Autor Zpráva
Aailyyn
Profil *
http://aailyyn.wz.cz/pokus.htm zkusila jsem ve volný chvíli něco spáchat, ale asi by tam chtěl řešit ten přechod nějak.... do průhledného pozadí jsem se zamotala, to nechci, tak nevím, napadá vás někoho, jak ten obrázek trochu zjemnit ? nebo to udělat v nějakým grafickým editoru a dát tam jenom jeden velkej obrázek, jde to nějak ? nevím, jsem začátečník, tak budu vděčná za všechny typy. a jestli má cenu vůbec tohle nějak rozvíjet, je to jako design použitelný ? nevím, kam můj dotaz tak úplně zařadit, kdyžtak se omlouvám, jestli s tím spamuju, kde nemám, dík za pochopení.
Plaváček
Profil
Aailyyn

Mám dobrou radu, ale nepotěší tě. Prostě to pozadí pod text nedávej. Blbě se to čte. A jestli nejsi bytostný pesimista, vykašli se na černou barvu a zkus něco veselejšího.
Petr Tichý
Profil
První webdesignérka s kovovým hřebíkem v bradě. Máš tam alespoň víko od kanálu? :o) Promiň...

Tak tak, černou zkus nepoužívat v takovém rozsahu. Poté změň font. Pokud chceš použitelný design, nezsnaž se o všelijaké grafické prvky a drž se hesla:"Genialita v jednoduchosti" a navštiv pro inspiraci třeba http://moderniweb.cz/
woric18
Profil
Doporučuji každodenně aktualizovaný http://www.cssmania.com
Miloš
Profil
Nadpis pomocí obrázku, kterému chybí alt? Lépe http://wellstyled.com/css-replace-text-by-image.html
dredie
Profil
Cetl jsem si tu sekci "moje vytvory" kde mas neco anglicky o Praze.... co jsi z toho dostala? ja bych ti dal prinejlepsim za 3 :D
Aailyyn
Profil *
dredie: ještě nic, ale když si to vytáhnu, stačí mi i čtyřka, su skromná :-)))
Petr Tichý: ne, neprominu, smrtelně si mě urazil, ale ačkoli jsem aspoň průkopník, no :-))) webdesingérkou se být ovšem teda necítím a nemám na to ani ambice do budoucna, s grafikou si netykám :o)
Plaváček: ano, jsem, černou nechám, kdyby to měl být poslední web s černým pozadím na netu, dík za moudrou radu ;-)))
dredie
Profil
Aailyyn
no myslim ze mensi oprava by stala za to... just try to check it at least once more to eliminate some bloody stupid mistakes :)
Aailyyn
Profil *
dredie: sorry, ale na to fakt už nemám sílu, to přepisovat, za tejden mi začíná zkouškový a jsem z toho na prášky a už se klidníme, páč tohle sem nepatří :-))))
Taps
Profil
Chtělo by to výraznější barvy, je to všechno moc tmavé.
Railbot
Profil
Taps
Slečna jasně psala, že černou měnit nebude, že se asi k ní tak nějak hodí. Proč ne. To už je otázka vkusu. Já oceňuji, že tam nejsou růžoví medvídci a texty písní tokio hotel :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0