Autor Zpráva
jan
Profil *
Prosim o zhodnoceni pokusu ryziho amatera.

www.rekaberounka.cz
Marty
Profil
- pohyblivý text je příliš rušivým prvkem
- hover v menu (pokus o tlačítka) působí příliš lacině pro webové stránky
- počítadlo nezajímá návštěvníka, proto bych ho skryl
- kód je celkem fajn, až na menu, udělal bych ho s pomocí seznamu
- <meta name="Deskription" ... , píše se to s "c"

Jinak si to nech project validátorem, je tam pár zbytečnejch chyb(tagy piš malými písmeny, atd...).
jan
Profil *
Dekuju,
bezici text je tam prave proto, aby upoutal pozornost....pocitadlo scovam, dobry tip, DESKRIPTION tak to se mi povedlo :-))

validator mi hlasi hlavne problemy s bezicim textem, zkousel jsem to udelat pomoci skriptu, ale vzdycky mi to rozhodilo formatovani stranky..

tagy jsem se snazil psat malymi pismeny, mozna mi to nekde uteklo...opravim, kazdopadne dekuju za pripominky....

zajimal by me i nazor na logicke usporadani, informace, orientace na strankach atd... dekuju
jan
Profil *
kdyby mi nekdo poradil, jak udelat ten bezici text bez marquee tak bych byl moc vdecnej
Marty
Profil
jan
něco o marquee v js najdeš na: http://interval.cz/clanek.asp?article=1017
jan
Profil *
Dekuji za tip,
ale uvedene reseni je vhodne pouze pro IE :-((
Acci
Profil
Dekuji za tip,
ale uvedene reseni je vhodne pouze pro IE :-((

Ale ne, ve Firefoxu funguje taky
mat
Profil
ten běžící text prostě zruš a místo něj třeba zvýrazni položku "Nabídka" (třeba červeně) a "Podmínky" (taky červeně) a máš od jezdící textu klid...

jinak - nelíbí sem mi dosti velký rozdíl mezi url: rekaberounka.cz a tím nabízíte a co máte třeba v title půjčovna lodí Nižbor. - třeba bylo lepší title Řeka Berounka - půjčovna lodí Nižbor...
Kráťa
Profil
Já bych vyhodil ten pohyblivý text, dělají to snad všichni u svých prvních stránek a je to fakt děsně rušivé. Co je na tom tak magnetického? Já ho na jedněch z prvních měl také.
Co dát stránce nějaký podklad, aby se to opticky odlišilo od toho vnitřku? Třeba #cacaca.
Jinak se mi to docela líbí, ale ten název domény je fakt zavádějící. To je jako bych napsal adresu např: www.silniceprahalitvinov.cz a otevřely by se mi stránky nějaké benzínky. :-)
jan
Profil *
Predevsim dekuji vsem za prispevky. Pokud jde o nazev domeny v kontextu s obsahem, tak si myslim, ze tak uplne mimo neni. Clovek je dnes nucen predevsim vybirat z volnych domenovych jmen a tech moc neni. Hlavni je samozrejme pujcovna lodi, ale specializuji se na BEROUNKU a hlavne, nechtel jsem udelat stranky typu: pujcuji to a to, stoji to tolik a tolik a na shledanou...protoze u Berounky bydlim, a mam ji rad, tak jsem tam chtel dat o ni daleko vice informaci, nez byva obvykle pro stranky pujcoven...takze proto REKABEROUNKA....stranky jsou pojaty tak, ze "je tady spousta informaci o Berounce a jestli chcete, pujcte si lod a muzete to vsechno videt na vlastni oci..."takova je filosifie webu, jestli to vyzniva jinak, asi jsem udelal neco spatne...
jan
Profil *
Jo a co ze je magnetického na pohyblivem textu? No prave ze upouta pozornost, cehoz dukazem jsou vsechny vyse uvedene prispevky. Je mi jsany, ze pozornost na urcita mista stranky jde upoutat asi i jinak,
ale tohle evidentne funguje...Mym cilem je, aby kdyz tu stranku nekdo otevre, tak prvni na co se podiva, je prave tento bezici text..a to, jak se zda plni...
Kráťa
Profil
jan
V tom případě by možná nebylo špatné udělat hlavní název webu místo "Půjčovna lodí", ale"Řeka Berounka".
jan
Profil *
To by treba slo, uvazuju o tom, ale zase je potreba dat take sanci robotum pro idexaci, aby po zadani klicovych slov (coz pro me jsou minimalne -pujcovna, Berounka, lode-) jsem se objevil nekde na slusnem poradi...na GOOGLE se objevim na prvnim miste, takze to asi funguje...ale souhlasim s tim, ze bych si take dovedl predstavit lepsi soulad mezi NAZVEM DOMENY. TITLE a OBSAHEM WEBU, nicmene sladit vsechny pozadavky a predstavy s realitou (pozadavky vyledavacu, pozadavky navstevniku, pozadavky zakazniku,
nazory web - odborniku, atd...atd...) je nekdy opravdu - zvlaste pro web-amatera velmi obtizne..
Mistr
Profil
Upravil bych to logo půjčovny a obrázek s textem Půjčovna lodí nižbor. Onen modrý prostor vedle loga půjčovny je jaksi na p.d (nic, abych byl slušný) a zbytečně zabírá drahocenný prostor v zorném poli návštěvníka.
mat
Profil
Mym cilem je, aby kdyz tu stranku nekdo otevre, tak prvni na co se podiva, je prave tento bezici text..a to, jak se zda plni...

to je sice hezké, ale co když se rozhodne návštěvník, že si u tebe něco přečte - buď si jistý tím, že to, co ho upoutalo jako první, ho bude pěkně prudit (rušit při čtení apod.).
Kráťa
Profil
Kdyby tak byl ten jezdící text ještě blikací a měnil barvy. Třeba si na ten jinak docela příjemný web nepřijdou lidičky něco přečíst, ale upoutat se. Kdyby to písmo ještě navíc měnilo v nějakých nepravidelných intervalech velikost, tak by byli myslím upoutáni dokonale. Možná by se zabavili na deset minut, než by to rozluštili.
Co udělat obrázek (logo webu) Řeka Berounka a pod něj (layer: -1) napozicovat H1 půjčovna lodí Nižbor? Tím by se snad udělalo něco i pro ty vyhledávače. Nebo ne?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0