Autor Zpráva
Dark Angel
Profil *
prosím o ohodnocení našich soutěžních webů na stránce www.zsbn.opava.cz/bajtik.html uplne dole je odkaz a pak gigabajtik, tim stahnete rar ze všema stránkama, myslím si že porota nebyla dost objektivní a proto žádám vás, aby jste skusili znovu ohodnotit tyto weby a kdyžtak tady napsat pořadí, mimochodem ještě podotýkám že jsme na to měli asi 4 hodiny s grafikou a testem..
Petr Tichý
Profil
1. Michal Oslanec
2-3. Jiří Holuša, David Havrlant
4-5. Jiří Kupka, Ondřej Šumbera
5-6. Zbytek

Jinak jsou všechny hrozný.
Zahon
Profil
1. Jiří Kupka (dle mého názoru zcela jednoznačně)
2. Michal Oslanec
3 Jiří Holuša, Jan Optika

Ze zbylých webů bych utekl hned. A Petr Tichý má pravdu, je to hrozný, i když Jiřímu Kupkovi se web celkem povedl (ehm, nemyslím kód)
RaDeoon
Profil
Mám názor úplně stejnej jako Záhon
Lexter
Profil
Já se přikláním k Peťovu názoru.

I když i za dvacet minut se dá zvládnout grafika řádově mnohem lepší :).
YoSarin
Profil
1. Jiří Kupka
2. Michal Oslanec + David Havrlant (Nějaký příbuzný, Timy? :) )
3. Jan Optika

FF | Kubuntu -> ve většině prezentací diakritika v kelu.

edit
Opravena čárka. :)
Timy
Profil
YoSarin
jj :-)
YoSarin
Profil
Timy
A že ses rovnou nepochlubil. :)
Timy
Profil
YoSarin
S čím? Já o té soutěži nevím ani ň, nevím ani, že se do nějaké hlásil :o).
Dark Angel
Profil *
S Davidem Havrlantem budu chodit na střední :-P
wreptile
Profil
Jé děkuji, že jste mě určili jako 2.místo...
Celkově si myslím, že 5.místo bylo ujeté
Dark Angel
Profil *
Taky si to myslím, jinak v tom mojem - Jiří Kupka mám chyby ve validitě - to vím - mám na mysli hlavně <ul>ka, které jsem tam nechtěl dávat, jinak někteří tam myslím neměli kódování, já tam mám 1250; a v css to nemám správně zapsané, ale do řádku, hlavně pro moji přehlednost. V jiných rozlišeních než 1024 je chyba že ujíždí menu oproti top obrázku, na to jsme zapoměl - top mám center a menu mám absolute.

------
To jsou chyby čeho jsme si všim já u mojeho, ale jinak tam myslím není nic, ale co byste chtěli udělat ve spěchu a ještě s dalšíma věcma...
Petr Tichý
Profil
Dark Angel
Pozicování bych tam hlavně vůbec nemíchal.
wreptile
Profil
Jinak já jsem Michal Oslanec a přišlo mi to mé umístění celkem nefér. Weby dělám lepší, ale na tohle jsem prostě nebyl připraven a vůbec, v kódu jsem lamil, hlavně teda css... ale nemyslím jsi, že jsem to měl na páté místo...
Lexter
Profil
A o co přesně jde? Čí lopatička má hezčí barvu? Že se o to vůbec zajímáte. Mimoto necháváš tu hodnotit díla jiných lidí a to se nesmí.
Dark Angel
Profil *
mno a když to dílo je na webu boženy němcové tak to jako co? A s tím wreptilem mi to fakt příjde nefér, dokonce i ten poslední ten web měl lepší než kdokoli jiný, ale už to necháme být, názory ostatních jsme slyšeli...
T1000
Profil
Ahoj,
jj Timy je přibuzný. Dobrej kluk.
fandaa
Profil
proc vytahujes 3 mesice stary tema?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0