Autor Zpráva
boni.m
Profil *
Prosím všechny zdejší kritiky o laskavé zhodnocení webu stomatologické
ordinace.
Jsou vítány připomínky k designu i kódu (příp. i obsahu).

Adresa webu: http://www.rostova.cz
mukis
Profil
1# V levém sloupci máš 4 položky a sloupec je dlouhý až dolů, nevypadá to dobře.
2# Logo, ten patvar před oranžovým kolečkem má být co? Zub? vypadá to divně.
3# Víc by se mi líbílo, kdyby se posouvala celá stránka, ne jenom obsahová část.
4# Dej nadpisu nějakou barvu, všechno je černé. Tedy až na odkazy.
5# Modrá u odkazů se mi taky nelíbí.
6# Položkám v menu dej první písmeno velké.
7# Nadpisům taky.
8# Nelíbí se mi zvýraznění dne, v ordinačních hodinách.
9# Proč máš v kódu v menu milión položek, když máš zobrazené stejně jenom 4?

Web se mi nelíbí. Až ne logo tam není žádná grafika a vypadá to necelistvě.
Manq
Profil
boni.m
doplň patičku
czechport
Profil
to množství textu + obrovské obrázky působí trochu divně. Doporučoval bych text psát spíše bodově, návštěvníci si jistě nepřišli přečíst knihu.

Jinak ten úvodní obrázek na mě působí jako že se ten chlap zmítá v bolestech :-) Z čistě lidského hlediska bych doporučoval něco mírumilovnějšího aby to lidi neodradilo - většina lidí se zubaře bojí a při pohledu na tenhle úvodní obrázek si radši zub přivážou ke klice u dveří ...
Mistr
Profil
boni.m
Narozdíl od osmého bodu v komentáři kolegy mukise mě velmi zaujalo to žluté zvýraznění v ordinačních hodinách. Pravda, u zubaře to asi nemá příliš velký význam, protože se tam chodí na objednávku, ale veřím, že třeba u potravin by to své opodstatnění našlo.

Možná bych se ještě zamyslel nad vzhledem textové části. Pokud se podívám na stránku Ceník, část Bělení zubů, vidím jen text, občas nějaké odtržení a případně vodorovnou čarou oddělené sekce. Proč to neoživit obrázkem, barvičkou apod.?

Mimochodem, když už jsem u toho bělení zubů, proč se mi v Microsoft Internet Exploreru 6 SP 2 zvolený článek při odrolování neobjeví podle zvyklosti nahoře stránky, ale někde uprostřed? Má tato úprava nějaký význam?

Při procházení webem a klikáním na jednotlivé odkazy se, abych byl zcela upřímný, pomalu ztrácím v celém webu. Nevidím tam žádnou jasnou strukturu.

Chválím klikací logo, i když jeho obrázku příliš nerozumím. To je nějaký východ slunce (snad za zubem) či co?
Mistr
Profil
boni.m
Ještě svůj předchozí příspěvek doplním o:
(1) Poznámku k telefonnímu číslu. Myslím, že pro jeho větší přehlednost je vhodné jej rozdělit na samostatné skupiny po trojicích.
(2) Poznámku k mapě. Otevřel jsem si stránku s mapou. Pak jsem se ale hned ulekl, když jsem zpozoroval, jak se mapa hýbe, jezdí si (sama od sebe - asi pozornost podniku) kam chce - přibližuje se a oddaluje. Dej si na to, prosím, pozor, aby to nevyděsilo návštěvníky.
(3) Poznámku k otevírací době. Promiň, ale myslím, že je graficky dost odfláknutá, ne?
(4) Poznámku k velikosti písmen. Proč text titulní stránky začíná písmenem velkým a na ostatních stránkách je písmeno malé? Proč je tam ten rozdíl? Já bych osobně volil všude velká písmena.
(5) K formátování podnadpisů. Proč je v Ceníku něco normálním stylem, něco jiného zas kurzívou - co Tě k tomu vedlo?
kwit
Profil
zbav se toho position:fixed u hlavicky a paty..
Mr Battle Beetle
Profil
(2) Poznámku k mapě. Otevřel jsem si stránku s mapou. Pka jsem se ale hned ulekl, když jsem spozoroval, jak se mapa hýbe, jezdí si (sama od sebe - asi pozornost podniku) kam chce - přibližuje se a oddaluje. Dej si na to, prosím, pozor, aby to nevyděsilo návštěvníky.
No, vyděsit je to nemusí, ale nepříješmné by to být mohlo ;-)
Railbot
Profil
Mě tedy naprosto spolehlivě vyděsila fotografie na úvodní straně. Myslím, že většina lidí nemá zubaře příliš v lásce a ta fotografie pána, nad kterým se krčí celé trio doktorek/sestřiček s rouškami, mi na pohodě nepřidává :) Takové foto usměvavého personálu mimo zákrok by bylo jistě mnohem příjemnější.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0