový jako já, i když pravda, moc si tím nepřilepší. :D

Doporučoval bych znovu přečíst tvůj komentář. Ano možná byl má reakce přemrštěná, to nepopírám, ale spíše se nechováne tak jako v tvém postu.

Kluci tady o tom něco ví. Měl by jsi být otevřený jejich názorům a ne se pořád ujišťovat o jejich dovednosti. To je zde spíše považováno za neslušnost.

Ale abych nebyl zcela OT:

1) Dávej si pozor na kontrast písma s pozadím.
2) Chtělo by to přečíst si něco o grafice. Na internetu je spousta zdrojů.
3) Zlusil bych nepoužívat interní styly a opustit tabulkový layout.
4) Jezdící text? EE, tohle se dneska už nenosí.
Petr Tichý
Profil
"Dej odkaz na tvuj web... a porad jinak nez jen prostrednictvim jakpsatweb a jaknaweb ok?"
Odkaz na můj web nalezneš v profilu. To musíš kliknou na odkaz "člen" pod mým jménem.

Ok? K.O.
tajny spion
Profil *
OK pokusim se me chyby opravit v nove verzi. Jeste neco?
tajny spion
Profil *
Nová verze webu je tu takze hodnotte znovu prosim.
Lexter
Profil
tajny spion

Novou verzí jsi to dorazil. Spláchl jsi stránky až na dno.

Nečitelná navigace. Nevkusný design, rámy (stejný title), tabulky, bez náznaku seznamů li atd, atd... Vůbec jsi se nepoučil.
tajny spion
Profil *
Mluvime o tematu Dračí doupě, ostatní nebude jeste dlouho:
1) ramy nemaji stejny title, prave na to jsem si dal bacha
2) kde presne je necitelna navigace?
3) co se ti nelibi na designu?
4) tabulky jsou uz dve, nejen jedna
5) proc musi bejt <li> ? snada nemusi bejt v kazdym menu li nebo jo?
6) vypis mi prosim to atd atd, at je verze 0.9 uz dobra... :(
Lexter
Profil
1) Přečti si něco o nevýhodách rámů. To že každý rám má stejný title, mě nezajímá. Jediná možnost je se jich zbavit.
2) Všude.
3) Všechno.
4) Neměla by být ani jedna, nejsou tam tabulková data.
5) Protože je to "kchůl" a sémantické.

Nebudu tu vše vypisovat, za to placený nejsem. Rozhodně už s tebou ve fóru Názor na stránku lehce ztrácím trpělivost.

Chce to sednout k tomu, makat na tom třeba měsíc a pak se přijít ukázat. o tom to celé je.
Keilew
Profil
Takhle to má vypadat??
tajny spion
Profil *
Keilew
OMG to mas Lynx (jak na me vyjel nekdo, uz nvm kdo) ne? Cha cha cha to jestli vam tohle dela vsem tak nvm na cem si to prohlizite Cha cha cha!!! NO to je ROFL co vam to udelalo hosi?

Ma to vypadat takhle!
Lexter
Profil
Keilew

Nesnaž se :).

tajny spion

CHA CHA CHA, ty jsi ale chuj.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0