Autor Zpráva
staa
Profil *
Chcel by som pocut vsetky pripomienky na moj web.

>toto je starsia verzia (ale stale aktualna): www.thebagin.com

>a takto vyzera nova verzia: www.stano.thebagin.com

ps:mozte reagovat na obe stranky co sa vam paci co nie. O NIEKTORYCH nedostatkoch tej starsej viem preto som sa rozhodol prikrocit k redesignu lebo to boli dost drasticke nedostatky. KAZDOpadne zaujima ma nazor ci to bol spravny krok.

Reagujte na grafiku ale taktiez i na kod

Dakujem za vsetky prispevky.

s pozdravom staa (stano@thebagin.com)
Marty
Profil
Oproti předešlé verzi, je to rozhodně lepší. U té staré verze mě drásala hlavně malá písmenka, která nejdou zvětšit.

No a k tý nový verzi:

1)rámeček okolo I am looking for a job, je takovej divnej, asi bych ho udělal barevně stejně jako nadpisy (about me)
2)text v patičce není skoro vůbec vidět, a taky by tam měl být mail na autora
3)kód je dobrej (validní xhtml + css)
Fred
Profil
Vypadá to pěkně, kód je taky v pohodě, jenom ta angličtina je poněkud svérázná, kdybych bydlel v Salisbury asi bych si to nechal od někoho překontrolovat. Věty typu hledám práci , jako pozice ..., nebo Sháním práci , můžeš mi nabídnout podobné jsou takové massa Bob.
habendorf
Profil
Portfolio + Contact = 404?
staa
Profil *
to marty: sorac asi som vas zabudol informovat ze ten ram tam nema byt k tomu obrazku len som to narychlo nedal prec..

to fred: texty som dal este precitat jednemu typkovi (ale viem neni to nic moc:)

to habendorf: stranka neni uplne dokoncena je to len akysi navrh ako to ma vyzerat
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0