Autor Zpráva
Aleš_S
Profil *
Dobrý den,

nedávno jsem vkládal k recenzi vyhledávač a katalog RankUp.cz, nyní jsme spustili do plného provozu hodnocení stránek které se zaregistrují. Zajímal by mne Váš názor na způsob hodnocení - viz. rankup.cz/?pg=Ranking
Vladosik
1, Rozsah popisu stránek při registraci (A) - To znamena cim vic toho do popisku nakecam tim lip? Tak to jdu hned upravit muj popisek na nejakou slohovku...
Aleš_S
Profil *
Pozor :) Popisy rucne kontrolujeme a muzeme je editovat, pokud nebudou odpovidat realite nebo budou jen umele prodluzovany. Nicmene, to ma jen malou vahu a je to deleno na stranky s popisem do 250 znaků a nad 250 znaků, pak už je jedno zda máte 500 nebo 1000 znaků... Hodnota tohoto bodu ale neni nijak zavratna...
Vladosik
Clovek by myslel, ze je to serazeno postupne od nejdulezitejsi...

Kruci ono to jde editovat jen tak, ze to smazu? To je teda kravina... Jsou lidi kteri popisky upravuji.
Aleš_S
Profil *
nn, neni to rozhodne serazeno podle dulezitosti. Pokud bychom povazovali za nejdulezitejsi delku popisu stranky, nebylo by to prilis dobré :D Upravit popisek lze z bezpecnostnich duvodu jen po smazani stranky a jeji nove registraci - vime ze to neni idealni a casem se to snad zmeni ;)
Vladosik
Aleš_S
Proc jste do hodnoceni stranek jeste nezahrnuli hodnoty ruznych ranku?

Jinak predpokladam, ze nejdulezitejsi bude odkaz na vas web RankUp ze?
Aleš_S
Profil *
Vladosik

jak to víte?

Jinak predpokladam, ze nejdulezitejsi bude odkaz na vas web RankUp ze?
To se pletete, to ma hodnotu jen par procent a je to v podstate nejnizsi hodnota...
Aleš_S
Profil *
"...Některé parametry úmyslně nezveřejňujeme, jejich hodnota je 10% z celku, parametry uvedené mají hodnotu 90%..."
Vladosik
jak to víte?

Jak jak to vim, mate seznam 7 kriterii pri hodnoceni a tohle tam neni...

A jeste posledni dotaz, zatim nejlepsi hodnocena stranka ma na svem webu ikonku RankUp s hodnotou vysledku? Kde je jejich vyber? Nebo je jen jedna? Nemohu to u vas na webu nikde najit.

Edit: Aha, to jsem nejak nezaregistroval. Takze je berete v ohled, ale maji malou vahu... Hm, docela rozumne.
Jeste tedy napisu, ze se mi libi rozdeleni bodu 5 6 a 7, tak je to spravne a nejlepsi. Tak hodne stesti
Aleš_S
Profil *
diky ;)

ikonku najdete kdyz si otevrete detail sve stranky - dole je odkaz Ikonka na Web. Nicmene to ze nejlepsi hodnoceni ma tato stranka nema vcelku nic spolecneho s umistenim teto ikonky... ikonka ma stejnou hodnotu jako jakykoliv odkaz na nas web ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0