Autor Zpráva
Ivet
Profil
Prosím o kritiku grafického návrhu

Předem díky
quinux
Profil
Ivet
Zmenšil bych hlavičku, je zbytečně vysoká a prázdná.
"Co nabízíme" se mi zdá příliš světlé, asi bych to chtěl trochu ztmavit.
Taky barvy odkazů v patičce, jsou celkem nečitelné.

Celkově se mi to, ale líbí. Pěkná práce.
Gisen
Profil
Pěkné, moc. Akorát ten domeček s dolary je rozmazaný. To bych opravil aby to ladilo.
Vladosik
Profil
Velmi pěkné. Kouknul jsem a hned se mi to líbilo. V těchto případech pak nehledám detaily. Jen ten domek bych chtěl zaostřit... Když pak bude dobře řešena navigace po webu, fakt dobrá práce!
Taps
Profil
Je to opravdu velmi pěkné.
saminho
Profil
mne sa to veľmi páči.Len tak ďalej..
Dero
Profil
1 | Text "Jste ve finanční..." by pravděpodobně měl být bílý a vystínovaný stejně jako text na modrém podkladě ("Využijte...")
2 | Tentýž text by si zasloužil optické zarovnání na pravý praporek, nejen absolutní, stejně tak z hlediska kompozice by mohl být o maličko níž (navrhuji ho posunout o pixel dolů a doleva)
3 | Stín by měl být i pod čtyřlístkem, tedy logem, v současné situaci splývá s pozadím
4 | Bílá čára mezi zelenou a modrou částí hlavičky je málo kontrastní, možná by to chtělo ztmavit zelenou barvu v hlavičce (pokud ta čára není #FFF, tak navrhuji ji #FFF udělat)
5 | Dům posunout o cca 8 px nahoru a nevrhat stín na bílou čáru
6 | Text "CO NABÍZÍME" tmavší barvou, malý kontrast
7 | Odrážky v seznamu "Výhody" nejsou zarovnané s nadpisem, nadpis bych posunul na úroveň odrážek
8 | Odkazy v patičce tmavší, malý kontrast
9 | V návrhu je vhodné ukázat i příklad odkazu v běžném textu

Celkově velmi kvalitní návrh. Vaše práce má stabilně vysokou úroveň (7/10).
Keilew
Profil
Ivetko, jako vždy úžasné:-)
oogi
Profil
Vcelku pěkné, ale ten domeček mi tam vůbec neštimuje... zkus tam dát jinej.
tajny spion
Profil *
Me se to libi, podle me to splni svuj ucel.
mukis
Profil
Ten domeček je nějakej rozmazanej, jinak nemám co vytknout. Krása ;-)
Ivet
Profil
Děkuju všem za kritiku.

quinux
nadpis "Co nabízíme" a odkazy v patičce - ztmaveny
hlavička - zmenšit na výšku by bylo asi již na úkor vzdušnosti a lehkosti

Gisen, Vladosik, mukis
dům v hlavičce - doostřen

Dero
1-2 | Text "Jste ve finanční..." - zkoušela jsem bílou a není to ono na zeleném podkladu, je posunut dle doporučení
3 | Stín by měl být i pod čtyřlístkem, tedy logem - stín tam byl, ale neznatelný, nyní přidán
4 | Bílá čára mezi zelenou a modrou částí hlavičky je málo kontrastní - zelená část mírně tmavena
5 | Dům posunout o cca 8 px nahoru a nevrhat stín na bílou čáru - odstraněn stín na bílé čáře, dům posunut nahoru
6 | Text "CO NABÍZÍME" tmavší barvou, malý kontrast - ztmaven
7 | Odrážky v seznamu "Výhody" nejsou zarovnané s nadpisem, nadpis bych posunul na úroveň odrážek - zkoušela jsem to, ale zdá se mi lepší původní umístění
8 | Odkazy v patičce tmavší, malý kontrast - ztmaveny
9 | V návrhu je vhodné ukázat i příklad odkazu v běžném textu - hover v textu přidán

Keilew
rdím se :)

oogi
dům - myslím tento obrázekje vhodný, barevný už by působil "přeplácaně"
Keilew
Profil
Ivet

:-))
Jen tak mimo téma: kde prosím Tě bereš ty pěkný tématický obrázky? Vlastní fotky nebo nákup?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0