Autor Zpráva
Mars
Profil *
Zdravím všechny,

chtěl bych vás požádat o případné postřehy k tétostránce.
Podotýkám, že web bude dokončen za běhu.

Díky za případnou reakci
tajny spion
Profil *
Vse se mi zatim libi...
klik
Profil *
Mars
Dílčí poznatek - obrázky jsou velmi objemné. Dlouho se načítá stránka.
art4web
Profil
Celkom sa mi to páči - v jednoduchosti je krása. Ale nieje to 100%-né.To logo je hrozné. pozadie pod menu sa k celkovému designu stránky vôbec nehodí. "Mám vlastný návrh... " a "Drobné..." zarovnať do stredu div-u a nie do prava. Ako pozadie by bola lepšia jemnejšia farba.
DoubleThink
Profil *
To logo je hrozné
Souhlasím.
Taps
Profil
Kolegové nade mnou mají pravdu...ještě vylepši to logo a bude to super.

Profil *
Logo fakt fuj, do menu bych dal tučné písmo. Jinak OK.
Mistr
Profil
Mars
(1) Neklikací logo. A připojím se ke kolegům: myslím, že jeho stávající verze jen degraduje celý web.
(2) Doplň si tečku do textu (dřevěné lavičky, lavice, stoly, židle, truhlíky na květiny aj.).
Rokka
Profil
Je to pecka. Opravdu vyšperkovat logo. Možný by jsi ještě mohl ubrat stínů, na každé lište. Myslím, že by byla pěkna v menu odkazech bílá barva černě by se zobrazil spuštěný odkaz. Tot můj názor.

Je to pěkné
mukis
Profil
Mě se to hodně líbí. Pouze bych zjemnil stín u těch obrázků v textu, jak máš to "Mám vlastní návrh a chci ho uskutečnit" a ještě to druhý. Jinak je to fajn.
oogi
Profil
Není to špatné, ale nelíbí se mi hlavička s logem a font u menu.
Mars
Profil *
...děkuju všem za názory


tajny spion
díky


klik
všechny ještě nejsou zkomprimované

art4web
Souhlasím, že to není stoprocentní, do toho to má daleko. Logo jsem nepovažoval za tak "hrozné", ale po této diskusi jsem k němu rozhodně více skeptický :-). Posunutí obrázku více do prava má své opodstatnění (po dokončení úprav bude rovnoměrně rozložen.
Díky


DoubleThink
Přímočaré, dík


Taps
hmm


hmm

Mistr
hmm
tečka dík

Rokka
jo, jo, ach ty stíny. Na CRT jsou tmavé, na levnějších LCD příliš světlé, při větším zesvětlení téměř žádné.
Díky

mukis
viz. Rokka
Díky

oogi
Taky dobrý :-), dík



Ještě jednou díky za reakce
Petr Tichý
Profil
Už to tady bylo, ale to logo bych ani nepouštěl na světlo světa.
Tomas Hanus
Profil *
me se to docela libi, vim, ze v jednoduchosti je sila, ale mohlo by zde byt vice grafiky v tom smystlu, ze to na me pusobi trochu prazdnym dojmem. Jinak pokud si zvetsis pismo tak ti trochu uletne paticka. Pri odstraneni obrazku nevim kde jsem, tedy pokud si neprectu texty :) a ta seda v hlavicce se docela blbe cte, pokud to je bez obrazku. Moc se mi nezda to logo, takove (promin) odflaknute. Logo ma byt v tom danem oboru unikatni, ja bych se vyvaroval tvorit loga typu text. Jinak pekne, prehledne ;)
Tomas Hanus
Profil *
Petr Tichý
Moje řeč
Railbot
Profil
Georgia v menu při tak malém písmo nevypadá vůbec hezky, navíc černý odkaz na tom modrém podkladu je málo kontrastní.
Mars
Profil *
Railbot
Musím ještě otestovat na různých zobraz. zařízeních


Jinak logo je změněno a venku je krásně...
tajny spion
Profil *
Ted se mi to diky logu libi jeste vic ale:
- ten modrej pas pod menu ma naschval jinej odstin blue nez pozadi?
- navrhuji dat na hover menu jeste <b>, spon to skusit.
Mars
Profil *
tajny spion
- ano má
- zkoušel jsem

Dík špióne
Tomas Hanus
Profil *
logo vypada docela dobre, ale odkazoval bych s nim na hlavni stranku, je pravda, ze to je asi to same co uvodem, ale kazdy to v tom hleda :)
Mars
Profil *
Rád bych se ještě zeptal na logo...

Zejména těch, kterým se předchozí nelíbilo :-)

Mějte se fajn
Mistr
Profil
Mars
(1) Teď to logo vypadá, myslím, o mmnoho lépe než předtím.
(2) Kdy bude doplněn mail?
(3) Proč je v telefonních spojení mezera mezi prvním a druhým trojcifřím větší, než mezi druhým a třetím?
(4) Z obrázů si vyhoď takový ten panýlek, který v MSIE 6 nabízí uložení, vytištění apod.
(5) Logo, jak zde již zmínil kolega Tomáš Hanuš, udělej klikací.
mukis
Profil
Mě se to taky líbí víc, ale ten stín i ty čáry u něj bych ještě zjemnil ;-)
Tomas Hanus
Profil *
Mistr
óóó promiňte Mistře, ale mé jméno je Tomáš Hanus. Kdyz už ;)

Mars
ještě malinko nápadů
(1) to logo bych udělal o trochu větší nebo ten proužek "o nás se můžete opřít" bych zmenšil. Pak logo vypadá spíše jako ten proužek, více na sebe upozorní. Nápis Lavičky v logu bych trochu více rozšiřil. Myslím tloušťku čáry.
(2) Menu: trochu vyraznějším písmem, trochu se v té stránce poté strácím
(3) Jak zmínil Mistr: tel 602 225 819 (první mezera je 2x než druhá)
(4) ješte bych trochu vyladil tu trávu (barva je nějak ne přirozená) zkusil bych více vrstem s rodílným krytím (malé rozdíly) vypadá pak jako opravdická, jsem to zkoušel.

Jinak krásná prezentace, pěkná, jednoduchá (v dobrém slova smyslu).
Tomas Hanus
Profil *


a co je toto? Okraj máš udělaný jinak než na druhé straně, zkus si označít celou stránku.
Mistr
Profil
Tomas Hanus
ale mé jméno je Tomáš Hanus
Promiň, omlouvám se za zkomolení Tvého jeména. Jen jsem odhadoval z jeho ceske varianty. Myslím, že Hanuš je obvyklejší než Hanus. Proto jsem ho použil. Ještě jednou se Ti omlouvám.
sidd
Profil *
Logo je hezké, stránky celkově působí lehce...
Kamil V
Profil
trošku by mě mrzely společný prvky stránek "lavičky šebesta" a "Mars design". trošku se od sebe odtrhněte, "zřejmě bratři"

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0