Autor Zpráva
P251
Profil
Rád bych se vás zeptal jestli má cenu dodělat tohle. Je to jen tak narychlo vyexportované z photoshopu (což jde vidět na uříznutém stínu, odfláknutém nadpisu, později dodělávaném hoveru na menu a kompresi) a hozené do "kódu". Jinak zkoušel jsem to dělat i bez absolutního pozicování.
Railbot
Profil
Z té rozmazané kytary mě bolí oči. Text na "průhledném" pozadí se hodně špatně čte. Jinak tuctové. za mne říkám ne, není to dobře použitelné.
Marak
Profil *
Je to celkem zajimave....Dokonceni - mnoo to zalezi na tobe...
P251
Profil
Railbot

Tak jestli chceš průhledné pozadí musíš to trošku zaplatit datovou velikostí (viz. verze bez absolutního pozicování). U mě je to v klidu, ale to bude asi monitorem (na CRT jsem to ještě nezkoušel).
Petr Tichý
Profil
Ani bych tak řekl ne.
Railbot
Profil
P251
O velikosti jsem neřekl ani slovo. Jestli se text špatěn čte na tom pozadí, které má a jestli mne oči bolí z té rozmazané kytary není otázka typu monitoru, ale fakt. Jinak dívám se na to na 19" LCD.
P251
Profil
Railbot

Tak řekli by o ní něco asi uživatelé s rychlostí připojení 56kb, kterých pořád není zrovna málo. O té nečitelnosti už se nehádám, to je fakt (který se dá snadno spravit), oči mě sice pořád nebolí, ale už se taky nehádám :).
Railbot
Profil
P251
Tak to každopádně máš pravdu. Modemistů už je minimum, ale je chvályhodné, že myslíš i na takové.
tozi
Profil
vyzerá to zaujímavo ale to menu sa zle číta,a ta gitara odvádza zrak od textu čiže obsahu
Petr Tichý
Profil
Railbot
Jseš si jistý, že je modemistů minimum?
Railbot
Profil
Petr Tichý
Jsem. Dnes je alespoň blbé ADSL téměř všude, wi-fi taktéž.
roberta
Profil
tá gitara prečo nie je basová, keď si bassplayer?
inak skúsil si si niečo na tej stránke prečítať? ak budem chcieť, aby sa mi zatočila hlava, tak si na túto stánku určite spomeniem:)
Petr Tichý
Profil
Railbot
Ve škole se ještě učíme, že Dial-upu je zatím pořád většina. Č. statistický úřad má čísla z roku 2005 a tam je to jasné, ale teď. Inu, nevím.
Railbot
Profil
Petr Tichý
To je možné, my jsme se zase učili, že IE je jediný prohlížeč. A statistika z roku 2005, hmm, nemáme náhodou rok 2007?
Petr Tichý
Profil
Railbot
No vždyť říkám, že nevím o kolik se to může změnit. Bude to o hodně, ale pořád není, bohužel, dial-up mrtvý.
Railbot
Profil
Petr Tichý
To ve své podstatě nebude nikdy. Máme tu GPRS, CDMA, EDGE...ne zrovna závratně rychlé technologie, alespoň v nějakých případech, ale pravda, už to nebude ten klasický pomalý internet.
l007
Profil
Railbot
Tak to každopádně máš pravdu. Modemistů už je minimum,
Nevidím, co proti nám modemistům máš?
l007
Profil
Railbot
Tak to každopádně máš pravdu. Modemistů už je minimum,
Nevidím, co proti nám modemistům máš?
Railbot
Profil
l007
Proč bych proti modemistům něco mít? Kdyžtak si diskusi přečti ještě jednou po slabikách ;)
pokec
Profil *
k tomu co už bylo napsáno :) ... bych dodal, že ty hover obrázky menu by mohly být precacheované :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0