Autor Zpráva
monarcha
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

Ahoj všem. Rád bych se zeptal, co říkáte na můj gramofon. Přehrává to písničky podle aktuálního stavu "Top Artists this Week" ze serveru Last.fm.
Ještě to není úplně vychytaný. Potřeboval bych od vás vědět, jestli to funguje správně i ostatním, jestli při spuštění vyběhne okýnko s nastavením flashe (nutno povolit stahování souborů z jiné domény) a jak plynule vám to běží.
Dík za komentáře,
Lukáš
mukis
Profil
Jé, fajn věcička, škoda, že ta písnička nejede celá :)
DJ Miky
Profil
jestli to funguje správně

Funguje to, ale chtělo by to tlačítka pro ovládání a taky nějaký indikátor, že se skladba načítá. Chvíli jsem nevědomě zkoušel mačkat všechno, co vypadalo jako čudlík (včetně šroubků) a až potom se mi teprve začalo něco přehrávat.


jestli při spuštění vyběhne okýnko s nastavením flashe (nutno povolit stahování souborů z jiné domény)

Mně ne.


jak plynule vám to běží

Nepatrně ano.
monarcha
Profil
DJ Miky
nojo s tim ovládánim je to pravda. Mě se tam jen nikam ty tlačítka nehodily, tak jsem je tam nedával:) Teď už tam ovládání je, i když tak trochu skryté.
ceel
Profil *
Jééé, to se mi líbí. Dobrej nápad, hezky to vypadá, ale po 5 minutách čučení na točící desku jsem měl už docela halužky a viděl jsem Elvise. BTW ELVIS žije :-).
ALe jak říkám, pěkný.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0