« 1 2 »
Autor Zpráva
Kurnick
Profil *
Zdravím všechny, dnes jsem dodělal web www.rubbish.cz s novým kabátem a jsem docela zvědav na vaše názory. Zatím sem totiž k webu nedostal nějaké slušné vyjádření :) Taky by mě zajímalo, jestli je to podle vás změna k lepšímu, starou podobu lze spatřit, když dáte pod menu anglickou verzi webu. Díky moc za názory.
Petr Tichý
Profil
Design je hrozný. Nic nepřečtu. Prchám.
Kurnick
Profil *
Design je hrozný. Nic nepřečtu. Prchám. No tak zrovna tento názor mi zavání zrakovou vadou, nebo né příliš dobrý monitorem ale asi mam ještě hold mladé oči :D Přesto díky...
Thommas
Profil
Mám taky mladý oči...po chvíli si člověk trošku zvykne, ale veř, že hned po otevření stránky jsou ty barvy dost nepříjemný a "trošku" to znepřehledňujou.
Kurnick
Profil *
No tak jedině bych mohl hodit tu bílou nějak do šeda, aby tolik nekřičela, ale se zbytkem už nehnu :)
Kurnick
Profil *
Jinak vím, že to není dokonalej a kdo ví jak profi web, proto mi jde i o to, jestli je cestou k lepšímu, oproti staré podobě (http://www.rubbish.cz/xindex.php) ... A změnil sem tedy tu bílou barvu písma na lehce šedou...
Lexter
Profil
Není to cesta k lepšímu. Tedy co se týče designu, na kód nekoukám.
Kurnick
Profil *
No tak jsem zjistil, že musím lépe formulovat dotaz, protože mi vlastně odpověď (ač sem se na ni ptal) mnoho neřekne. Ocenil bych pro a proti starého a nového vzhledu... Díky všem...
Lexter
Profil
Kurnick

Starý se dá s trochou snahy číst, nová ani omylem, tam jsem vydržel pět sekund. Prostě se na tom prvním dá přežívat.
mukis
Profil
OU! Nelíbí. Hrůza
Fantomas
Profil *
Au, au, moje očička...
Kurnick
Profil *
Nechápu jak z tohohle můžou bolet oči takovým způsobem, jak tu popisujete. Přijde mi to tu jako sešlost lazarů s oční vadou. Ale asi mam opravdu hold moc dobrý oči. Díky vám sem si aspoň uvědomil, jak skvěle adaptivní mam zrak... Přesto díky za komentáře...
Mustafa Ibrahim
Profil *
Kurnick
Díky vám sem si aspoň uvědomil, jak skvěle adaptivní mam zrak...

Pokud děláš ten web pro sebe, tak se tady neptej a kochej se - pokud jsi připraven i na názory ostatních, tak je zkus vnímat a přemýšlet o nich.

Přidávám se k názorům, že je to nečitelné, nepříjemné a nepřehledné. Začal bych od začátku.
Kurnick
Profil *
Přidávám se k názorům, že je to nečitelné, nepříjemné a nepřehledné. Začal bych od začátku.
Pokud je to až tak špatné, jak zde tvrdíte, tak to hold nechám prověřit návštěvníky a čas ukáže, rozhodně teď nebudu nic předělávat až tak drastickým způsobem. Né dříve, než tak za půl roku, až bude čas...

pokud jsi připraven i na názory ostatních, tak je zkus vnímat a přemýšlet o nich.

A těžko můžu nějak vnímat názory typu:
Au, au, moje očička...
OU! Nelíbí. Hrůza
Ty mě rozhodně nijak nepomůžou ve zlepšení, leda to předělat a to už sem objasnil, nedělal sem se s tím dva dny proto, abych to hned zas komplet předělával, respektive začal znovu :)
Mustafa Ibrahim
Profil *
Kurnick
tak to hold nechám prověřit návštěvníky a čas ukáže

Jen abys ty návštěvníky nadobro neodradil, tvůj web sice nemá obchodní charakter, ale i tak škoda každého čtenáře, kterej si u tebe zadělá na šedej zákal. :)

Ty si můžeš evidentně testování na zvířatech dovolit.

Né vážně, zkus to alespoň malinko zpřehlednit, fakt se to pitomě čte.
MiSHAK
Profil
1997 v té době jsem začínal dělat stránky. Díky za nostalgickou exkursi.
Kurnick
Profil *
Né vážně, zkus to alespoň malinko zpřehlednit, fakt se to pitomě čte.

To bych sice rád, ale opravdu mě nenapadá žádný konkrétní krok k tomuto. Pokud je to v barvách, tak budiž, ale pokud je to ve velikostech písem a celkové koncepci, tak mě vážně nenapadá kde je zakopanej pes, nemám pohled tuctového uživatele, navíc vím kde co je, tudíž je pro mě opravdu složité, přemýšlet, co kam aby to ladilo "všem"...
Petr Tichý
Profil
Co třeba oddělat ten koberec?
MiSHAK
Profil
Kurnick
To bych sice rád, ale opravdu mě nenapadá žádný konkrétní krok k tomuto. Pokud je to v barvách, tak budiž, ale pokud je to ve velikostech písem a celkové koncepci, tak mě vážně nenapadá kde je zakopanej pes, nemám pohled tuctového uživatele, navíc vím kde co je, tudíž je pro mě opravdu složité, přemýšlet, co kam aby to ladilo "všem"...
Zeptej se náhodného chodce...
Kurnick
Profil *
Co třeba oddělat ten koberec?

Díky, konečně konkrétní rada. Zusím to v konceptu, jak to bude vypadat....
Kurnick
Profil *
Co třeba oddělat ten koberec?

Koberec je pryč.
Petr Tichý
Profil
Změnit font a řádkování. (Verdana 12px => 85% u body a 150% line-height)
Kurnick
Profil *
Změnit font a řádkování. (Verdana 12px => 85% u body a 150% line-height)

Pokud jsem to pochopil správně, tak se stalo a vzkutku, je to lepší, díky moc. Teď si du dát oběd :)
khuazyan
Profil
Tmavý design - možná sis všiml, že většina webů je spíš světlá. Né že by byl tmavý design špatný, ale je mnohem, mnohem těžší to vytvořit přehledně a vůbec aby to vypadalo hezky. Já sám mám tmavé stránky velmi rád a ta Tvoje není IMHO zas tak špatná. Řekl bych, že největším (možná jediným) problémem je stále příliš vysoký kontrast.
tajny spion
Profil *
Design se mi libi akorat: title v koncertech je s malym "k".
V uvodnim IFramu se mi zobrazi jen par cervenych odkazu.
Nastav body vlastnost background-repeat: no-repeat.
Celej web vycenteruj.
Kurnick
Profil *
problémem je stále příliš vysoký kontrast.

Zkusil sem tedy ještě stáhnout tu šedou barvu písma. Ale už je to na hraničních hodnotách...
Petr Tichý
Profil
To není na hraničních hodnotách. Já to nepřečtu. Dej tam bílou.
tajny spion
Profil *
Menu je vzhledem k logu podle meho nazoru moc svitivy. Logo by melo bejt hlavni, ale jen o kapanek. Navrhuju menu ztmavit a logo zesvetlit (ale neblazni zas :) )
Kurnick
Profil *
Design se mi libi akorat: title v koncertech je s malym "k".
Opreaveno

V uvodnim IFramu se mi zobrazi jen par cervenych odkazu.

To dost dobře nechápu...


Nastav body vlastnost background-repeat: no-repeat.
Celej web vycenteruj.


Background musim mít repeat, protože jinak to nebude vypadat tak jak to vapadá a centrovaný to snad mam, nebo ne?
Kurnick
Profil *
To není na hraničních hodnotách. Já to nepřečtu. Dej tam bílou.
Koukám že u tohoto bude dost záležet na individuelním nastavení jasu monitoru každého jedince :) Ale dal sem něco jako skoro bílou... Takovej pokus o kompromis...
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0