Autor Zpráva
beaver146
Profil *
ohodnotte http://lea.fine.sk
- kod
- pristupnost
- prehladnost
- proste vsetko co sa tyka tej technickej stranky (vsetko okrem grafiky a rozmiestnenia)

Este jedna otazocka urcite si vsimnete pretekanie poloziek v zozname cez div, namiesto toho aby sa zalamovali, neviete čím to môže byť? je to zoznam pod nadpisom články

díky moc za vasu snahu
beaver146
Profil *
este neco stranka ma sirku 841px, co sa mne nepaci, avsak taky navrh dodal grafik a trva na tom, lebo to uz ma schvalene a tak, tak tento problem vynechajte dik za vasu toleranciu
Mistr
Profil
beaver146
(1) Menu vespod je ve dvou řádcích, což je, myslím, ošklivé.
(2) V MSIE se nad klikacím logem nezobrazí ručička - stále je tam šipčička.
(3) Proč je v MSIE 6 SP 2 první odstavec zleva zarovnán poněkud více doprava, než odstavec pod ním?
(4) Položky v menu Články přetékají do hlavního sloupce, ale o tom snad víš.
beaver146
Profil *
diky moc za tvoje rady, snad najdete aj dalsie musky, no este som uplne nedoriesil velkost pisma v IE, ale sak kludne do mna i tak
Str4wberry
Profil
1) Při vypnutí obrázků zmizí text: Naučíme vás komunikovať...
2) Odkaz v patičce, který zmizí po najetí také není moc přístupný.
3) Obrázku nastavit větší padding.
4) Celý web (i menu) bych „zabalil“ do toho papíru (nebo co to je).
5) Nějak mi k webu nesedí to červené pozadí.

Jinak celkem originální vzhled.
Hodnocení: 6/10
beaver146
Profil *
ok na dnes vas trapit asi nebudem este tam vychytam par much, zajtra vam opat poviem kedy do mna, lebo teraz by to bolo asi zbytocne kedze, to idem trocha prerobit
ale aj tak dik za rady
Taps
Profil
Ve firefoxu mi div s články zasahuje do úvodu. Odkaz kontakt bych zarovnal vedle Prihlášky
onefine
Profil *
ja ešte dodám, že to robí podľa tohoto grafického návrhu.. :-----)) (zdravíčko beaver ) http://www.lea.fine.sk/finalny.jpg
onefine
Profil *
na to rozlisenie 841 px si ma mohol skorej upozornit, vobec som si to nevsimol, nebol by to predtym problem prerobit.. ale hadam to nie je zas taka hroza.. :----)))

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0