Autor Zpráva
saminho
chcel by som aby ste zhodnotili stránku .Zdroj aj grafiku.
A chcem sa opytat ci neviete preco mi nejde anketa a oreco sa mi menu v ie zobrazuje tak divne

link tu
Fantomasmag
Ty animovaný NEW bych vyhodil. V kódu používáš pro odsazení   - co takhle použít CSS?
Taps
Stránky by chtěli vystředit, ta červená barva v hlavičce mi neladí se zbytkem webu, ani ten hover efekt není nejlepší, pevné mezery půjdou určitě taky nějak nahradit přes css.
Miloš
Vůbec se mi to nelíbí; krom toho:

V případě. že datová velikost stránky přesahuje 100kB by se měl její autor zamyslet nad tím, zda ví, co dělá.
Tato stránka zabírá 960kB, což je čuňačina.
BMP je zcela nevhodný formát pro webovou grafiku. Používej pouze jpg, png a gif. (U PNG pozor na alfakanál; PNG lze ukládat jako 32/16/8bitové soubory).

Velikost písma nelze v exploreru měnit. To se mezi slušnými lidmi nedělá. Hanba!

Červené (horní) menu vylézá ze stránky

Zelené menu (| obrázky | videá | downloads | iné | Guestbook |):
— na řádek se to vejde jen ve FF. Opera zobrazí Guestbook na novém řádku a Explorer to zobrazí takto:

— Proč je část menu anglicky? Připadáš si asi děsně coooooool, že? A proč je všechno malými písmeny a Guestbook má velké G?
— Chybí idkaz na úvodní stránku (klikací logo nestačí; btw to logo je vysoké jak panelák a oblé rohy má dost humpolácké.)

Anketa a návštěvy jsou ********, které na stránky nepatří. Krom toho pokud jde o vypovídací hodnotu té ankety – jestliže si 80 % lidí myslí, že jsou ver good, pak je jejich grafické cítění z jiného světa; málokdy tu o něčích stránkách výslovně napíšu, že jsou hnusné, ale tohle opravdu není nic pěkného; je mi líto.
Animované „new“ je rozptylující a tedy obtěžující hnus. Pryč s tím.
Jako běžný návštěvník bych z takové stránky utekl.
Krom toho anketa často ukazuje mysql warningy

Kód
<div id="hornalista"><ul><b><a href="index.html">Home</a>&nbsp;&nbsp;&nbsp
Co to je? Do <ul> nepatří přímý text, ale <li>. Chrchle &nbsp;&nbsp;&nbsp; jsou taky pěkná ohavnost.

<div class="anketa"><br><br>
Odsazování pomocí <br><br>? No to teda brrrrrrrrrrrr – neznáš margin?
kwit
nejzajimavejsi na tom je ten font ze spidermana a posleze i z playstationu 3
saminho
ta grafika je png a ne bmp a diky za kritiku velmi moc:D
saminho
a ako mam spravit to horne menu aby sa zobrazovalo norálne?
saminho
neviete pls ako mam spravit to horne menu?
aby sa zobrazovalo v ie a inde dobre?napiste aj nejaky zdroj pripadne
saminho
neviete pls ako mam spravit to horne menu?
aby sa zobrazovalo v ie a inde dobre?napiste aj nejaky zdroj pripadne
Miloš
saminho
ta grafika je png a ne bmp
ta grafika opravdu není png, ale bmp
To, že obrázku BMP změníš příponu na PNG, z něj ve skutečnosti PNG neudělá; je to pořád BMP, akorát že má nesprávnou příponu.
Je velký jako dobytek, protože je to 24bitový BMP, tedy bez jakékoli komprese: 712×244 (px) = 173728 × 24 (bitů) = 4169472 / 8 = 521184 Bytů = 508,96875 kilobytů.

24bitový png zabere jen 20.01 kilobajtu a vypadá úplně stejně (bezztrátová komprese):

a pokud ho převedu do indexovaných barev, opticky změnu nepozním (snad při zvětšení) a soubor má datovou velikost 9.5 kilobajtu:
Petr Tichý
Vidíš. Několikrát menší a pořád ošklivej.
Lexter
Petr Tichý

:D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0