« 1 2 »
Autor Zpráva
MrKolouch
Profil
Mrkněte prosím na můj web http://www.x120.xf.cz/
žádám o:
1) hodnocení x/10 (popřípadě částku v Kč :))
2)co byste změnili
3)čitelnost webu a použitelnost pro návštěvníka
4)a své vlastní připomínky atd.

díky
Gekon
Profil
http://img.gekon.name/stodvacitka.jpg | 70 kB
Lexter
Profil
1/10 , Tady se ptát lidí na cenu. Mno nevím, ale já bych za to nedal ani fň.
Gekon
Profil
MS Vista
Firefox 2.0.0.4

1.) 1/10 - 0 Kč
2.) Kostrbatou grafika a kód
3.) nevhodné barvy
4.)viz. obr.
MrKolouch
Profil
Gekon
2)kod je skoro validní přes w3c (mám tam asi jednu věc co nevím,jak odstranit)
3)barvy mi připadají dobré na čtení
Gekon
jaký máš prohlížeč?páč v Opeře i v IE to funguje krásně
Gekon
Profil
MrKolouch
Ehm,v předchozím příspěvku poměrně jasně píšu, že:
MS Vista
Firefox 2.0.0.4



jaký máš prohlížeč?páč v Opeře i v IE to funguje krásně
Co by to asi tak mohlo být... tohle je fakt vtipný dotaz.
Lexter
Profil
1) K čemu je hover odstavců v aktualitách?
2) Mám slabé oči, chceš mě pohřbít, že?
3) Zrovna zde bych nepoužil patkové písmo.
4) Zvětši rozestup mezi řádky.
5) Bez obrázků jsem totálně v háji. není logo, zmizne navigace, text je nečitelný.
6) Nadpis menu se mi zdá spíš jako značení obsahu. Zruš to úplně.

Nu což, není to zlé, dávám 1/10, jak už jsem řekl. Ale koukat se na to vícekrát nebudu. No spíš ani nemohu ze zdravotních důvodů.

O topic výše se nás ptáš, proč pořád otravujeme s tím klikacím logem, proč ho tam tedy máš?
Gekon
Profil
Lexter
O topic výše se nás ptáš, proč pořád otravujeme s tím klikacím logem, proč ho tam tedy máš?
Abychom ho neotravovali tady, ne? :)

ad 1.) - někdy to vypadá hezky.
MrKolouch
Profil
Lexter
O topic výše se nás ptáš, proč pořád otravujeme s tím klikacím logem, proč ho tam tedy máš?
Psal jsem,že to tam nemusí být a pro tebe ho speciálně odstranim
Lexter
Profil
MrKolouch

Bravo.
Gekon
Profil
Psal jsem,že to tam nemusí být a pro tebe ho speciálně odstranim
Nedoporučuje deset odborníků z pěti.
mantisa
Profil
čím to, že když je web na free doméně a má v názvu písmeno x vždycky stoji za ...

:-)
mukis
Profil
Nelíbí. Hlavně ta zelená. A celkově
tajny spion
Profil *
A to me se to zas libi.
MrKolouch
Profil
mantisa
čím to, že když je web na free doméně a má v názvu písmeno x vždycky stoji za ...

:-)

a co to má s tim společného?Je to pěkná blbost,jestli soudíš podle prvního písmenka v odkaze,tak tady nemáš co dělat.
tajny spion
Profil
mantisa
Nvm co se ti na tom webu nelibi. Moderni jednoduchost, jen tal dal Mr. mantisa mas web? Pochlub se...
Gekon
Profil
tajny spion
Nejspíš je velký problém kliknout na jeho profil a podívat se, že? BTW jestli se ti tenhle web líbí, měl bys zauvažovat o svém setrvání na tomto serveru.
MrKolouch
Profil
uznával jsem váš názor,v předchozích mých webech ste dávali nějaký 2/10 oprávněně,ale tentokrát se mi zdá 1/10 + vaše názory(nemyslim všechny-s tím zobrazením v Mozille máte pravdu,toho sem si nevšiml) velice drsné a začínám o tom tady pochybovat.Kámoš o těchto stránkách nemluvil zrovna positivně,dřív jsem ho nechápal,ale už mu rozumim.A on by vás svými weby strčil do kapsy.njn dám na stránky ankety a uvidíme, co říkají návštěvníci
Gekon
Profil
MrKolouch
No, tak dobře. Dej sem odkaz na web svého kámoše.


P.S: Proč jsi ještě neopravil tu chybu, na kterou jsem upozorňoval?
Keilew
Profil
tajny spion

ty tvoje rády číst, to se vždycky docela zasměju. V table layout doporučuje místo jedné tabulky tabulky dvě, přitom je to konina na n-tou:-)
MrKolouch
Profil
Gekon
jestli myslíš tu chybu s mozillou,tak na ni pracuju,i když nevim jak na ni

http://webdesign.caledon.name/ kámošův rozcestník(je tu i možná člen)
Thommas
Profil
Nechci urazit tvýho kámoše, ale teda nic moc. Já jsem sice lamák, ale teda tohle mě nijak nenadchlo. Není to špatný, ale pochybuju, že by strčil do kapsy ty, na které tahle nerážka byla.
TajnySpion: Moderní jednoduchost? No možná, kdyby mi tam nevylítaval obsah stránky ven (viz. foto) (btw. http://www.pixy.cz/pixylophone/2003_03_archiv.html#1047042376 třeba takhle, nebo stačí podtržítkovej hack "min-height: Xpx; _height: Xpx)
Ale k webu co tu je. Nelíbí se mi menu a logo, jinak si myslim, že to není špatný..i ty barvy se daj..po chvíli jsem si celkem zvyknul. Netroufám si dávat známku, ale určitě víc než 1/10
Lexter
Profil
A on by vás svými weby strčil do kapsy.njn dám na stránky ankety a uvidíme, co říkají návštěvníci.

Jak se zdá, kamarád je diletant, který si o sobě myslí bůhvíco a kluci a holky tady ho hezky sestřelily. Pokud to opravdu myslíš tak, jak nastínil Thommas, tak si lidem zde nenasadil moc vysokou laťku.
MrKolouch
Profil
Thommas
díky,žes mi dal větší známku než 1/10
No možná, kdyby mi tam nevylítaval obsah stránky ven (viz. foto)
to vyskakuje jen v mozille(doufám)v IE a Opeře to jde,ale opravým to,jinak dík za link nevěděl jsem,jak to opravit.S tím kámošem jsem to asi přehnal,ale připadá mi hodnocení příliš drsný(když to vezmu oproti vašim webům,tak mi nepřipadá,že jsou ty vaše o tolik lepší)
MrKolouch
Profil
Lexter
Jak se zdá, kamarád je diletant, který si o sobě myslí bůhvíco
něco takovýho si myslim o vás
Keilew
Profil
Lexter
Heh, teďs to dostal:-)
mukis
Profil
Týjo, tak já už jsem v kapse jeho kámoše, jak jste na tom vy?
Keilew
Profil
No jestli koukal na můj web, tak chápu, proč to napsal:-))
MrKolouch
Profil
Thommas
btw. http://www.pixy.cz/pixylophone/2003_03_archiv.html#1047042376 třeba takhle, nebo stačí podtržítkovej hack "min-height: Xpx; _height: Xpx
ten hack nějak nechápu,mohl bys mi trochu poradit?
Petr Tichý
Profil
MrKolouch
Zeptej se tvýho kámoše. On Thommas nemá čas. Je v kapse.
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0