Autor Zpráva
saminho
tu je prerobena grafika a zdroj stranka www.saminhowebsite.wz.czPoprosim o kritiku a o radu.Neviem preco mi horizontalne menu zobrazi ako vertikalne a v mozile normalne.DIKY
Taps
Mě se to líbí. Akorát bych celý web vystředil. V ie 6 se mi stránka špatně zobrazuje.
Flip
.Nebojte sa nie je tam virus. haha ...

není nic moc co hodnotit, pár obdelníků s gradientem... do sebe nikterak nezapadajících
Miloš
Nemusí být všechno vycentrované, takhle to taky není špatné.

Vyhodil bych počítadlo a anketu
Klikací logo
Vodorovné menu je rozhozené v IE6 a v Opeře (je zobrazeno svisle, takže není vidět); jestli by nepomohlo #mainmenu li {float: left;} nebo něco na ten způsob.
V IE je stránka navíc posunuta oproti stínu (nebo je tam ten stín moc široký)
Je chvályhodné, že má každá stránka jiný <title>, ale zkus to ujednotit názvem webu (buduj si značku), např. <title>Saminho — Videá</title> (mimoto máš v menu VEIDA s krátkým A)
Stránka je celá slovensky, proto slovo Downloads působí jako pěst na oko. Co ti brání to přeložit? (Například „ke stažení“.)
saminho
diky za kritiku.To menu mam float: left ale v ie to nejde poradte mi co mam urobit aby to bolo horizontalnne diky.
saminho
a ten float: left akoby v ie nefungoval .Nechapem.Pls help.Ja som iba 14 rocny amater.
Lexter
Nu což není to zlé:

1) Nesázel bych na překontrastování okrajů mraků. Jistě to sám vidíš. Taková ta nepřirozená modrá. Jistě nemusí být vše realistické, ale tady to vidím jako krok zpátky.
2) Tahle stránka by si opravdu zasloužila vystředění.
3) Koho zajímá nápis Vítejte? Myslím, že nikoho. To je už dávno přežité. A vůbec neladí svým provedením.
4) Bez obrázků mi zmizí logo, to dobré není. Taktéž zmizí nadpisy navigace. Od těchto případů definujeme mimo obrázku na pozadí i barvu.
5) Horizontální navigace? Nemáš ji danou na inline, tudíž je klasicky v li seznamu a přes bílé pozadí nic nevidím. To ale považuji za nedodělávku.
6) Odkazy v menu by si zasloužily lépe nastylovat.
7) Chybí mi klikací logo. Doplnit.
8) Titulek i metatagy by to chtělo přeložit. Kdo ze slovenských či českých nábvštěvníků tě bude vyhledávat pomocí slova Website? A vůbec ani američani nejsou tak pitomý.
9) Možná bych to viděl na přechod mraků do světlé modré barvy a tu pak dát v CSS body.

Není to zlé, ale hrozně nedodělané.
Lexter
saminho

Ja som iba 14 rocny amater.

Na tom nezáleží.
saminho
diky velmi moc idem to opravit
Lexter
saminho

Dobře, ale věz, že cizí grafiku poznám! http://www.viajesroquetur.com/
saminho
jj ja moc grafiku dobru neviem robit .Zameriavam sa na kod.:D
Miloš
Já taky nejsem na grafiku.
Tak zkus třeba něco naprosto jednoduchého, nebo si to nech od někoho namalovat, ale vydávat cizí za vlastní je ostudné a nakonec se to vymstí.
saminho
jj poucim sa
Miloš
saminho
jj poucim sa
To by bylo chvályhodné. Ze všeho nejdřív ale asi odstraň ten ukra**** ehm odcizený design.
quinux
saminho
Když nejsi na grafiku, tak hlavně nekraď. Existuje spousta free zdrojů, odkud můžeš grafiku stáhnout legálně a legálně ji i použít.
Lexter
Rád bych tě už přestal mučit. Ale lidem co kradou design a vůbec kradou nevěřím ani nos mezi očima :D. Natož, že by se zaměřovali spíše na kódování.
tajny spion
Profil *
Mno je to na dobry ceste, akorat bych dal matnejsi barvy, ale to je jen muj nazor.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: