Autor Zpráva
Earl
Profil *
Zdravím,
vytvářím nové firemní stránky - www.katos.cz/new
Co říkáte?

Earl
Mistr
Profil
Earl
(1) Hodně dlouho mi trvalo, než jsem přišel, jak funguje menu. Jen jsem viděl, že se nabídka nějak mění, ale než jsem přišel jak, to byla doba.
(2) Doplnil bych batičku.
(3) Kliknutí na některé listy v hlavičce vede na neexistující stránku.
(4) Dnes píšeme IČ, místo IČO.

Každopádně se na představených stránkách necítím dobře. Někam kliknu, nic se nestane. Svévolně se naopak mění menu. Občas najednou zmizí a už se neobjeví.
Railbot
Profil
Říkám, že bez obrázků je to nepoužitelné. S nimi nadmíru objemné. Bez JS také téměř nepoužitelné. Kód zbytečně komplikovaný a plno inline stylů.
Taps
Profil
Graficky je to velmi pěkné.
mukis
Profil
Pro mě je to nepřehledné. Menu není dobře vyřešené.
WertriK
Profil
Zajmavý nápad, ale horší provedení. A taky nechápu co má tiskařina společné s listama ...
MiSHAK
Profil
Pěkný nápad, ale to submenu bych zrušil
P251
Profil
Wertrik

A taky nechápu co má tiskařina společné s listama ...

To si děláš srandu, ne? :) Náhodou ty listy jsou dobrý nápad, možná bych udělal ten hover jiný jak zelený (nějaký míň drastický přechod, tohle je jako invertovené, jakože asi je, ne?), ale jinak se to dá a objemné jsou tak akorát.
Lexter
Profil
P251

Já to taky nechápu a to jsem tiskař byl. Je to sice zajímavý nápad, ale ne moc hodící se a ne moc dobře vyřešený.
Lexter
Profil
P251

Vypni si třeba obrázky. Ono to sice funguje ale v neviditelné hlavičce to nidko zkoumat nebude :)
WertriK
Profil
To si děláš srandu, ne? :) Náhodou ty listy jsou dobrý nápad...

Ne.
A já jsem psal že to je dobrý nápad, ale ....
bonzik
Profil
No nápad je to velice dobrý (budu hodnotit grafiku, ne kód... Asi bych odkazy na listech zvětšila nebo nějak zvýraznila, aby byly vidět a nebylo by špatné pouvažovat na zvýraznění odkazů na liště, aby si návštěvník všiml, že jsou pod listy. Listy super nápad, u tiskárny jsou na místě :-)
urso
Profil *
Jak psal Earl, navigace by měla být intuitivní. Kdyby někdo tady nenapsal, že ty listy jsou menu, tak bych na to možná ani nepřišel, protože je to originální (až moc) a uživatel to neočekává. Já jsem myslel, že je to jenom logo.
Kód je v zastaralém HTML 4.01, měl by být v XHTML 1.1.
Validátor (http://validator.w3.org/) našel 15 chyb v HTML kódu.
Validátor našel 5 chyb v CSS:
URI : http://www.katos.cz/new/katos.css
112 #uvod Parse Error - *width: 915px;
120 Parse Error - : 500px; background: #FFFFFF; margin-left: 10px; margin-right: 0px; margin-top: 0px; } #mikro
210 #smenu6 Parse Error - *left: 20px;
210 * Parse Error - *top: 0px;
219 Parse Error - : 10px; font-size: 0.7em; overflow: visible; border-color: #BBBBBB; border-style: solid; border-top-width: 0px; border-left-width: 0px; background: #FFFFFF; } #smenu7
quinux
Profil
urso
Kód je v zastaralém HTML 4.01
Co je na HTML 4.01 zastaralého?

měl by být v XHTML 1.1
To nepodporují prohlížeče, takže vůbec


Validátor (http://validator.w3.org/) našel 15 chyb v HTML kódu.
V čem je problém? Validní web přivede víc zákazníků? Já myslím, že ne.

Validátor našel 5 chyb v CSS
Jako validovat HTML, to chápu, ale validovat CSS je blbost.
Railbot
Profil
quinux
Souhlas. urso plácáš voloviny.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0