Autor Zpráva
l007
Profil
www.lotty22.wz.cz/marketing.png
prosím zhodnott všeobecně
Railbot
Profil
Už je to lepší, ale stále - bez detailu, velké humpolácké, vyhlazené písmo. Kde je tlačítko k vyhledávání? Proč je hlavní nápis pomalu přes půlku monitoru? Proč má ten návrh opět tak hrznou kompresi?
Manq
Profil
l007
první dojem - nepřehledné, ošklivá fialová
Mistr
Profil
l007
(1) Osobně mi nesedí (svou velikostí) ta obrovská hlavička.
(2) Reklamu bych umístěil někam decentněji ale chápu, že by tam na ni již skoro nikdo nekliknul.
(3) Patička se bude, předpokládám, ještě předělávat.
klokyn
Profil
Pri predchádzajúcom návrhu ti viacero ľudí povedalo, že nemáš vyhladzovať malý text. Vieš čo to znamená?
l007
Profil
Railbot
Asi máš namysli ty nápisy v menu, že? Spravím. Tlačítko k hledej k vyhledávání mi tam jednoduše nesedělo, ale existují weby, kde je jen tlačítko a pod ním je napsaný text, zadejte výraz, který chcete hledat a pak stiskněte klávesu enter.

Manq
Ok. Nezdá se mi to nepřehledné, pokud máš namysli menu. Jde o to, že v pravém menu si vybereš položku a nahoře se ti nabídnou subpoložky (záložky). Je to jako jak má jpw.
Jinak mi navrhni nějaký odstín fialové, která by se ti eventuelně líbila.

Mistr
1) hlavičku změním
2) myslíš jako, že ta reklama tam působí jako nějaký upoutávač místo obsahu?
3) jj, bude.

klokyn
Vím, že mi tady lidi na jpw minule řekli, že nemám vyhlazovat text, ale pochop. Každý program má na výběr různé fonty a různé velikosti. Když pominu, že si vyberu třeba Arial CE a dám velikost písma 14px, tak to vypadá jinak na obrázku a jinak na webu. Alespoň u tohoto programu to tak je.

Jinak zatím díky za komenty.
Railbot
Profil
Tlačítko k hledej k vyhledávání mi tam jednoduše nesedělo
:)))

ale existují weby, kde je jen tlačítko a pod ním je napsaný text, zadejte výraz, který chcete hledat a pak stiskněte klávesu enter.
Tak to je přístupnost, jak má být.
Petr Tichý
Profil
l007
Prostě text někde do 15px nevyhlazuj. Je to těžké? Jinak se mi to nelíbí. Ošklivá fialová, divná kompozice...
l007
Profil
Petr Tichý
Ale když to v tom programu nejde.
Railbot
Profil
l007
V čem to děláš, že tam nic nejde?
l007
Profil
Railbot
Já neříkám, že tam nic nejde, jde, ale zatím jsem nepřišla na to, jak to udělat.
Jinak ten program se jmenuje Zoner Callisto.

Jinak, je tohle lepší http://lotty22.wz.cz/marketingdva.png ?
Lexter
Profil
Tak se vybodni na Zoner Callisto. Já s ním taky chvilku dělal a rychle jsem utekl zpátky k PS-ku. Zkus třeba GIMP (bitmapa) nebo InkSpace (vektor).
l007
Profil
Lexter
Jo, ale.... nejde o to, že používám ZC, ale o to, že moje máti jaksi nechápe, že potřebuju lepší editor, jinak jak se ti líbí návrh tedˇkom? Je to lepší?
Lexter
Profil
l007

Tak trochu chabá výmluva ;). Zkus si ty programy zadat do gůglu a zjistíš, že jsou v jakékoli verzi zcela zdarma :).
Mistr
Profil
l007
2) myslíš jako, že ta reklama tam působí jako nějaký upoutávač místo obsahu?
Ano, působí tam jako odkaz. Navíc plochu, kterou bys měl upoutávat příchozí návštěvníky a dokazovat jim, že právě Tvoje stránky jsou ty nejlepší na celém světě a že je již nemůže potkat nic úžasnějšího a vzácnějšího než je návštěva Tvého webu a nyní již mohou klidně zemřít, protože vše úžasné viděli, tak tuto plochu zbytečně "zakydáváš" Google reklamou. Navíc, prosím, nezapomínej, že ne všichni si prohlížejí web v maximalizovaném okně. Mohou ho mít jakkoliv zmenšené či doplněné o panel Oblíbené, Historie apod.
l007
Profil
Mistr
Názor beru, ale pořád mi vrtá hlavou,
bys měl
spíš bys měla. Ach jo, kolikrát tohle už se tady řešilo. Asi to moc nepomohlo. Když tak se omlouvám, že jsem OT.
Lexter
Profil
l007

Mistr určitě jen pozapoměl holčino ;).
Railbot
Profil
l007
Že na tom tak bazíruješ. Chlap nebo ženská, tady je to jedno ;)
Lexter
Profil
Railbot

Já bych na tom taky bazíroval, kdyby mi někdo chtěl přidělat prsa jako l007 pindíka :).

Zároveň bych chtěl zdůraznit, že jsem milý, romantický kluk a umím vařit :D. To jen tak mimochodem, když už jsou tady holky :).

Pardon za OT :D :D
l007
Profil
Lexter
Zároveň bych chtěl zdůraznit, že jsem milý, romantický kluk a umím vařit
Fajn, tak pošli fotku.

Jinak tady je kritika webu. Dala jsem sem druhý návrh a nikdo mi zatím k němu nenapsal žádné připomínky. Že by byl tak hezký?
Tak chvalte.

Ještě mě napadlo, že by ten web potřeboval logo. Takže, docela dlouho mi trvalo, než jsem se k tomuto činu přinutila, pánové. Máte nyní možnost mi ukázat co ve Vás je a vytvořit mi to nejúžasnější a nejkrásnější logo v oblasti marketingu. Odměnou bude pro Vás reklama na mém novém webíku. Tak můžete tvořit.
Petr Tichý
Profil
Ne, není hezký. Je to spíše hrozný.
l007
Profil
Petr Tichý
Beru tvůj názor. Ok. Co bys doporučil, aby byl hezký?
l007
Profil
Nebo teďkom mě napadlo, že o mraketingu psát nemusím. Radši napíši web o tom, jak jsem skákala padákem.
Petr Tichý
Profil
Logo ti nikdo jen tak neudělá. Tedy... kvalitní logo. A musíš to vymazat a začít znovu. Inspiruj se na moderniweb.cz, cssmania.com, cssvault.com apod.
l007
Profil
Petr Tichý
A musíš to vymazat a začít znovu
To říkáš, jak kdyby to byla samozřejmost.

Ostatně už pracuju na novým návrhu a musím říct, že to vypadá fakt slibně. Pozítří ho sem dám.
Mistr
Profil
l007
bys měl
spíš bys měla.

Omlouvám se. Neměl jsem tušení, s kým mám tu čest.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0