Autor Zpráva
swf
Profil *
Dobrý den.


V HTML dělám cca 2 měsíce a to dosti ležérním způsobem. Jedná se o moje první stránky. Vím, že tam mám spoustu chyb, obzvláště v HTML. Dělám V PSPadu, částečně ve Flashi. Stránky vznikly během cca 1 týdne.

V sooučasné době stránkám předělávám html strukturu,ale zeasekl jsem se u problému, který je popsán [url=http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=4&top ic=51216
Diskuse: <iframe> - odkazy]zde[/url]. Nová verze by měla být rychlejší a HTML zdatnější - např dodělávám <iframe>.

Jedná se o moje osobní stránky, zaměřené na moji tvorbu.

http://www.gjk.cz/~xradv01

Pro optimální browsení na mém webu doporučuji Firefox s Flash Pluginem.
Kamil V
Profil
bojím se zeptat, ale přece: je to žert?
swf
Profil *
bojím se zeptat, ale přece: je to žert?

Není :] proč?
HajekJirka
Profil
Hodnotím kladně akorát tu kliku jako zajímavý nápad.
Vladosik
Profil
Mě naštvalo, že jsem najel na kliku a aniž bych kliknul, už jsem byl jinde. Uživatel by si měl sám určit, kdy chce kam jít. Celkově je to nepřehledné, žert to není, ale špatné stránky určitě.
swf
Profil *
Mě naštvalo, že jsem najel na kliku a aniž bych kliknul, už jsem byl jinde. Uživatel by si měl sám určit, kdy chce kam jít. Celkově je to nepřehledné, žert to není, ale špatné stránky určitě.


OK - tvůj názor :]

Ke klice: Ve flashi u funkce button jsem nemohl nastavit a bys se animace spouštěla až po kliknutí - taky mě to štve :]
Petr Tichý
Profil
Je to zajímavé. Nech si to ale nakódovat od kodéra, který tomu rozumí. Poté to bude pro tebe lepší reklama.
tozi
Profil
zaujímavé nápady aj ta kľučka je super :),ale súhlasím z Petrom Tichým
kwit
Profil
to uz se bude ke kazdym strankam davat i upozorneni o doporucene a minimalni konfiguraci ke spusteni??trvalo tak 2 minuty, nez se to rozhybalo a to neni pomalym pripojenim :(
swf
Profil *

to uz se bude ke kazdym strankam davat i upozorneni o doporucene a minimalni konfiguraci ke spusteni??trvalo tak 2 minuty, nez se to rozhybalo a to neni pomalym pripojenim :(

Řekl bych, že je to hlavně tí, že máš IE...tam totiž nejde někde Flash :[
Lexter
Profil
Mě osobně se takový styl docela zamlouvá, ale když už stránky stylizovat do kreslené podoby, je potřeba to umět.

1) Nepodtrhávej nic co není odkazem.
2) Dej stránkácm strukturu.
3) Vstupní stránka je na nic. Bil bych ty, co prodávají a dělají flashová intra.
4) Anglický titulek? K čemu?

Verdikt:

1/10 Jinak to samozřejmě chce přepracovat, toto je stránka, která prostě nezaujme a spíše otráví.

Držím palce.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0