Autor Zpráva
cvachta
Profil *
Ahoj, chtěl bych od Vás kritiku na můj návrh.

http://cvachta.net/beta/

Ještě chybí tiskový styl a grafika by mohla být lépe zkomprimovaná. Tedy, pusťte se do mě :-)
Railbot
- menu blbne (FF 2.0)
Manq
cvachta
1. Nelíbí se mi, že menu je tak dole. Spousta uživatelů je hrozně líná skrollovat dolů, věř mi
2. chybí mi patička (v kódu je na ní možná připravený <div>, ale to bude asi na ten obrázek že?)
3. kód celkem dobrý
4. klikací logo EDIT: oprava, klikací logo je vpravo, omlouvám se
5. Při vypnutých stylech je menu až uplně dole. (mě to vadí :o) )

Jinak se mi to líbí
yderf
http://cvachta.net/beta/

celkom pekné
wimstr
- mě se to celkem líbí, ani nemám co bych vytkl...
cvachta
Profil *
Railbot

Jaké sestavení přesně máš? Já mám 2.0.0.1 a vše se zdá být OK. Udělej mi screenshot, prosím.
cvachta
Profil *
Manq

Logo klikací je. Patka je opravdu ten obrázek, bude v něm ale ještě nějaký text - zatím opravdu není. Jinak aby menu bylo v kódu až pod textem je moji prioritou, kvůli vyhledávačům. Pokud přijdu na stránku, chci nejdřív obsah, ne vidět navigaci.
Manq
cvachta
dobře, jak myslíš, klikacího loga jsem si všiml až když jsem odeslal příspěvek, za to se omlouvám.
Taps
Graficky je to velmi pěkné, ještě si doplň metatagy.
Manq
Taps
nevím, co s těmi metatagy pořád máš. Stačí mu description, který tam má.
cvachta
Profil *
Nikdo nic dalšího? :)
Lexter
Přijde mi to zbytečně široké a rozsáhlé, ale to je subák, takže si s tím moc hlavu nelámej.

1) Co takhle dát do hlavičku siluety Kačáka? Když už je to čvachta, myslím, že by to mělo hezký vtip ;).
2) U hezkých webů rád vídádám faviconky :).
3) Rád bych viděl návrh "mapek" = odkazy jako celý článek, počet komentářů atd...
4) Možná bych udělal hlavičku klikací celou, marně jsem po ní rejdil. Taky jsem dost rejdil po té kočce, ale to jen tak na okraj :).
5) Bude v patičce nějaký text?
6) Bez obrázků se mi zkrátí celý levý box s navigací až pod odkazy, nebylo by lepší mu definovat barvu pro celou výšku?

Líbí :).
Taps
Manq
Jen mám na mysli aby si to doplnil content, nic víc
.<meta name="description" content="" />
<meta name="keywords" content="" />

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: