Autor Zpráva
Gisen
Profil
http://stepanekzdenek.own.cz
Tomas Hanus
Profil *
No, nelíbí se mi, jak poskakuje menu při hoveru. Odkazy aktuality, kontaktní formulář nějak nefungují (neodkazují). Titulní stranu bych předělal. Myslím tu obrázkovou galerii nebo co to je. Není to moc hezké. Hlavně ty popisky nejsou moc vidět při tmavém podkladu.
Gisen
Profil
Titulní stranu bych předělal. Myslím tu obrázkovou galerii nebo co to je. Není to moc hezké. Hlavně ty popisky nejsou moc vidět při tmavém podkladu.

Taky se mi to nelíbí, nedokázal jsem to rozmluvit, chtěj to tak mít.

Odkazy aktuality, kontaktní formulář nějak nefungují (neodkazují).

Není hotovo.

No, nelíbí se mi, jak poskakuje menu při hoveru.

To asi předělám
WertriK
Profil
Já bych si tedy takto firemní stránky rozhodně nepředstavoval.
Úvodní obrázek s klikací mapou je neopodstatněný, zbytečné "efekty" v menu ...
Tomas Hanus
Profil *
To pak jo ;) Přidal bych nějak výraznější prvky, co zaujmou. Vše je laďeno pesimisticky (do šedé). To pozadí se zesvětluje ale jsou vidět přechody. To je schválně? Nesedí mi to tam. Chybějí ti tam meta tagy na klíčová slova a popis. Nezapomínej na alternativní text k obrázkům. Respektive rozdílné. Ne všude foto. A chybí tomu nějaké pěkné logo, přitom by se dalo vymyslet a stránka k tomu vybízí.
Gisen
Profil
To pozadí se zesvětluje ale jsou vidět přechody.

Není. Předělám to.

Chybějí ti tam meta tagy na klíčová slova a popis.

Vím, ještě dodělám.

...nějaké pěkné logo

Zatím nemají představu jaké přesně chtěj.

Díky
Vladosik
Profil
- chybejici meta tagy
- chybi mi tam banner
- zbytecne br tady
- klikaci mapa je zbytecna, jestli se v ni budou jen otvirat ty fotky
- vymysli lepsi efekt pro hover
- pocitadlo top list zrusit - dat neviditelne
- ten sedivy kousek uplne nahore je tam schvalne?
- CELKOVE TO NEJAK OZIV... Treba to pak s mapkou a fotografii ale bude lepsi...
oogi
Profil
Layout monotónní, jakoby nedodělaný.
Nápad s náhledy obrázků zajímavý, ale ty vzájemně se překrývající popisky linků tomu taky nepřidají.
Chtělo by to dotáhnout...
tajny spion
Profil *
Image mapa krasna ale podle me bude problem u uzivatelu bez obrazku...
mukis
Profil
Nelíbí se mi to. Jeden šedý gradient vedle druhého.
Gisen
Profil
mukis

Dík, to jsem potřeboval slyšet. Mě se to taky moc nelíbí, ale snažim se plnit požadavek, no, předělal jsem trochu barvy a snad to bude lepší. Teď ještě přesvědčovat našeho pána. To bude horší.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Gisena:
1) Pozadí horního menu barevně neladí.
2) V patičce máš Śtěpánek.
3) Menu patří do <menu>.
4) Adresa patří do <address>, ne do <h2>.
5) Obrázková mapa není úplně špatný nápad, ale mohla by být hezčí a především čitelnější. Kousky textů nejsou kvůli černým rámům viditelné.
6) Texty by mohly býti kontrastnější.
7) Nelíbí se mi zvětšené Z v obsahovém <h1>.
8) Považuješ vynechaný <!doctype> za velkou chybu a sám nemáš validní stránku.
tajny spion
Profil *
Nejak bych od webu oddelil WZ listu., jinak good. To jestli je web vycentrovany nebo ne je vec kazdyho individualne.
tajny spion
Profil *
Chamurappi
Menu sice patri do <menu> ale jak udelat aby nevytvarelo zadnou odrazku ani nebylo odsazeno? napis mi to pls na tajny.spion@seznam.cz - abych to nezmeskal.
Petr Tichý
Profil
tajny spion
Nikdo ti na mejl nic psát nebude. Je to vlastnostmi list-style-type, margin, padding a podobně.
tajny spion
Profil
Juuu diky moc chlape.
Gisen
Profil
Chamurappi

Ono záleží kde validuješ

Ja testuju ba stránkách W3C jinde to nemá smysl a tam stránky mám validní. Jestli na něčem jimým nejsou, tak mě to nezajímá.

http://validator.w3.org/check?verbose=1&uri=http%3A%2F%2Fstepanekzdene k.own.cz%2F
Chamurappi
Profil
Reaguji na Gisena:
W3C Validátor používá při validaci jiný parser, než mají používat (a používají) všechny prohlížeče i roboti. Takže naopak validace v něm nemá smysl. Tvůj HTML kód (nikoliv XHTML) funguje v prohlížečích správně pouze díky jejich toleranci k chybám. Proč někomu vytýkáš chybějící <!doctype>, který je prohlížečům skoro k ničemu, když sám nedodržuješ elementární pravidla HTML?
Kdybys svoji stránku posílal prohlížečům s MIME typem určeným pro XML dokumenty, žádný by ji nezobrazil kvůli neplatným znakům -- kdepak máš XML deklaraci? Tvůj kód není ani korektní HTML, ani korektní XML. W3C Validátor jednoznačně kecá.

Ostatní body mého hodnocení tvého webu považuji za důležitější než validitu.
Gisen
Profil
Chamurappi

Aha, takže W3C jsou lháři.

Nezlob se, ale píšeš nesmysli.

Snažíš se být chytrý, tak napiš knížku.

A nedělej ze sebe super znalce.

Jak můžeš napsat, že W3C kecá. To musíš bejt nějakej web bůch ne?
Gisen
Profil
Kódování:
utf-8
Proto jsou ty znaky neplatný borče.
podívej se v čem kóduju já jakožto čech.
Gisen
Profil
Tak si oprav to tvoje. A pak Chytrači.

http://validator.webylon.info/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.webylon.info%2F
Plaváček
Profil
Gisen

Pokud si oprášíš znalosti historie, zjistiš, že Chamurappi nebyl bůh, nýbrž šestý babylonský král, který se proslavil především zajímavým zákoníkem. Ten oprášil a také tvrdě vyžadoval (mimo jiné) staré biblické "Oko za oko, zub za zub".

Zákoník byl vytesán v kameni, aby přetrval věky, což se mu také podařilo. Po Chamurappiho smrti se druhdy úspěšná babylonská říše rozpadla v prach a popel.

Přejme tedy našemu Chamurappimu dlouhé zdraví :)
tajny spion
Profil
Nelibi se mi tam ta zenska v logu...
Chamurappi
Profil
Reaguji na Gisena:
Aha, takže W3C jsou lháři.
W3C Validátor je lhář, nedodržuje doporučení W3C.

Snažíš se být chytrý, tak napiš knížku.
Je v plánu. Dlouhodobě.

To musíš bejt nějakej web bůch ne?
Spíše ďábel. Nicméně hřích poznám.

Tak si oprav to tvoje. A pak Chytrači.
Jestli věříš W3C Validátoru, tak podle jeho nynější vývojové verze můj web validní je, ačkoliv nemá <!doctype>. Nefalšovaný zázrak.
Chceš-li kritizovat moji tvorbu, čiň tak jinde.


Reaguji na Plaváčka:
Ten oprášil a také tvrdě vyžadoval (mimo jiné) staré biblické "Oko za oko, zub za zub".
Když už jsme u té historie: Oprášil staré biblické moudro třináct století před sepsáním Starého zákonu?
Dnes již tu starou zásadu moc nahlas nepropaguji, protože bych proti sobě poštval právníky Hnutí za práva kyklopů a domestikovaných dentistů.

Přejme tedy našemu Chamurappimu dlouhé zdraví :)
Děkuji. Až budu potřebovat nějaký náhradní orgán, určitě se ozvu.
Plaváček
Profil
Chamurappi

Když už jsme u té historie: Oprášil staré biblické moudro třináct století před sepsáním Starého zákonu?

Ano, přesně tak. Cesty časoprostoru jsou nevyzpytatelné :)
Nixon
Profil *
To Chamurappi: Určitě budu věřit organizaci,která se o vývoj webových technologií dlouhodobě zajímá než nějakému cypovi co má moc času tak udělá validátor,který hlásí blbosti.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0