Autor Zpráva
tomas657
Profil *
Čo vravíte na design: http://www.powerfighter.wz.cz/projekty/design5/index.html

JE to veľmi jednoduchý design, veľa som sa s ním nenarobil, takže asi budete veľmi kritický, no ale uvidíme...

Ďakujem
Lexter
Profil
No sám určitě uznáš, že tady se o designu nedá mluvit ;).

1) Když najedu myší na první položku menu, aktivuje se třetí, čím to je?
2) Jsem rád, že je to aspoň přehledné a kontrastní.
3) Nelíbí se mi pozadí webu.

Ani se nemusím dívat do patičky, abych viděl, že to dělal ten kdo vytvářel "design" pro webclanky.wz.cz.
tomas657
Profil *
1) Když najedu myší na první položku menu, aktivuje se třetí, čím to je?

zaujímavé, to som si nevšimol, robí tak v IE, sám neviem prečo (ale prídem na to len sa na to musím poriadne pozrieť)
ppooler
Profil
Vždyť je to jen laoyout s divným pozadím a nevhodně zvolenou kombinací barev v headeru...
(červená a modrá nikdy nepůjdou dohromady...)
Manq
Profil
tomas657
robí to tak i v Opeře
Miloš
Profil
Počítadlo počítadlo počítadlo počítadlo počítadlo počítadlo počítadlo počítadlo počítadlo počítadlo počítadlo
Fuj! To jste se všichni zbláznili? Vyhoď ho!

Totéž platí pro animovaný hnus baner.gif

Přes hlavičku (název webu) napozicuj nějaký banner jako logo. A ať je celoklikací coby odkaz na úvodní stránku.
Odkazy bych podtrhal i v menu + výraznější a:hover
Taps
Profil
Na odkazy dej nějaký zajímavější hover.
ppooler
Profil
Tak ten názor ,na počítadlo, je IMHO silně subjektivní.Vím, že budu asi silně v opozici ,když se počítadla zastávám, ale nemůžu si pomoci mě se tam líbí....Jednou jsem podlehl, tomuto všeobecnému názoru na počítadla a asi měsíc jsem ho na webu neměl, ale pak jsem dvakrát slyšel :"Proč tam nemáš počítadlo, vrať ho tam", takže se v tomto držím zásady : poskytovat informace, které čternáře zajímají (a počet přístupů je takovou informací)- když už nejsem žádný copywriter, tam to musím dohnat jinde...
viz
[url=http://www.jakpsatweb.cz/jak-psat.html]
http://www.jakpsatweb.cz/jak-psat.html
[/url]

je to trochu <ot />

Jinak ten "design" je alespoň použitelný s čistým kódem,čili lepší než spousta existujících webů, ale obarvit takovýto layout je "práce" tak na 2 minuty...


Proč když dám editovat, tak to vždy "znefunkční odkazy" ?
Miloš
Profil
ppooler
Inu udělejme anketu, komu se líbí na stránkách počítadla.
Mně ne, mě přímo obtěžují svou přítomností a kdykoli nějaké vidím, řeknu si „zas další blbeček“ (není to jemné, ale opravdu takhle reaguju). Možná že i toto je subjektivní názor, ale spíš bych řekl, že budeš silně v menšině.
ppooler
Profil
Miloš
Vím, je to jediná věc, kde se neshodnu se zkušenými webmastery, (kteří sem občas zavítají),- ale jak říkám- já když narazím na web kde je počítadlo - tak mě vždy tato informace zajímá.
tomas657
Profil *
Myslím, že počítadlo na stránku patrí, je zaujímavé nielen pre webmastera (ten si však počet návštev môže zistiť aj v štatistikách), ale aj pre iných (napr. jeden môj známy vždy rád surfuje na webe, ktorý má veľkú návštevnosť a tým v mnohých ľuďoch vzbudzuje dôveru). Takže som skôr za zachovanie počítadla, skôr by som počítadlo dával niekam nižšie, kde ho nie je veľmi vidieť ( v tom designe som ho tam dal, lebo som tam nemal čo dať).
Miloš
Profil
tomas657
Takže som skôr za zachovanie počítadla, skôr by som počítadlo dával niekam nižšie, kde ho nie je veľmi vidieť
Ano, když už tam mocí mermo to počítadlo chceš mít, opravdu je dobré, aby nebylo tak na očích.
Mám v RSS čtečce skoro 30 blogů – počítadlo jsem našel na třech, z toho pouze v jednom případě taky taková ta hnusná modrá tabulka (má to ten člověk zapotřebí?) v druhém případě jako černé číslo schované v okolním textu a ve třetím jako barevně velmi nevýrazné číslo v patičce (pokud ho vysloveně nehledáš, nevšimneš si ho).
Asi to o něčem vypovídá.
tomas657
Profil *
Malo by to tak byť... ako napísal Miloš

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0