Autor Zpráva
Prelude
Profil *
ohodnote moj www.metallian.ic.cz ... je to metalovy web cize hlavne sa bude pacit metalistom .... ale aj tak skuste ho nejak zhodnotit ...
Mistr
Profil
Prelude
(1) Při vertikálním pohybu stránkou se pozadí nepříjemně zrní.
(2) Na pravé straně stránka příliš nalepena na okraj.
(3) Červené písmo není na pozadí příliš kontrastní a tedy čitelné.
(4) Posuvník u "Site News" působí skoro jak pěst na oko.
(5) Menu nad výrazným obrázkem jsem si skoro nevšimnul.
(6) Doplnil bych klikací logo.
(7) Trošku mi nejde do hlavy ta nesrovnalost: web je na české doméně, text je psán česky a především slovensky a menu je tvořené v angličtině s občasnými prvky slovenštiny. Vím, jsme v Evropské unii, takže hurá do světa, nicméně proč není vše tvořeno jedním jazykem?
Manq
Profil
Prelude
>>> Kód je <div>ný. Využívej seznamy = Přečti si něco o semantice
mukis
Profil
1# Nečitelné nadpisy u článků.
2# Patička je taky nečitelná.
3# Chybí klikací logo.
4# Toho menu nad hlavičkou jsem si všiml až po dvou minutách.
5# Nelíbí se mi červené ohraničení bloků.
6# Pattern na pozadí bych nahradil. Zajímavě provedená hlavička a okolo toho 1px pattern a border k sobě nesedí.
7# Všude stejný titulek
Str4wberry
Profil
1) Rolující text působí rušivě.
2) Odkazy v menu nahoře na mě nepůsobí jednoznačně jako odkazy.
3) Obrázkům nastavit padding.
4) Některé texty jsou špatně čitelné
5) Trošku potlačit ty <div>ové a další orgie:
<div id='menu5' onmouseover="showMenu ('menu5')" onmouseout="hideMenu ('menu5')"><a href='#'><b>SITE</b></a>

<div id='menu-site'><br />
<div class='back'>
<a href='main.php?id=aff.php'><span style='padding-left: 3px;'>Affiliates</span></a><br />
<a href='main.php?id=kniha.php'><span style='padding-left: 3px;'>GuestBook</span></a><br />
<a href='main.php?id=linkme.php'><span style='padding-left: 3px;'>Link us</span></a><br />
<a href='main.php?id=redakcia.php'><span style='padding-left: 3px;'>Redakcia</span></a><br />

</div>
</div>
</div>


Jinak vzhled na mě působí stylově a pěkně.
Hodnocení: 4/10
Miloš
Profil
První dojem?
Napřed mě praštil do hlavy jezdící text, Je to hnus, za který by měli střílet a bez výstrahy.
Potom pocit, že se to nějak dlouho (4mbity!) načítá – a ono 1,3 MB = jsi blázen! Jestliže datová velikost přesahuje 100 kilobajtů, měl by se její tvůrce zamyslet nad tím, jestli ví, co dělá, ale tohle je totální prasečina. Fuj.
Další, co mě upoutalo, je počítadlo návštěv – jako návštěvníka mě nezajímá a obtěžuje mě svou přítomností, protože zahlcuje stránku, která vzdušností už beztak neoplývá.
Poslední bezprostřední dojem – je toho tam najednou moc; jako návštěvník bych se na takové stránce nezdržel, odešel bych a už bych se nevrátil.
Tolik dojmy bezprostřední.

Další výtky – nevím, jestli ti připadá anglické menu (+ další anglické slinty jako NEWS) na stránce psané česky a slovensky, děsně kůůůůůůůůl, ale mě to uráží. Další důvod pro opuštění stránky.

Anketa? Na hov…, vyhoď ji.
Neklikací logo – proč?

Nepodtržené odkazy jsou červené, ale ne každý červený text je odkaz; jako návštěvník bych se neobtěžoval šmejdit po stránce myší, jestli snad nějaký hover… Odešel bych.

Krátke video možete zhliadnuť kliknutím tu !
Nerad klikám tu, nerad klikám zde
Co takhle třeba … sa už podarilo nahrať – viz krátké video

Znáš taky jiný tag než <div> nebo <br />? http://www.semantika.name/

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0