Autor Zpráva
Tomas Hanus
Profil *
zdravim, potreboval bych zhodnotit blog po strance orientacni, po graficke ne, zatim jsem zadnou nevymyslel :) Zda se da na blogu orientovat, nejakou stylistiku a zda je to dobre citelne, ladeni barev a tak. Dekuji, a budte prosim mirni, je to jen muj konicek :D
Railbot
Profil
Tento design už jsem někde viděl. Myslím, že zde byl i hodnocen.
Tomas Hanus
Profil *
To je trochu pravda, ale ja nechci hodnotit design, ostatne tam zadny neni :D Pouze stylistyku, s kterou nejsem kamarad a jestli se na webu dobre orientuje.
Taps
Profil
Je to OK.
tajny spion
Profil *
Vyhraj si vice s menu a fakt by me nenapadlo k cemu je to I nahore vpravo. Jinak good.


------------
Lenard.wz.cz
Petr Tichý
Profil
tajny spion
Žádné podpisy.
tajny spion
Profil *
A ja je mel tak pekne naformatovany. Je to nekde zakazany? Odkaz me na ten zakaz prosim.
Petr Tichý
Profil
tajny spion
Je to v pravilech.
tajny spion
Profil *
Jak se stanu clenem? (sem linej vul :) )
Tomas Hanus
Profil *
ze by registrace?
mukis
Profil
Je to pěkný, ale zvětši nebo zvýrazni v hlavičce Tomáš Hanus, špatně to jde přečíst a na první pohled to ani není vidět.
tajny spion
Profil
To bile napsany hledana fraze je good, ale ja podtim mam i cernej odraz :(
Tomas Hanus
Profil *
tajny spion
Odraz? Nevim, ale nic takoveho jsem tam neplanoval, takze nevim co tim presne myslis, muzes to specifikovat? Mozna to bylo tim, ze jsem si v prubehu toho hral s velikosti fontu v inputu ;)

mukis
zmenil jsem ho na 30, to snad bude stacit, nechci aby to byl hlavni prvek loga ;) jestli se to vubec tak da nazvat :D
oogi
Profil
Celkem dobré, jen mi trochu vadí, že z textů v odkazech v levém menu zcela nepochopím, o čem to je, a musím se podívat na nadpis té skupinky odkazů v menu. Ale asi nemá cenu se tím zabývat.
Senyx
Profil
text Top 20 starších článků je na tom pozadí prakticky neviditelnej...
Tomas Hanus
Profil *
oogi
diky, no na to je tam ten nadpis skupiny, tezko bych ve skupine zajmy volil jinak nazvy odkazu :( namety uvitam :)

Senyx
diky, trochu to ztmavym
mukis
Profil
Tomas Hanus
No je to lepší, ale pořád to jde špatně přečíst, když je půlka na bílém a půlka na modrém pozadí, ale jestli nechceš, aby to bylo výrazné, tk to nech tak :)
Tomas Hanus
Profil *
Senyx
uz jsem to zmenil, z CCC na 666, doufam, ze to neni moc, kdyztak se na to podivej. Diky vsem za hodnoceni. Ani to nebolelo :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0