Autor Zpráva
kimono
Profil *
Ohodnoťte prosím tuhle stránku www.slamacomputers.eu a co by jste změnily popřípadě vylepšily
tajny spion
Profil
Odkazy jinak! Modra podtrzena je strasna. Jo a zmen odkaz na logu nebo ho vyhod uplne a udeléj logo jako odkaz nebo dej logo ciste jako obrazek. Jinak pekny.
kimono
Profil *
tajny spion hele ja to logo mam jako odkaz a diky
Tomáš Langer
Profil
Nadpis v hlavičce spíš jako klikací logo než tento text. Odkazy v menu nevýrazně (spíš pomalu neviditelné). A odkazy všeobecně jsou špatně viditelné. Pak nevím k čemu je dobrý ten nápis česky pod menu. Nadpis v hlkavičce je na každé stránce úplně jinde. A na webdesign studio jaksi postrádám design na té stránce.
tajny spion
Profil
Za teckou, carkou a vykricnikem a otaznikem (atd.) se dela mezera - hned v uvodnim textu.
ppooler
Profil
Nic moc, ta tmavě modrá v navigaci a i v jiných odkazech na tmavém pozadí je špatná volba,logo přes obrázek někde vlevo a jinde uprostřed je divný...Ale od doby co jsem tuto stránku viděl naposledy je to mnohem lepší...
ppooler
Profil
Než jsem napsal "první reakci"- objevili se tu 4 další -v podobném duchu, aspoň je vidět, že máme na věc podobný názor...
Anonymní
Profil *
1)já bych změnil barvu odkazů, protože nejsou modré odkazy nejsou skoro vůbec čitelné
2)přidej více metatagů
3)nevím proč máš v html toto:<div style="font-size: 0.8em; text-align: center; margin-top: 1.0em; margin-bottom: 1.0em;"> když css načítáš pomocí externího souboru
4)nenačítá se ti obrázek czech.jpg

Graficky je to velmi pěkné.
tajny spion
Profil
V Domu mas SlamaPC vycentrovano, jinde ne.
WertriK
Profil
Je to strašně naňahňané na sobě, trošku to roztáhni ... a trošku ošéfuj kontrast- ta modrá se tam nehodí.
Tomas Hanus
Profil *
vice vzdusnosti, spatne citelne linky, zadne logo (kdyz uz jste web studio), zadna optimalizace, absolutni hodnota pro pismo, link domu se porad stehuje s preklikavanim v menu, zadna stylistyka (produktů.Bližší). Ja bych na tom teda jeste hodne zapracoval.
mantisa
Profil
to je nějaký vtip, chcete dělat stránky a ani jste se nevypořádali s diakritikou? viz v Opeře
Tomas Hanus
Profil *
ale, ale http://jigsaw.w3.org/css-validator/validator?uri=http%3A%2F%2Fwww.slam acomputers.eu%2Fstyles.css&warning=1&profile=css21&usermedium=all
panther
Profil
Všechno opraveno, barva odkazů změněná..:-) Snad to bude opravdu všechno..
Tomas Hanus
Profil *
libi se mi kombinace pozadi a textu, dobry kontrast . To je asi tak vsechno. Nelibi se mi ramecek bile. Hrozne vypada ten "Vas" odkaz (modry. no fuj) radsi nejake logo. Ty bile pruhy na leve strane neco naznacuji? Jestli ano, dodelat. Jinak to na me pusobi nedodelane. Stranky pekny mozna tak na nejakeho tvurce webu jako jsem ja (laik) ale ne na profi studio. Pease.
mukis
Profil
1# Proč máš jako favicon logo hry Day Of Defeat?
2# Hover nadpisu v hlavičce je otřesný.
3# Při hoveru v menu to skoro nejde přečíst.
4# V patičce se mi to taky špatně čte.
5# Text odsaď od nadpisu.
6# Design je v poměru s výškou hodně široký. Doplň obsah.
7# Na několika stránkách máš text nalepený vlevo a 6/10 zůstává prázdných.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0