Autor Zpráva
pogg
Profil
Prosím o kritiku webu.

www.fotbalovyraj.ic.cz

Již jsem ji zde jednou měl. Chtěl bych znát názor spýše na množství reklamy, vzhled, a komplexnost stránky. Zda pro to pro uživatele může být nepřehledné či jestli to není špatně rozvržené.

Děkuji.....
Taps
Profil
Je pravda, že by jsi tu reklamu mohl trošku omezit. Já bych tu reklamu co je na konci stránky asi vyhodil.
pogg
Profil
Taky jsem o tom přemýšlel..... jdu na to.....
Kamil V
Profil
27 vteřin než se mě načetla úvodní stránka! Normálně bych nečekal, ale chtěl sem vědět, jestli to bude stát za to.

Hlavička se graficky nehodí ke zbytku (nebo se zbytek nehodí k hlavičce).

Šílený hover v menu.

V menu bych nepodtrhával poslední odkaz.

Zrušit animované GIFy.

Trochu méně agresivně označovat nová videa v tym sloupečku. Navíc bych čekal, že ve sloupci "Nová videa" budou všechna videa nová, takže proč je víc označovat...?

Patičku bych natáhl na šířku stránky (tak jak je široké obsah).

Toplist si schovej někde pro sebe.

V menu jsou překlepy.

Potkal sem nejméně 3 druhy nadpisů stejné úrovně.

Je tam moc vodorovných čar.

Číslované seznamy bych dělal číslovanýma seznamama.

Odsazování prvního řádku odstavce udělej CSSkem, ne mezerama.

Zvláštní je, že se mě ten web líbí mnohem víc s vypnutýma stylama než se zapnutýma.
pogg
Profil
díky za rady.... prosímtě jak si vypnu ty styly.....
Petr Tichý
Profil
pogg
V FF nebo Opeře v záložce zobrazit. V IE to nejde nebo jsem to spíš ani nehledal.
Kamil V
Profil
v IE to jde pomocí bookmarkletu
javascript:var%20i=0;if(document.styleSheets.length>0){cs=!document.st yleSheets[0].disabled;for(i=0;i<document.styleSheets.length;i++)%20doc ument.styleSheets[i].disabled=cs;};void(cs=true);

nebo si nachvilu přejmenovat stylopis
Mistr
Profil
pogg
názor spýše na množství
Jejda...

Ale k předloženému webu. K již uvedenému bych doplnil:
(1) Světle modré písmo není na bílém pozadí příliš kontrastní.
(2) Oprav si nadpis stránky http://www.fotbalovyraj.ic.cz/hymny.html - Fotbalové Hymny
(3) Ve stejné stránce, jako je zmíněna v předchozím bodě, není v sekci "Naše kluby" příliš patrné, co k čemu patří. Například chci-li si poslechnout hymnu SK Slavia Praha, mám klepnout na reproduktor před logem nebo až za názvem?
(4) Doplň si letošního vítěze Ligy mistrů a vítěze Poháru UEFA.
(5) Do stránky http://www.fotbalovyraj.ic.cz/odkazy.html zas doplň logo kanceláře Victoria Tip.
(6) Ve stránce je poměrně dost překlepů, resp. špatně naformulovaných spojení.
(7) Oprav si titulek u položek menu "Vítězové" a "Odkazy na nás".
pogg
Profil
Díky za reakce je to moc textu tak jsoum chyby......
pogg
Profil
No tak docela jsem to upravil proti předešlým chybám.... nevím však jak zkrátit tu dobu načtení webu... ty gify jedině pryč ale to zas bude ta stránka úplně mrtvá :o)))
tomas657
Profil *
Zaujímavá hlavička, najmä ten "baner" v nej, na ktorých sa dá kliknúť, je tam zaujímavo umiestnený. Na hover v menu by som dal inú farbu. Na môj vkus príliš veľa google adsense

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0